Žebříček nejlepších eSports bookmakerů s WebMoney

WebMoney je uznávaná možnost platby sázek eSports, která se rychle dostává do popředí v kruzích online sázení, zejména ve východní Evropě. I když se tato možnost platby těší značné oblibě, má také tendenci létat pod radarem. Jedním z hlavních důvodů popularity této platební služby je elektronická peněženka. A protože elektronické peněženky patří mezi nejpreferovanější platební metody na online sázkařských stránkách eSports, většina dnešních sportovních sázkařů vysoce preferuje WebMoney.

Chcete-li začít s online sázením eSports pomocí WebMoney, hráči potřebují pouze nahrát prostředky na svůj účet WebMoney, než je mohou poslat na své sázkařské účty. I když WebMoney nemusí být největší elektronickou peněženkou, zájem ze strany velkého počtu sázkařů na eSports roste.

Žebříček nejlepších eSports bookmakerů s WebMoney
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O sázení WebMoney Esports

WebMoney Transfer byla založena v roce 1998 společností WM Transfer Ltd. WebMoney otevřela své první kanceláře v Moskvě v Rusku jako operátor hlavní společnosti. Původně byla tato platební služba nastavena tak, aby vyhovovala ruským klientům, kteří v té době potřebovali praktické řešení pro převod peněz online. A v současnosti patří mezi nejuznávanější platební metody v zemi.

I když tohle platební služba byla vytvořena, aby sloužila klientům z východní Evropy, především z Ruska, v současnosti obsluhuje globální klientelu s kancelářemi v mnoha zemích. WebMoney je k dispozici ve více než 90 zemích s více než 40 miliony uživatelů po celém světě.

Jak název napovídá, WebMoney je především online platební možností, která slouží k různým finančním transakcím, včetně půjčování peněz, směny měn a online sázení. Kromě toho společnost představila různé produkty, z nichž klíčové jsou platby kartou a řešení online e-peněženek.

Je WebMoney populární?

Jak již bylo zmíněno, WebMoney slouží globální klientele. I když je primárně používán v evropských zemích, velká část jeho uživatelů ano z Ruska a euroasijských zemí. Pokud jde o demografické údaje klientů, WebMoney je obzvláště populární mezi mladými lidmi a značný počet je používá pro sázení na eSports.

Jak provést vklad pomocí WebMoney

Vkládání finančních prostředků na online sázkové stránky eSports s WebMoney by mělo být stejně jednoduché jako ABC. V jádru je zřejmé, že tato platební služba bere pohodlí vážně a vkládání peněz na váš účet online sázkové kanceláře by mělo být snadné.

Zde je několik kroků, které je třeba provést při provádění vkladu pomocí WebMoney:

 • Krok 1: Najděte vhodnou online sázkovou kancelář WebMoney, vytvořte si účet u bookmakera a přihlaste se. Odtud zamiřte přímo do bankovní sekce a z dostupných možností vyberte způsob vkladu WebMoney.
 • Krok 2: Jakmile najdete ikonu WebMoney a kliknete na ni, budete automaticky přesměrováni k zadání podrobností o platbě, zejména částky vkladu, a ihned poté přistoupíte k přihlášení ke svému účtu WebMoney. Přihlašovací proces je podobný jako u jiných elektronických peněženek, protože hráči musí zadat přihlašovací údaje k účtu (e-mail a heslo) a 12místné identifikační číslo WebMoney.
 • Krok 3: Pokud máte na svém účtu WebMoney dostatečné finanční prostředky, abyste mohli uhradit částku vkladu, zbývá potvrdit platbu. Po úspěšném potvrzení budete přesměrováni na stránky sázkové kanceláře a nový zůstatek by se měl projevit.

Používání WebMoney v online sázkových kancelářích

Pokud jde o provádění vkladů, tato elektronická peněženka umožňuje uživatelům načítat prostředky přímo z jejich bankovních účtů. Pokud jde o limity denních vkladů, je vždy nezbytné projít si podmínky sázkových kanceláří, protože limity jsou obvykle jedinečné pro každou sázkovou kancelář.

Jak provést výběr pomocí WebMoney

Když sázíte na své oblíbené události eSports, můžete mít štěstí, že po provedení správných předpovědí vyděláte nějaké peníze. Při přemýšlení o výběru by mělo být vyplácení výher stejně jednoduché jako vklad, ale vše se děje „opačným“ směrem.

