Vše, co byste měli vědět o: Beginner's Guide

Na trhu existuje mnoho stránek pro sázení na esporty, ale ne všechny jsou dost dobré na výběr. Musíte najít web, který je v provozu dostatečně dlouho, aby si získal důvěru svých uživatelů. Zde je to, co je třeba zvážit při výběru nejlepší stránky pro sázení na esporty:

Pověst

Při výběru sázkové stránky eSports je první věcí, na kterou se musíte podívat, její pověst. Existuje mnoho lidí, kteří stránky možná použili a zjistili, že jsou důvěryhodné, což znamená, že je to dobrá volba i pro vás. Můžete se podívat na jeho recenze online a přečíst si, co o něm řekli ostatní, abyste se rozhodli, zda to stojí za váš čas a peníze.

Možnosti platby

Některé stránky nabízejí a širokou škálu platebních možností, zatímco jiné mohou nabízet pouze jeden nebo dva typy plateb. Je důležité vybrat si web s platební metodou, kterou můžete snadno používat bez jakýchkoli potíží. To usnadní vkládání a výběr peněz při sázení.

Podpora zákaznického servisu

To je další faktor, který musíte vzít v úvahu při výběru nejlepšího webu. Chcete najít web, který nabízí dobrou zákaznickou podporu, abyste se na ně mohli spolehnout, když budete mít problém.

Bezpečnostní

Zabezpečení by mělo být jednou z vašich priorit při výběru sázkové stránky esportů, protože nechcete, aby se žádné škodlivé stránky vydávaly za legitimní. Hledejte web, který je v provozu dostatečně dlouho a má od svých uživatelů málo až nulové stížnosti. Vaše peníze tak zůstanou v bezpečí.

{{ section pillar="" image="" name="" group="" taxonomies="" providers="recIwObZiN0RIBhVp,reczyWtvND4y9sbqF,ckgj8zrm0232080nl9yjamkgz9,rec0pPQN59wXF6J0A,recgT5zabr6uZGkto" posts="" pages="" }} esport hry, na které lze vsadit

Vždy zvažte dostupné hry, na které si můžete vsadit. Potřebujete web, který nabízí více her, abyste mohli diverzifikovat své sázky. To sníží vaše rizika a zároveň vás zajistí vsaďte na své oblíbené herní žánry.

Sázkové kurzy na esport

Dobré kurzy zajistí, že pokud vyhrajete, získáte ze svých sázek nejlepší výnosy.

Na základě výše uvedených kritérií některé z nejlepších sázkových webů na esporty zahrnují:

 • 1xSázka
 • 22BET
 • 10Sázka
 • Betsson
 • Pojď
 • LeoVegas
 • WilliamHill
 • Betwinner {{ /section }}
Co je sázení na esporty?Výhody a nevýhody sázení na esportyJak funguje sázková stránka esportů?Podání sázkyTypy sázek na esporty
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

esport hry, na které lze vsadit

Vždy zvažte dostupné hry, na které si můžete vsadit. Potřebujete web, který nabízí více her, abyste mohli diverzifikovat své sázky. To sníží vaše rizika a zároveň vás zajistí vsaďte na své oblíbené herní žánry.

Sázkové kurzy na esport

Dobré kurzy zajistí, že pokud vyhrajete, získáte ze svých sázek nejlepší výnosy.

Na základě výše uvedených kritérií některé z nejlepších sázkových webů na esporty zahrnují:

 • 1xSázka
 • 22BET
 • 10Sázka
 • Betsson
 • Pojď
 • LeoVegas
 • WilliamHill
 • Betwinner
Co je sázení na esporty?

Co je sázení na esporty?

Existuje mnoho forem sázení a sázení na esporty je jednou z nich. S touto formou sázení sázíte spíše na elektronické sporty než na fyzické sportovní události. Esports je zkratka pro elektronické sporty a jsou jedním z nejvíce vzrušujících sportů, které lze sledovat, protože zahrnují soutěže v reálném čase. To znamená, že hráč, který prohraje, může stále vyhrát ve zlomku sekundy, takže je velmi vzrušující sledovat a sázet.

Esportové sázení existuje již několik let, ale pro většinu lidí mimo herní komunitu je stále relativně nové. To je důvod, proč se mnoho herních společností začíná více a více zaměřovat na eSports sázení.

Důležité věci, na které si dát pozor při sázení na esporty jako začátečník

Jste prvním sázejícím na esporty? Zde je několik důležitých věcí, o které je třeba se starat:

 1. Výběr sázkové stránky: Scéna sázení na esporty roste, ale stále je relativně nová. To znamená, že není mnoho zavedených stránek, na které by se dalo sázet.
 2. Váš rozpočet: Při rozhodování, kolik vsadit na zápas esportů, byste měli vždy upřednostnit svůj rozpočet před čímkoli jiným. Nechcete riskovat víc, než kolik si můžete dovolit ztratit, protože to v budoucnu povede pouze k finančním problémům.
 3. Kurzy: Před podáním sázky si vždy zkontrolujte kurz. To je zvláště důležité, pokud sázíte s vysokým rizikem.
 4. Vaše úroveň dovedností: Pokud jste začátečník a nikdy předtím jste nehráli ani nesledovali esporty, pak důrazně doporučujeme, abyste začali s nízkými sázkami a drželi se tam, dokud se vaše schopnosti dostatečně nezlepší pro hry s vyššími sázkami.
Co je sázení na esporty?
Výhody a nevýhody sázení na esporty

Výhody a nevýhody sázení na esporty

Sázení na esporty je stále populárnější, ale stále není pro každého. Zde jsou některé výhody a nevýhody sázení na esporty.

