Vše o sázení na Team Spirit

Team Spirit je ruský herní subjekt se sídlem v Moskvě. Číšník, modelka a budoucí lékař vytvořili tým poté, co opustili práci a studium, aby se mohli věnovat své vášni pro hraní her. Tým založili v roce 2015 a pokračovali v soutěžích v turnajích Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, League of Legends a Hearthstone. Za pouhých šest let se skupina zvedla a stala se špičkovým esportovým týmem.

Jejich primárním cílem je soutěžit s nejlepšími herními kluby na světě a podávat konzistentní výkony na nejvyšší úrovni. Prostřednictvím zapojení strategické a účelné spolupráce se tým snaží ovlivnit svou společnost.

Vše o sázení na Team Spirit
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O Team Spirit

V létě 2021 bylo potvrzeno, že sezóna DPC nezačne dříve než v druhé části roku. Během této doby Team Spirit experimentoval s novými strategiemi tvorby soupisek. Chtěli najít nová jména, která by jim pomohla vybudovat jeden z nejlepších esports týmů. Z více než 80 hráčů, kteří mají zájem, bude pouze 12 vybráno na všechny pozice.

Skupina Yellow Submarine byla založena a okamžitě začala reprezentovat Kolektivní duch v různých soutěžích. Podle Chukalina (generálního ředitele skupiny) byla celá renesance a podpis soupisky Yellow Submarine součástí cílů týmu.

Podpis byl oznámen na oficiálních stránkách týmu a na účtech na sociálních sítích. Tým esportů také oznámil přidání Silenta jako nového trenéra (Airat Gaziev). V prosinci 2020 se Team Spirit triumfálně vrátil do Dota 2 s bývalým seznamem Yellow Submarine.

Hráči Team Spirit

Každý účastník tohoto týmu se rozhodl ukončit studium a práci, aby se mohl vzdělávat. Hráči týmu pro CS: GO jsou všichni Rusové. Jsou to Chopper (Višňakov Leonid), Magixx (Vorobyev Boris), Degster (Gasanov Abdulchalik), Patsi (Isyanov Robert) a S1ren (Ogboblin Pavel).

Tři Rusové TORONTOTOKYO (Khertek Alexander), Collapse (Khalilov Magomed), Miposhka (Naydenov Yaroslav) a dva Ukrajinci, Mira (Kolpakov Miroslaw) a Yatoro (Mulyarchuk Ilya), tvoří soupisku Dota 2 pro tým.

Griffon (Gudkov Nikita), Dreampull (Leksin Mark) a Diamondprox (Reshetnikov Danil) jsou tři Rusové v týmu League of Legends. Mytant (Zavalny Evgeny) a Edward (Abgaryan Edward z Arménie) doplňují 5členný tým.

Silvername (Vladislav Sinotov) z Ruska je jediným zástupcem týmu na turnajích Hearthstone.

Nejsilnější hry Team Spirit

Dota 2

Po akvizici CIS Rejects v prosinci 2015, Team Spirit debutoval v této hře. Vyrostla prostřednictvím řady smíšených výsledků a stala se jedním z nich nejsilnější týmy v turnajích Dota 2. Upevnila si své místo mezi nejlepšími týmy světa. V Grand Finals of the International 2021 tým porazil PSG.LGD.

Za tyto činy vydělali celkem 18 208 300 USD. Byla to nejvyšší odměna v historii videoher. Byli prvním týmem z východní Evropy, který vyhrál mezinárodní tým od doby, kdy Natus Vincere vyhrál svůj debutový zápas v roce 2011. Po jejich vítězství se Team Spirit stal jedním z nejpopulárnějších esportových týmů, který nashromáždil velké množství fanoušků a obchodní smlouvy po celém světě.