Pokud máte na svém sportovním sázkařském účtu nějaké peníze, které chcete získat do svých rukou, proces výběru by měl trvat 3 až 7 dní. Zde je několik kroků, jak si vybrat prostředky na svůj účet WebMoney:

 • Přihlaste se ke svému účtu pro sportovní sázení
 • Navštivte sekci bankovnictví bookmakerů a klikněte na „vybrat“
 • Vyberte WebMoney ze seznamu nabízených možností
 • Zadejte částku, kterou chcete vybrat
 • Dokončete transakci
 • Prostředky budou okamžitě strženy z vašeho účtu, ale může trvat několik dní, obvykle mezi třemi až sedmi, než dorazí na váš účet WebMoney.

Kromě bodů uvedených v postupu byste měli zkontrolovat také věci, jako jsou poplatky za výběr a čekací doby. Kromě poplatků kasina si WebMoney účtuje standardní provizi 0,8 % ze všech transakcí. Pokud jde o dostupnost, WebMoney umožňuje mobilní výběry, zejména pomocí jejich mobilní aplikace „Keeper Mobile“, kterou lze stáhnout z velkých obchodů s aplikacemi.

Výhody a nevýhody s WebMoney

Pro sázející, kteří používají WebMoney k financování svých sázkařských aktivit, existuje spousta výhod, i když s několika nevýhodami.

Profesionálové

 • Nabízí vynikající rychlost transakcí – okamžité vklady a rychlé výběry
 • Podporuje více měn
 • Nabízí pozitivní úrovně zabezpečení pomocí tří úrovní ověřování
 • Těší se globálnímu pokrytí

Nevýhody

 • Všechny transakce podléhají konstantnímu procentu poplatku
 • V současné době dochází k určitým geografickým omezením kvůli současnému sporu mezi Ruskem a Ukrajinou

WebMoney je nepochybně životaschopnou možností pro sázkaře. Kromě toho je tato platební služba užitečná pro ruské sázkaře a uživatele v sousedních zemích.

Proces otevření účtu WebMoney

Proces otevření účtu WebMoney je víceméně podobný tomu, který následoval při registraci u většiny elektronických peněženek. Pro začátek uživatelům stačí navštívit oficiální web WebMoney a kliknout na možnost otevřít nový účet.

Po kliknutí na výzvu „otevřít nový účet“ se od uživatelů očekává, že vyplní své údaje do předepsaných polí – jméno, adresu, email a telefonní číslo. Pro další přihlášení můžete použít e-mail nebo telefonní číslo. WebMoney však poskytuje každému uživateli jedinečné 12místné identifikační číslo (WMID) při každém úspěšném přihlášení.

Proces registrace lze shrnout do následujících klíčových kroků:

 • Klikněte na přihlášení
 • vložte telefonní číslo
 • Zadejte osobní údaje
 • Nastavit heslo
 • Potvrzení e-mailem

WebMoney funguje jako prostředník mezi účtem počátečního financování a bookmakerem. Zatímco většina lidí používá k financování účtu WebMoney své banky, existuje mnoho způsobů, jak prostředky přijímat, včetně peněz od uživatelů WebMoney.

Tento způsob platby také umožňuje inkaso ze zavedených prodejen, i když tato možnost je dostupná především v Rusku nebo zemích, kde je služba zavedena. Je však třeba poznamenat, že účet si mohou otevřít pouze osoby starší 12 let.

Možnosti zákaznické podpory WebMoney

WebMoney má vynikající oddělení zákaznické podpory, i když to nemusí být jedna z jeho nejsilnějších stránek. Obecně mohou uživatelé kontaktovat oddělení podpory pomocí dvou hlavních možností, telefonu a e-mailu. Pro technickou podporu mohou uživatelé kontaktovat tým podpory prostřednictvím telefonu.

Za zmínku také stojí, že uživatelé mohou získat pomoc prostřednictvím support.wmtransfer.com a odeslat lístek v závislosti na druhu podpory, kterou potřebují – finanční, technické, oficiální požadavky, sociální sítě a tiskové středisko. Podpora WebMoney většinou reaguje na dotazy a řeší problémy rychle.

Stručně řečeno, zde jsou některé z dostupných kontaktních údajů nabízených WebMoney:

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda