Sázka na Apex Legends Global Series 2024

Apex Legends je špičková eSports hra vyvinutá společností Respawn Entertainment a vydaná společností Electronic Arts. Tato bezplatná hra je aktuálně dostupná pro operační systémy PlayStation, Xbox a Microsoft Windows. Mobilní verze hry, Apex Legends Mobile, je k dispozici také pro Android a iOS. Mobilní verze však nepodporuje multiplatformní hraní.

Electronic Arts popisuje Apex Legends Global Series jako konkurenční ekosystém, který podporuje všechny nejlepší týmy hry a aspirující vyzyvatele na celém světě, který se sčítá do ALGS Championship.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Vše o Apex Legends Global Series

Soutěžní cesta hráčů začíná na okruhu Challenger, který zahrnuje soutěže o kvalifikaci do profesionální ligy. ALGS Pro League představuje 40 nejlepších týmů soutěžících v pravidelné sezóně, z toho nejvýkonnější týmy se zúčastní Apex Legends Global Series Championship.

O Apex Legends

Práce na Hra Apex Legends začala už v roce 2016. Nicméně byla držena v tajnosti jen pár týdnů před jejím uvedením v roce 2019. Hra získala četné pozitivní recenze, které jí pomohly rychle získat výtečnost.

Do konce prvního týdne po vydání si hru zahrálo již více než 25 milionů hráčů. V současné době je zařazen mezi nejhranější videohry všech dob ohledně počtu hráčů.

Hratelnost

Hráči začínají tím, že se zformují do skupin, z nichž každá má dva nebo tři hráče. Každý hráč si pak musí vybrat postavu, kterou použije. Postavy ve hře, známé jako legendy, mají různé schopnosti. Dalším krokem je výběr herního režimu ze dvou dostupných možností.

První herní režim se nazývá Battle Royale. Podporuje až 20 skupin pro tři hráče nebo 30 skupin pro dva hráče. Hra se odehrává na ostrově, kde hráči musí hledat zásoby a zbraně a pokusit se porazit ostatní jednotky.

Hrací plocha, ostrov, se v průběhu hry neustále zmenšuje a nutí všechny hráče, aby se neustále pohybovali, aby se neocitli mimo hrací plochu. Přesun z herního prostoru je pro postavu fatální. Poslední tým, který zůstane naživu, vyhrává kolo.

Druhý režim se nazývá Arenas. Aby hráči mohli hrát režim, musí vytvořit skupiny tří hráčů, což znamená, že v jednom kole může hrát maximálně šest hráčů. Tým musí bojovat s jiným týmem v sérii kol, aby určil vítěze. Tým vyhraje, když získá alespoň tři body a vede o dva.

Sázkové kurzy Apex Legends Global Series Championship

Na Apex Legends Global Series může vsadit každý sázkař, bez ohledu na jeho zkušenosti se sázením online turnaje. Znalost hry a týmových výkonů však může být další výhodou, protože pomáhá sázkařům činit informovanější rozhodnutí ohledně sázení.

Všechny zápasy mají různé kurzy, které jsou ovlivněny řadou faktorů, včetně použité sázkové stránky eSports. Některé z nejoblíbenějších typů sázek, které nabízejí nejlepší kurzy, jsou zvýrazněny níže.

Přímé sázky

Absolutní sázky jsou nejjednodušší, vhodné i pro nové sázkaře. Zahrnují sázky na to, který tým vyhraje šampionát nebo kteří hráči získají určitá ocenění. Kurzy na sázky na přímé sázky jsou obvykle žádoucí, zejména pro týmy s oslabením. Sázkaři však musí počkat až do konce události, aby poznali osud svých sázek.

Sázky na vítěze zápasu

Sázky na vítěze zápasu jsou také jednoduché. Sázkaři sázejí na tým, který vyhraje konkrétní zápas. Kurzy na takové sázky se obvykle liší v závislosti na pravděpodobnosti výhry týmu, přičemž kurzy jsou vyrovnanější u zápasů, kde jsou oba týmy favority na výhru.

První krvavé sázky

První krevní sázky pro sázkaře sázející na turnaje Apex Legends Global Series, známé také jako sázky na první zabití, zahrnují sázky na to, který hráč získá první zabití v zápase. Typ sázky je vhodnější pro zkušené sázkaře Apex Legends, kteří znají herní styly všech hráčů v daném zápase.

Proč jsou turnaje Apex Legends Global Series oblíbené pro sázení?

Ligy Apex Legends Global Series jsou neuvěřitelně populární, zejména mezi hráči eSports. Nejviditelnějším důvodem je to, že turnaje poskytují četné sázkové trhy, které jsou příležitostí pro sázkaře. Popularita největších turnajů Apex Legends Global Series zajišťuje, že většina předních poskytovatelů sázek eSports nabízí pro své turnaje mnoho sázkových trhů.

Dalším hlavním důvodem popularity nejlepších turnajů Apex Legends Global Series je to, že sázkové trhy mají obvykle atraktivní kurzy. Poskytovatelé sázek obvykle nabízejí nejlepší možné šance přilákat na své platformy více sázkařů, protože odvětví sázení eSports se stalo vysoce konkurenceschopným. V ideálním případě znamenají lepší kurzy vyšší potenciální výhry.

Bonusy a herní pobídky jsou další strategií, kterou poskytovatelé sázek eSports používají, aby zůstali nad vodou ve vysoce konkurenčním odvětví sázení eSports. Většina online sázkové stránky eSport obvykle obsahují atraktivní bonusy pro šampionáty Apex Legends Global Series, díky čemuž jsou turnaje ještě populárnější mezi sázkaři, kteří chtějí využít nabídky.

Turnaje Major Apex Legends Global Series jsou také oblíbené mezi sázkaři pro jejich vzrušení a zábavu. To je zejména mezi sázkaři inklinujícími k živému sázení videoher. Mohou si užívat všechnu zábavu, kterou turnaje nabízejí, a zároveň shromažďovat všechny relevantní informace, které potřebují k podávání živých sázek.

Vítězné týmy a největší momenty globální série Apex Legends

První Apex Legends Global Series se konala v roce 2021 a zúčastnilo se jí 60 nejlepších týmů na světě, kteří soutěžili o největší cenu v Apex Legends Global Series ve výši 2,58 milionu dolarů. Všechny týmy a hráči předvedli úžasné výkony, ale mezi ostatními se našlo jen několik.

Vítězné týmy

Vítězným týmem pro rok 2021 Apex Legends Global Series byl SCARZ. Je to japonská profesionální eSports organizace, která byla založena v roce 2012 a soutěžila v seznamu eSport turnajů a událostí.

Aktivní hráči, kteří vyhráli sérii, byli defenzivní hráč zvaný Mande, hráč Recon zvaný Taisheen a útočný hráč zvaný RPR. Taisheen úžasně vyhrála cenu Apex Predator Award a podělila se o ni s Danillou, hráčkou z týmu Fire Beaver.

Severoamerická verze šampionátu skončila vítězstvím týmu Kungarna NA, který si zajistil finanční odměnu ve výši 265 591 $. Severoamerický tým se skládal z hráčů Vein, Onmuu a Scuwry. Oblak 9 skončil na působivém druhém místě a získal finanční odměnu ve výši 132 875 $. Aktivními hráči v té době byli Zach Mazer, Paris Gouzoulis a McKenzie Beckwith.

Vítězným týmem v 2021 APAC South ALGS Championship byl Wolfpack Arctic. Turnaj byl méně konkurenční a měl relativně nižší cenový fond, vítězný tým si odnesl 68 100 $. Přesto indonéská franšíza všechny překvapila vítězstvím v turnaji, protože se jednalo o relativně nový tým vytvořený v březnu 2020.

Vítězem South America ALGS Championship se stal tým Paradox Esports, který získal 42 000 $. Dalšími nejvýkonnějšími týmy v tomto šampionátu byly Fenix I, který obdržel 21 000 $, a Dynamics, který získal 12 000 $.

2022 Apex Legends Global Series Championship

2022 Apex Legends Global Series Championship bylo naplánováno od 7. července do 10. července. Šampionát byl rozdělen do tří fází, přičemž vítězné týmy postoupily ze skupinové fáze do fáze závorky a poté do finále.

Do skupinové fáze se zapojilo 40 týmů rozdělených do deseti skupin. Všechny týmy postoupily do skupiny, přičemž prvních deset týmů startovalo v kategorii vítězů a dolních deset v kategorii poražených.

Výherní fond pro 2022 Apex Legends Global Series Championship je 2 miliony $, přičemž vítězové obdrží 500 000 $. Tým na 2. místě obdrží 300 000 USD a tým na 3. místě 200 000 USD. Navíc hráč s největším počtem eliminací, Apex Predator, bude odměněn 3 000 $.

Kde vsadit na Apex Legends Global Series?

Sázkaři mohou uzavírat sázky na Apex Legends Global Series na většině sázkových webů eSports. Stovky sázkařských webů eSports však nabízejí sázkové trhy Apex of Legends, takže pro většinu hráčů je obtížné vybrat nejlepší sázkovou stránku eSports.

Některé nejlepší možnosti najdete na renomovaných stránkách s hodnocením pro eSports sázení. Základní věcí je zajistit, aby vybraná sázková stránka eSports nabízela sázkové trhy Apex Legends Global Series.

Dalším krokem po výběru vhodné sázkové stránky je vložení finančních prostředků na sázkařský účet. Výše vkladu závisí na tom, co hodlá sázkař vsadit, ale neměla by být nižší než minimální limit vkladu stanovený poskytovatelem sázek. Většina poskytovatelů sázek nabízí četné platební metody, které pomáhají dělat proces vkladu snadný a pohodlný.

Proces sázení globální série Apex Legends

Sázení začíná tím, že sázkaři vyberou vhodné sázkové trhy z dostupných možností. Preference, kurzy a strategie sázení budou primárně ovlivňovat volby. Většina sázkařských webů obvykle umožňuje sázkařům uzavírat akumulované sázky, čímž se vylepšují kurzy a zvyšuje se potenciální výhra.

Sázkaři se pak mohou rozhodnout o výši peněžní částky, kterou vsadí za každou sázku, a při podání sázky postupovat podle příslušného postupu poskytnutého poskytovatelem sázek.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Top 5 sázkových turnajů Esports 2022
2022-12-08

Top 5 sázkových turnajů Esports 2022

Esports se rozšiřuje a do sázkových trhů se zařazuje více soutěží a her. Vzhledem k tomu, jak populární se sportovní soutěže v posledních letech staly, není divu, že sázení na esporty roste na popularitě.