Count-Strike: Global Offensive

V červnu 2016 organizace podepsala členy Team Phenomenon. Během velkých šampionátů skupina postupovala, aby soutěžila spravedlivě. iDISBALANCE (Artem Yegorov) a chopper (Leonid Vishnyakov) se k týmu připojili tři roky po jeho založení. COLDYY1 (Pavel Veklenko) a SotF1k (Dmitriy Forostyanko) byli z týmu vyhozeni ve stejném roce. Jejich cílem je získat nadějné hráče, kteří mohou reprezentovat klub na velkých turnajích po celém světě. Na místo propuštěných hráčů byl přibrán Mir (Nikolai Bityukov) z Gambit Gaming a 17letý Magixx (Boris Vorobyov) z týmu ESPADA.

Proč je Team Spirit populární

I když se tým po svém vzniku střetl s domácími týmy, všem ukázal, že by se neměl nikdy bagatelizovat. Ani na úvodních a dalších turnajích se jim nedařilo, ale díky vynikajícím výsledkům v několika hrách je fanoušci poznali. Poučením se z vlastních chyb a neustálým zlepšováním tým vyhrál BTS Pro Series Season 4: EU/CIS poté, co skončil mezi nejlepšími 5 (4.) v Epic Prime League Season 1 (2020).

Týmový duch si díky svému outfitu Dota 2 získal obrovskou popularitu. Top končí v různé turnaje kde naštvali přední jména, pracovali ve prospěch jejich popularity. International 10 byl jedním z nejzajímavějších turnajů, které bylo možné sledovat, a fanoušci sledovali cestu Team Spirit k vítězství. Tehdy si získali největší popularitu tím, že porazili předchozí šampiony (OG Esports), když ukázali, že jsou nejlepším černým koněm sezóny.

Evropský tým (OG) Europe vyhrál ročníky 2018 a 2019 Mezinárodní. Začali v nižších příčkách, čímž vyřadili favority turnaje a nejsilnější týmy. Tým pomalu postupoval, až nakonec vyhrál největší cenový fond v historii videoher po vzrušujícím finále 5 her.

Ocenění a výsledky Team Spirit

V srpnu 2020 začala velká éra současného týmového ducha. V tu chvíli se pět hráčů spojilo pod názvem Yellow Submarine. Týmu se dařilo mimořádně dobře, dokonce se dostalo na vrchol žebříčku CIS. V důsledku toho ji Team Spirit získal jako jednu ze svých divizí a souhlasil s podpisem všech svých hráčů. Tým se však nezúčastnil mistrovství Dota (2020) poté, co byla událost zrušena kvůli celosvětové pandemii COVID-19.

International Dota 2 Championships jsou nejlukrativnější herní akce. Vytvořili světový rekord v odměnách nabízených během posledních šesti turnajů. Po změně místa konání se loňský ročník konal v Bukurešti v Rumunsku. Zpočátku se s výskytem veřejnosti na stáncích počítalo, ale kvůli nebezpečí šíření COVID-19 se společnost Valve (hostitel) rozhodla vzdát se účasti veřejnosti ve prospěch virtuálního modelu pro sledování her.

Ceny

Pokud jde o prize money, turnaj 2021 byl rekordní událostí. Mělo celkové prize money 40 milionů dolarů, z nichž 18 milionů získal vítězný tým – Team Spirit. Podařilo se jim oplatit předchozí prohru s PSG: LCD v OGA Dota PIT Invitational, kde obsadili druhé místo. Díky komunitnímu nákupu Compendia a Battlepassu mohlo Valve zaručit tuto cenu. Vzhledem k tomu, že se Dota Pro Circuit letos obnoví, Team Spirit využívá zkušeností získaných během předchozích turnajů k získání toho nejlepšího vybavení pro svůj každodenní trénink.

Mezi další významné úspěchy Dota v soutěžích Dota patří: vítězové DPC EEU 2021/2022 Tour 1: Division I (Tier 2) a Pinnacle Cup (Tier 2). Podařilo se jim také skončit na 3. místě v Galaxy Battles II: Emerging Worlds v roce 2018 poté, co vyhráli Almeo Esports Cup (Tier 3) v roce 2017.

Tým CS:GO týmu Team Spirit zaznamenal několik úspěchů v různých soutěžích. Vyhrálo Pinnacle Cup II, DreamHack Open leden 2021: Europe, Nine to Five # 3, Eden Arena: Malta Vibes – Week 8, ESL One Road to Rio-CIS a SECTOR: MOSTBET Season 1.