Klady

 • Je to velmi vzrušující způsob, jak trávit čas. Budete moci uzavírat sázky a zároveň sledovat úžasné hry.
 • Online sázení na esporty je pohodlné. Můžete sázet, kdy chcete, kde chcete a kolik chcete.
 • Na online sázkařských stránkách získáte mnoho bonusů a akcí.

Nevýhody

 • Hrozí závislost. Pokud si nedáte pozor, můžete začít sázet mnohem více, než si můžete dovolit prohrát. To může mít za následek finanční problémy.
 • Existuje také riziko, že budete podvedeni podvodnými weby pro online sázení.
Výhody a nevýhody sázení na esporty
Jak funguje sázková stránka esportů?

Jak funguje sázková stránka esportů?

Přemýšlel jak sázet na esporty a jak fungují sázkové stránky esportů? Většina sázkových webů na esporty vytáhla všechny možnosti, aby začátečníkům usnadnila přístup ke hrám a zahájení sázení. Chcete-li začít sázet na webu esportů, musíte:

Registrace na webu

Když se zaregistrujete na webu, budete pravděpodobně muset vyplnit osobní údaje, jako je vaše adresa, telefonní číslo, e-mail a heslo. Jakmile odešlete všechny požadované informace, stránka vám zašle potvrzovací e-mail, po kterém se přihlásíte ke svému účtu, zvolíte bankovní metodu a vložíte prostředky.

Vklady jsou obvykle okamžité, aby bylo zajištěno, že můžete začít sázet téměř okamžitě po registraci, a stránky esportů vždy nabízejí širokou škálu bankovních metod. Vyberte si jakoukoli metodu, která vám vyhovuje.

Jak funguje sázková stránka esportů?
Podání sázky

Podání sázky

K umístění a vsadit na sázkařské stránce esportů, vyberte zápas, na který chcete vsadit, a vyberte typ sázky. Zadejte svou sázku (částku peněz, kterou chcete vsadit na konkrétní zápas) a potvrďte sázku.

I když existují sázkové stránky esportů, které vám umožní upravit nebo dokonce stáhnout vaši sázku před výkopem, jiné tuto volnost neposkytují. Proto se před potvrzením musíte naučit několik důležitých tipů na sázení na esporty a pečlivě si vybrat své sázky.

Poznámka: Většina sázkových stránek na esporty vám po prvním vkladu poskytne uvítací bonus. Před uplatněním nároku se seznamte s podmínkami bonusu. Se znalostí toho, jak bonus funguje, můžete maximalizovat využití těchto odměn a zajistit, aby fungovaly ve váš prospěch.

Podání sázky
Typy sázek na esporty

Typy sázek na esporty

Stejně jako v tradičních sportech, esporty přicházejí s širokou škálou typů sázek. Tato řada zajišťuje, že si sázkaři vyberou to, co jim nejlépe vyhovuje. Zatímco některé typy sázek je snadné vyhrát, jiné je obtížné vyhrát. Budete si chtít vybrat sázku, která vám dává větší šanci. Některé z nejběžnějších typy sázek eSports jsou uvedeny níže:

 • Naprosto: To zahrnuje sázení na vítěze zápasu. Úplně se nelosují.
 • Přes pod: Tento typ sázení je stejně snadný jako uvést číslo. Běžným vítězem tohoto typu sázení je například to, zda hra bude mít více než 100 zabití nebo méně než 100.
 • Vítěz turnaje: Tento typ sázky je obvykle oblíbenou volbou velké turnaje. Budete sázet na to, který tým vyhraje turnaj.
 • Lichá/Sudá: V této sázce budete sázet na to, zda bude počet událostí v konkrétním zápase eSports lichý nebo sudý. Například v zápase Dota 2 můžete předpovědět, zda tým vyhraje určitý počet sudých nebo lichých kol.
 • Správné skóre: to zahrnuje předpovídání správného skóre daného zápasu esportů. Může to být z hlediska bodů, například 2-0 nebo 4-3.
Typy sázek na esporty

Nejnovější zprávy

Co byste měli vědět o sázení na esporty v online kasinech
2023-02-09

Co byste měli vědět o sázení na esporty v online kasinech

Není mnoho věcí, které můžete dělat, které poskytují podobnou úroveň napětí a vzrušení jako sázení na esporty. Esportové sázení je ještě více vzrušující než sportovní sázení na běžné sportovní události, protože esporty jsou mnohem nepředvídatelnější než běžné sporty. Vidět vítězný tým proti jednomu z nejlepších týmů na scéně esportu není tak neobvyklé.