Novinky

July 7, 2022

Nadcházející události CS: GO

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Miliony fanoušků denně sledují esporty po celém světě. Field Level Media vydává sérii přehledů, které mají fanouškům ukázat nejoblíbenější tituly, týmy a osobnosti. Hry pokrývají různé formáty, druhy soutěží a rozvrhy.

Nadcházející události CS: GO

Counter-Strike: Global Offensive, nebo jednoduše CS: GO, je střílečka z pohledu první osoby pro více hráčů vydaná poskytovatelem softwaru Valve. Vyšlo v roce 2012 jako čtvrté vydání herní série Counter-Strike. Valve vytvořilo hru jako free-to-play od prosince 2018. Každý herní režim hraný online podporuje matchmaking. Tímto způsobem aplikuje Anti-Cheat poskytovatele softwaru k maření podvádění a hráčům her se srovnatelnou úrovní dovedností.

Nadcházející akce Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO)

Existují naplánováno několik turnajů pro letošní rok. Na těchto špičkových turnajích se účastní nejlepší světoví hráči a týmy. Některé z akcí byly potvrzeny, místa a data již byla stanovena.

Objevují se také na špičkových sázkařských stránkách esportu. Jak roste online sázení na esporty, mnoho online sázkových společností zahrnuje události CS: GO na své sázkové trhy. Objevují se také stránky, které nabízejí tipy na sázení na esport.

PGL Major Antverpy 2022

The PGL major Antverpy, první CS: GO Major roku 2022, se odehrál mezi 9. a 22. květnem. Tato událost je poprvé, kdy se CS: GO Major konal v Belgii. Dvacet čtyři týmů z celého světa bojovalo o prize pool 1 milion $ a titul hlavních šampionů.

Okruh CS: GO je plný kvalitních soutěží, ale ty majory nadále vyčnívají. PGL, stejná firma, která zorganizovala Stockholm Major v roce 2021, poběží 17. ročník akce sponzorované Valve.

Na amerických a evropských akcích RMR se bude používat švýcarský systém, přičemž týmy budou spárovány podle jejich turnajového rekordu. Toto evropské RMR bylo rozděleno do dvou událostí, A a B. Toto rozdělení je způsobeno účastí mnoha týmů a důležitostí hlavních slotů na lince.

Postupové a vyřazovací zápasy budou nejlepší ze tří soutěží, přičemž zbývající hry budou záležitostí jedné mapy. Pokud tým prohraje tři zápasy v řadě, je automaticky vyloučen.
Challengers, Legends a Champions jsou tři stupně PGL Major Antwerp. První dva se budou odehrávat za zavřenými dveřmi ve studiu, zatímco třetí se bude odehrávat před publikem v Antwerp Sportpaleis, které má kapacitu 18 000 lidí.

IEM Intel Extreme Masters XVII

Tato edice se bude konat mezi 30. květnem a 5. červnem a výhra bude 250 000 $. Tato událost je celosvětová soutěžní série esportů, která se koná v zemích po celém světě. Od roku 2022 jsou tato mistrovství v esportech certifikovanými soutěžemi sponzorovanými společností Intel. Turtle Entertainment je společnost, která vlastní ligu. Liga existuje již 16 sezón od roku 2022. Finále sezóny se bude konat v polských Katovicích. Mnoho měst po celém světě pořádá akce v polovině sezóny, včetně Chicaga, Šanghaje a Sydney.

BLAST Premier BLAST Premier: Jarní finále 2022

BLAST Premier Spring je jednou ze dvou sezónních soutěžních soutěží CS: GO ekosystému BLAST. S celkovým prize poolem 2 475 000 $ vydělává celý okruh na odměnách. Formát akce je velmi podobný tomu z minulého roku. Festival se bude konat mezi 15. červnem a 19. červnem.

Některé fáze akce BLAST Premier se letos budou hrát online. Pro tuto fázi soutěže existuje regionální rozdělení. Akce je jedním z nejdůležitějších CS:GO turnajů. Týmy soutěží o peněžní ceny a místo v globálním finále pro vítěze. Na všech akcích BLAST jsou nejlepší týmy také oceněny body do žebříčku BLAST.

IEM Intel Extreme Masters XVII

Mezi 5. a 17. červencem 2011 se IEM Intel Extreme Masters XVII bude konat v Kolíně nad Rýnem v Německu. Výherní fond této edice bude 1 000 000 $. Ve formátu budou dvě dvojité eliminační skupiny. Nejlepší tři týmy postupují do vyřazovacích bojů, v každé skupině je osm účastníků. Vítězové skupinové fáze postupují do semifinále. Jako nejlepší nasazené postupují vicemistři ze skupinové fáze do čtvrtfinále. Nakonec do čtvrtfinále postupují i týmy na třetím místě ve skupinové fázi.

Jiné příležitosti

V průběhu roku se také uskuteční několik soutěží. Místo konání této akce však ještě nebylo určeno. Mezi 19. srpnem a 28. srpnem se bude konat BLAST Premier: Fall Groups 2022. Vítěz akce získá 177 498 $ jako odměnu.

The ESL Pro League je soutěž, která se koná každý rok. 16. sezóna ESL Pro League se bude konat od 31. srpna do 2. října. Vítěz obdrží cenu 835 000 $. Místo této akce však ještě nebylo určeno. Mezi 23. a 27. listopadem proběhne BLAST Premier: Finále podzimu 2022. Tento turnaj bude mít prize pool 425 000 $. BLAST Premier: World Final 2022 se bude konat v prosinci. Vítěz získá 1 milion dolarů na turnaj, který se bude konat mezi 14. červencem a 18. srpnem.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky