Novinky

August 11, 2022

Oznámení účastníků pro DreamHack 2022

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Podle Twin Galaxies a Guinessovy knihy rekordů, DreamHack je největší LAN party a počítačový festival po celém světě. Událost představuje nejrychlejší a největší internetový provoz na světě. Nadšenci mohou předvídat několik významných nadcházejících událostí prostřednictvím online sázení na esporty. Tyto turnaje streamují živě na různých platformách.

Oznámení účastníků pro DreamHack 2022

DreamHack Melbourne 2022

Akce je naplánována v Melbourne a olympijských parcích mezi 2. a 4. zářím. Counter-Strike: Global Offensive se poprvé od IEM v roce 2019 vrací na hlavní scénu v Austrálii na tři intenzivní dny soutěže.

Zúčastněné týmy

Až se bude soutěž blížit, budou soutěžící oficiální. Obvykle jsou vítězi uzavřených kvalifikací tři týmy, zatímco pět týmů obdrží přímou pozvánku na událost.

Formát se skládá ze dvou skupin s dvojitou eliminací (GSL) a skupinové fáze. Každá skupina má čtyři týmy a úvodní a vítězné zápasy jsou Bo1. Zápasy o vyřazení a finále jsou Bo3. Nejlepší dva týmy z každé skupiny postupují do play off.

Všechny zápasy v play-off s jedním vyřazením jsou Bo3. Osm týmů soutěžících v Global Offensive bude soutěžit offline o peněženku v hodnotě 100 000 USD. Vítěz hlavní ceny obdrží 50 000 USD a druhý vítěz obdrží 20 000 USD. Týmy, které se umístí na třetím a čtvrtém místě, obdrží odměnu 10 000 $. Výherní fondy pro týmy na pátém a šestém místě jsou 3 000 USD a 2 000 USD.

Další hry na akci

V neděli 4. září bude DreamHack Melbourne hostit LCO Split 2 Grand Final. Soutěže se zúčastní nejlepší týmy League of Legends v Oceánii. Halo Infinite se bude hrát také na DreamHack Melbourne. Regionální akce HCS ANZ se bude konat po celý víkend.

DreamHack Rotterdam 2022

Vlajkovou lodí RTM Games Week bude DreamHack Rotterdam, který se vrátí do Rotterdamu Ahoy mezi 14. a 16. říjnem. Několik esportovních událostí, rozsáhlá LAN, streamovací studio, zábavní pódia a rozsáhlá herní výstava, kde se účastníci mohou podívat na nejnovější vybavení a hry budou součástí festivalu esportů a her, který se letos uskuteční.

Zúčastněné týmy

Osm týmů se zapojí do offline protiúderového boje v ESL Challenger Series. Skupinová fáze se dvěma skupinami s dvojitou eliminací (GSL) je funkce formátu. Každá skupina se skládá ze čtyř týmů a první a vítězné zápasy jsou Bo1. Nejlepší dva kluby z každé skupiny postoupí do play off po vyřazovacích a mistrovských zápasech, což jsou záležitosti Bo3. Závorky s jednou eliminací se zápasy Bo3 tvoří formát play-off.

Po kvalifikaci budou účastníci potvrzeni. Je pozoruhodné, že některé týmy dostávají přímé pozvánky. Vítěz hlavní ceny obdrží 50 000 USD a druhý vítěz obdrží 20 000 USD. Týmy, které se umístí na třetím a čtvrtém místě, obdrží odměnu 10 000 $. Výherní fondy pro týmy na pátém a šestém místě jsou 3 000 USD a 2 000 USD.

Jak sázet na turnaje DreamHack

Přestože existuje mnoho sázkových kanceláří DreamHack Esports, výběr té nejlepší pro konkrétní potřeby může být náročný. Hráči by měli zkontrolovat pomocí sázková stránka esportů potvrdit nabízené kurzy pro trh, na který chtějí vsadit. Většina sázkových stránek DreamHack esports poskytuje vynikající kurzy.

Běžné typy sázek na turnajích DreamHack

  • Sázení na hrací den: Předzápasové sázení má obvykle dobré šance. Toto je nejoblíbenější způsob sázení před konkurencí. Většina sázkových webů na esport odehrává předzápas sázkové kurzy jakmile skončí uzavřené kvalifikace. Většina unikátních sázek je dostupná pouze během předzápasového sázení.

  • Přímé sázení: V této sázce budou hráči sázet na výsledek celého turnaje, nikoli pouze na jednu konkrétní hru. Obvykle jsou tyto sázky přístupné před začátkem události.

  • Živé sázení: Tuto sázku často volí zkušení hráči obeznámení se sportem a strukturou kurzů. Pro živé sázení je nezbytné důkladné porozumění týmům a jednotlivým hráčům prostřednictvím tipů na sázení na esport. Hráči potřebují rozumět tomu, jak profitovat z konkrétních kurzů. Proto tento trh není nejlepší pro začátečníky.

Strategie sázení na turnaje DreamHack

Absolutní vítěz

V této jednoduché sázce budou jednotlivci sázet na tým, který vyhraje DreamHack Open v listopadu. Šance na tuto sázku na sázkařských stránkách DreamHack se však mírně liší.

Sada přehraných map

Většina kvalifikačních zápasů DreamHack Open je nejlepší ze tří. Nejvíce převládají sázky na celkový počet odehraných map s handicapem nad a pod 2,5. Když hra přejde na tři zápasy, vyhrává sázka Over. Podobně, když kterýkoli tým vyhraje 2:0, vyhrává sázka Under. Některé sázkové kanceláře nabízejí kromě možností Over/Med také alternativy sázení Sudé/Liché.

Konečný výsledek

Sázející mohou předpovídat konečné skóre v sérii nejlepších ze tří nebo nejlepších z pěti, než aby pouze vybrali vítěze. Tato sázka může poskytnout vynikající hodnotu, když má člověk to štěstí správně odhadnout výsledek.

Celkový počet map, které tým vyhraje

Online sázkové stránky DreamHack nabízejí přesné konečné skóre sázky různými metodami. Aby mohli hráči uzavírat sázky, musí si vybrat, kolik map podle nich každý tým vyhraje v průběhu soutěže. Sázející si mohou vybrat tým, který vyhraje nulu, jednu nebo dvě mapy.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky