Na jaké eSports tituly byste měli vsadit

E-sporty

2023-02-02

Ethan Tremblay

Svět esportů se každým dnem rozšiřuje, protože hry sleduje a účastní se jich stále více lidí. Kvůli expanzi esports akcí se však další byznys přizpůsobil, aby držel krok s nejnovějšími trendy. Sázení na esporty bylo právě k dispozici v rámci sázení, takže zapálení hráči, hráči a sázkaři mohou vydělávat peníze na svých oblíbených událostech. Pokud máte zájem vyzkoušet si sázení na esporty, následuje seznam nejlepších eSportů, které jsou nyní v tomto odvětví nejoblíbenější.

Na jaké eSports tituly byste měli vsadit

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO)

CS:GO je beze stínu pochyb jedním z nejlepších eSportů, na které lze sázet. Hráči v této FPS bojují o virtuální slávu v této online multiplayerové střílečce. Od svého vydání v roce 2012 poskytuje GS: GO hráčům hodiny zábavy.

Má největší trh eSports skinů se zbraněmi a dostává pravidelná vylepšení prostřednictvím záplat. Existují každoroční velké turnaje jako IEM Katowice, ESL One Rio de Janeiro, DreamHack Anaheim a ESL One Cologne.

Výherní fondy těchto turnajů trvale převyšují milion dolarů a přitahují davy více než milionu lidí. Není žádným překvapením, že Counter-Strike: Global Offensive byl tak úspěšný. Sezóny nekončí; proto zábava pokračuje po celý rok.

League of Legends (LoL)

Jeden z mnoha důvodů League of Legends (LoL) se stal jedním z nejlepších eSportů po celém světě je jeho impulsem pro hazardní průmysl. Ačkoli je nejoblíbenější v Asii, má přes osm milionů uživatelů po celém světě. Výherní fond pro oficiální LoL eSports League má hodnotu skvělých 80 milionů dolarů.

Volání povinnosti

Call of Duty se trvale umisťuje mezi nejlepšími sázkovými akcemi eSports na které lze sázet peníze. Od svého představení přibližně před 20 lety si tato hra nashromáždila neuvěřitelnou fanouškovskou základnu. Nikdo si tehdy nedokázal představit obrovský úspěch, který tento titul nakonec zažije.

Dosud bylo distribuováno přes 400 milionů kopií hry. Úroveň konkurence na profesionálních eSports turnajích je však bezprecedentní.

Zájem o kompetitivní multiplayer začal s Call of Duty 4: Modern Warfare a od té doby jen rostl. Vývojář hry, Activision, vydal 12-týmovou Call of Duty League po vzoru populární Overwatch League.

Udatný

Valorant od Riot Games, střílečka na hrdiny z pohledu první osoby vydaná v roce 2020, si brzy získala popularitu, zejména při sázení na eSports. VALORANT Champions Tour je série turnajů se třemi úrovněmi: VALORANT Challengers, VALORANT Masters a VALORANT Champions.

V současné době se vyvíjí mobilní verze Valorant, platformy Riot Games pro sázení na nejpopulárnější eSports hry. Vzhledem ke svému zaměření na mobilní hráče se očekává, že si tato hra udrží nebo posílí svou pozici lídra na trhu sázení na eSporty.

Dota 2

Pokud jde o nejlepší eSporty, na které lze vsadit, Dota 2 je na většině webů na druhém místě. Celý cenový fond odlišuje tuto hru od jejích konkurentů na trhu eSports. K dispozici je ale široká škála odměn v závislosti na vašem stavu. Obrovský cenový fond může být z velké části financován fanoušky, kteří si zakoupí herní bitevní pas.

Kolekce má širokou škálu obsahu, jako jsou hratelné postavy, vzhledy, výzvy a další. Odměny tvoří 25 % kompendia a v posledních letech přesáhly 34 milionů USD.

Fortnite

Při diskusi je třeba vzít v úvahu několik aspektů Životaschopnost Fortnite jako eSport. Nejlepší hráči Fortnite vydělali více peněz než v jakémkoli jiném novém eSportu.

Více lidí vyhrálo peníze na Fortnite než na jakémkoli jiném eSportu. Do hry se na všech platformách zaregistrovalo přes 250 milionů hráčů.

StarCraft II

Tato strategická hra existuje již nějakou dobu. Přesto i přes svůj věk, StarCraft II si udržel svou popularitu na eSports scéně jako jedna z nejlepších sázkových akcí na esporty. To je zřídka ukazováno v televizi, a většina z jeho hráčů jsou z Jižní Koreje. Cena ESL Pro Tour Starcraft II je více než 4 miliony dolarů. Jeho obrovská popularita je způsobena tím, že přitahuje velké množství sázkařů z celého světa.

Závěrečné myšlenky

Ostatní eSporty, jako je Apex Legends, hra Battle Royale, rostou. Popularita těchto her od mnoha let stoupá online sázkové stránky eSports začlenit je na své platformy.

eSports může být zábavným způsobem, jak vydělat peníze, a byl zkoumán pro zařazení do olympijských her. Výše uvedené jsou nejlepší eSporty, na které lze vsadit. Některé jsou oblíbené, protože existují již dlouho, jiné jsou oblíbené, protože jsou dobré. Tyto eSport soutěže přidávají něco důležitého k tradičnímu hernímu chování, což umožňuje vydělávat peníze sázením na eSporty.

Nejnovější zprávy

Základy sázení Fortnite
2023-03-30

Základy sázení Fortnite

Novinky