Navíc se umístil na druhém místě v některých dalších velkých soutěžích. Těmito turnaji jsou finále Champions Cup, StarLadder & ImbaTV Invitational Chongqing, všechny v roce 2018, a CIS Minor Championship (2017) v Atlantě.

Nejlepší a nejoblíbenější hráči Team Spirit

Seznam Dota 2 je nejlépe známý pro jejich ocenění v Dota 2, ve kterém vyhráli hlavní cenu na International 2021. Diamondprox (Danil Reshetnikov) a Edward (Edward Abgaryan) jsou dva z nejzkušenějších hráčů na scéně SNS. Diamondprox je uznávaný jungler s mnoha zkušenostmi. Ve druhé a třetí sezóně jeho odvážné strategie utvářely konkurenční zápas. Byl první, kdo objevil účinné využití strategického přístupu proti džunglí. Jeho hry jsou vždy nabízeny nejlepší stránky pro sázení na esporty.

Edward je nejlépe známý pro svůj nepřátelský herní styl jako support v botlane a je považován za fantastického hráče Thresh (možná na stejné úrovni jako korejský hráč MadLife). V počátcích turnajů League of Legends byly oba známé jako moskevská pětka. Tým byl celosvětově známý tím, že jako první významně ovlivnil nadvládu korejské scény. Tito dva jsou populární v herní komunitě a pomáhají s růstem Team Spirit.

Miposhka (Yaroslav Naydenov), slavný vedoucí týmu esport a nejstarší člen, začal soutěžit na turnajích v roce 2017 jako součást samostatného týmu. Rychle se dostal do první desítky nejlepších hráčů a byl považován za nadějného kapitána. Jeho sláva rychle pohasla a v roce 2019 mu byla diagnostikována deprese. Po roce se připojil k Team Spirit a nyní je jedním z nejlepších hráčů týmu.

Kde a jak sázet na Team Spirit

Uživatelé mohou prozkoumat širokou škálu trhů s esporty, pokud dosáhli zákonného věku pro hraní hazardních her a hazardní hry v esportech jsou v jejich zemi legální. Hráči si při sázení musí vybrat mezi skutečnými penězi a skiny (virtuálními předměty ve hrách). Skin gambling je v současnosti mnohem rozšířenější než hotovostní sázky. Oblíbené typy stránek jsou sázkové kanceláře, loterie, ruleta a házení mincí. Skiny CS: GO jsou nejoblíbenější měnou v bookmakerech skinů a tvoří více než 80 % všech sázkových aktivit.

Betway je známý web pro sázení na esporty, který nabízí jedny z nejlepších hodnot sázkové kurzy na esportovní hry. Je to jedna z mála stránek, která nabízí rozsáhlé sázkové trhy v široké škále esportů. Zahrnuje Dota 2 a CSGO, ale také další rozsáhlé esports propagace. GGBet také nadále poskytuje nejlepší trhy sázení na esporty.

Sázení na vítěze jakéhokoli zápasu Esport je jednou z nejlepších strategií. Výhodnými možnostmi jsou také handicapové sázení na trhu Vítěz zápasu a sázení na správné skóre. Uživatelé mohou také vsadit na počet map vyhraných týmem v sérii a na kola vyhraná na mapovém handicapu. Sázky Drawn Game (nebo prodloužení) a Over/Med na Celkový počet kol hraných na mapě jsou všechny dostupné, i když jsou trochu složitější. Ke zlepšení šancí na úspěch je zapotřebí více výzkumu minulých výkonů týmů a dokonce i aktuálních oznámení.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Team Spirit získává W0nderful Sniper
2022-08-18

Team Spirit získává W0nderful Sniper

Prostřednictvím jejich Dota 2 divize Team Spirit zaznamenala obrovskou popularitu. Špičková umístění v několika soutěžích, kde porazili známé atlety, pomohla jejich proslulosti. Fanoušci sledovali triumf Team Spirit ve vzestupu na jednom z nejnapínavějších turnajů, které byly svědky, The International 10.