Novinky

August 18, 2022

Team Spirit získává W0nderful Sniper

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prostřednictvím jejich Dota 2 divize Team Spirit zaznamenala obrovskou popularitu. Špičková umístění v několika soutěžích, kde porazili známé atlety, pomohla jejich proslulosti. Fanoušci sledovali triumf Team Spirit ve vzestupu na jednom z nejnapínavějších turnajů, které byly svědky, The International 10. 

Team Spirit získává W0nderful Sniper

Když porazili předchozí vítěze, OG Esports, Team Spirit se ukázal jako nejlepší černý kůň sezóny. To byl okamžik, kdy si získaly největší popularitu a od té doby se staly oblíbenou volbou v online sázení na esporty.

Team Spirit oznamuje přidání do jejich soupisky

Igor W0nderful Zhdanov byl vybrán corganizace ybersports Team Spirit obsadit pozici odstřelovače v týmu CS:GO po rozsáhlých prověrkách a testech. Tento 17letý hráč během dvou let profesionálního hraní hrál s MAJESTY, Project X, Trasko Esports a HellRaisers. V současnosti je jedním z nejslibnějších hráčů v regionu SNS.

W0nderful během zkoušek předvedl svou střeleckou zdatnost a silné mezilidské a obchodní komunikační schopnosti. Hráč se v nejbližších dnech připojí k sestavě v Bělehradě a tým jako celek zahájí seriózní soutěžní trénink.

Jak cenný je hráč pro týmového ducha?

Týmový CS: Jděte trenér, Sergey Hally Shavaev, řekl, že byli nadšeni, že mají hráče. W0nderful si vedl v testech bezchybně a projevil neobyčejně vyzrálý pohon a sebejistotu. Se správnou dávkou píle a práce se nový podpis pravděpodobně stane hráčem nejvyššího kalibru.

W0nderful je stylově a intelektuálně kompatibilní s Team Spirit a trenér věří, že hráč nebude mít žádné problémy s komunikací. Team Spirit předpokládá, že úžasní pomalu, ale jistě zapadnou do jejich skupiny. Trenér bude sledovat vývoj hráče od hry ke hře. W0nderful si tedy nakonec zvykne na Team Spirit a brzy společně okusí ohromná vítězství.

Nadcházející události Team Spirit

2022–2023 Dota Pro Circuit

Týmy mohou získávat body v Dota Pro Circuit umístěním na prvním nebo druhém místě v turnajích sponzorovaných společností Valve. Pozvánka na letošní The International je na konci roku rozšířena o nejlepší týmy v žebříčku. Předchozí postup přímého pozvání byl nahrazen novým postupem po The International 2017.

Team Spirit se aktuálně účastní divize I DPC EEU 2021/2022 Tour 3. Nejlepší tři týmy postupují na PGL Arlington Major 2022. Prvních šest týmů zůstává ve své divizi pro úvodní kolo nadcházející sezóny DPC. V důsledku toho se zdá, že Team Spirit se zúčastní obou těchto soutěží.

Světové finále BLAST Premier 2022

Osm týmů se utká v turnaji okruhu CS: GO S-Tier o podíl z prize poolu 1 000 000 USD. Tato událost se bude konat v Etihad Areně v Abu Dhabi od 14. prosince do 18. prosince. Týmy samozřejmě musí získat body BLAST Premier Points, distribuované na různých akcích v průběhu sezóny.

Soutěž začíná dvěma dvojitými eliminačními skupinami (GSL), každá se čtyřmi týmy. Všechny zápasy jsou Bo3 a nejlepší tři týmy z každé skupiny postupují do Play-off. Vítězové skupinové fáze postupují do semifinále, zatímco druzí postupují jako nasazené do čtvrtfinále. Týmy, které skončí na třetím místě ve skupinové fázi, obdrží nízké nasazené a postoupí do čtvrtfinále.

Nedávné soutěže Team Spirit

V nejnovější soutěži PGL MAJOR ANTVERPY 2022 se tým Spirit umístil na třetím místě. Offline soutěž S-Tier se konala v Belgii od 9. května do 22. května na Sportpaleis v Antverpách. Dvacet čtyři týmů soutěžilo v turnaji counter strike o podíl z ceny 1 000 000 $.

Team Spirit byl vynikající volbou v online sázení a zdálo se, že je na prvním místě. Tým vyhrál soutěž Legends Stage od 14. května do 17. května. Nejlepších 8 týmů postoupilo do Champions Stage v tomto kole švýcarského systému o 16 týmech, zatímco spodních osm týmů bylo vyřazeno.

Mistrovské kolo začalo ve čtvrtfinále, kde Team Spirit porazil FURIA Esports 2:0. Slibný začátek turnaje pro ně ale skončil v semifinále v rukou pozdějších šampionů FaZe Clan. Jako třetí místo v turnaji obdržel Team Spirit odměnu 70 000 $.

Jak sázet na týmového ducha

Sázkaři musí mít zákonný věk pro hraní hazardních her a musí mít ve své zemi povoleno hazardní hry v esportech začněte zkoumat sázení na esporty tržiště. Hráči se mohou při sázení rozhodnout mezi použitím skutečných peněz nebo skinů (virtuálních objektů ve hrách).

V současné době je kožní hazard mnohem běžnější než hotovostní sázky. Mezi oblíbené kategorie webových stránek patří sázkové kanceláře, loterie, ruleta a losování mincí. Většina sázkových aktivit u skin bookmakerů je umístěna pomocí CS: GO skinů.

Hráči nebudou mít problém s výběrem bookmakera, protože je k dispozici několik špičkových sázkových webů na esport. Tyto online sázkové stránky poskytují významné sázkové trhy pro různé esporty, včetně Team Spirit.

Strategie sázení na týmového ducha

Jeden z nejlepší tipy na sázení na esport je vsadit na vítěze jakéhokoli zápasu Team Spirit. Výhodnými sázkami jsou také sázení na správné skóre a sázení na handicap na trhu vítězů zápasu.

Uživatelé mohou navíc vsadit na počet kol a mapy, které Team Spirit vyhraje v sérii, a na mapový handicap.

Ačkoli jsou trochu náročné, jsou k dispozici sázky Drawn Game nebo Overtime a Over/Med na Celkový počet kol hraných na mapě. Ke zvýšení pravděpodobnosti úspěchu je nutný další výzkum předchozích úspěchů týmů a dokonce i nedávných oznámení.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz
2024-05-14

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz

Novinky