Jaké jsou nejlepší tituly eSports, na které byste měli vsadit?

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Svět esportů se každým dnem rozšiřuje, protože hry sleduje a účastní se jich stále více lidí. Kvůli expanzi esports akcí se však další byznys přizpůsobil, aby držel krok s nejnovějšími trendy. Sázení na esporty bylo právě k dispozici v rámci sázení, takže zapálení hráči, hráči a sázkaři mohou vydělávat peníze na svých oblíbených událostech. Pokud máte zájem vyzkoušet si sázení na esporty, následuje seznam nejlepších eSportů, které jsou nyní v tomto odvětví nejoblíbenější.

Jaké jsou nejlepší tituly eSports, na které byste měli vsadit?

1. Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO)

CS:GO je beze stínu pochyb jedním z nejlepších eSportů, na které lze sázet. Hráči v této FPS bojují o virtuální slávu v této online multiplayerové střílečce. Od svého vydání v roce 2012 poskytuje GS: GO hráčům hodiny zábavy.

Má největší trh eSports skinů se zbraněmi a dostává pravidelná vylepšení prostřednictvím záplat. Existují každoroční velké turnaje jako IEM Katowice, ESL One Rio de Janeiro, DreamHack Anaheim a ESL One Cologne.

Výherní fondy těchto turnajů trvale převyšují milion dolarů a přitahují davy více než milionu lidí. Není žádným překvapením, že Counter-Strike: Global Offensive byl tak úspěšný. Sezóny nekončí; proto zábava pokračuje po celý rok.

2. League of Legends (LoL)

Jeden z mnoha důvodů League of Legends (LoL) se stal jedním z nejlepších eSportů po celém světě je jeho posilou pro hazardní průmysl. Ačkoli je nejoblíbenější v Asii, má přes osm milionů uživatelů po celém světě. Výherní fond pro oficiální LoL eSports League má hodnotu skvělých 80 milionů dolarů.

3. Volání povinnosti

Call of Duty se trvale umisťuje mezi nejlepšími sázkovými akcemi eSports na které lze sázet peníze. Od svého představení přibližně před 20 lety si tato hra nashromáždila neuvěřitelnou fanouškovskou základnu. Nikdo si tehdy nedokázal představit obrovský úspěch, který tento titul nakonec zažije.

Dosud bylo distribuováno přes 400 milionů kopií hry. Úroveň konkurence na profesionálních eSports turnajích je však bezprecedentní.

Zájem o kompetitivní multiplayer začal s Call of Duty 4: Modern Warfare a od té doby jen rostl. Vývojář hry, Activision, vydal 12-týmovou Call of Duty League po vzoru populární Overwatch League.

4. Udatný

Valorant od Riot Games, střílečka na hrdiny z pohledu první osoby vydaná v roce 2020, si brzy získala popularitu, zejména při sázení na eSports. VALORANT Champions Tour je série turnajů se třemi úrovněmi: VALORANT Challengers, VALORANT Masters a VALORANT Champions.

V současné době se vyvíjí mobilní verze Valorant, platformy Riot Games pro sázení na nejpopulárnější eSports hry. Vzhledem ke svému zaměření na mobilní hráče se očekává, že si tato hra udrží nebo posílí svou pozici lídra na trhu sázení na eSporty.

Image

5. Dota 2

Pokud jde o nejlepší eSporty, na které lze vsadit, Dota 2 je na většině webů na druhém místě. Celý cenový fond odlišuje tuto hru od jejích konkurentů na trhu eSports. K dispozici je ale široká škála odměn v závislosti na vašem stavu. Obrovský cenový fond může být z velké části financován fanoušky, kteří si zakoupí herní bitevní pas.

Kolekce má širokou škálu obsahu, jako jsou hratelné postavy, vzhledy, výzvy a další. Odměny tvoří 25 % kompendia a v posledních letech přesáhly 34 milionů USD.

6. Fortnite

Při diskusi je třeba vzít v úvahu několik aspektů Životaschopnost Fortnite jako eSport. Nejlepší hráči Fortnite vydělali více peněz než v jakémkoli jiném novém eSportu.

Více lidí vyhrálo peníze na Fortnite než na jakémkoli jiném eSportu. Do hry se na všech platformách zaregistrovalo přes 250 milionů hráčů.

7. StarCraft II

Tato strategická hra existuje již nějakou dobu. Přesto i přes svůj věk, StarCraft II si udržel svou popularitu na eSports scéně jako jedna z nejlepších sázkových akcí na esporty. To je zřídka ukazováno v televizi, a většina z jeho hráčů jsou z Jižní Koreje. Cena ESL Pro Tour Starcraft II je více než 4 miliony dolarů. Jeho obrovská popularita je způsobena tím, že přitahuje velké množství sázkařů z celého světa.

Závěrečné myšlenky

Ostatní eSporty, jako je Apex Legends, hra Battle Royale, rostou. Popularita těchto her od mnoha let stoupá online sázkové stránky eSports začlenit je na své platformy.

eSports může být zábavným způsobem, jak vydělat peníze, a byl zkoumán pro zařazení do olympijských her. Výše uvedené jsou nejlepší eSporty, na které lze vsadit. Některé jsou oblíbené, protože existují již dlouho, jiné jsou oblíbené, protože jsou dobré. Tyto eSport soutěže přidávají něco důležitého k tradičnímu hernímu chování, což umožňuje vydělávat peníze sázením na eSporty.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Jak určím nejlepší eSports tituly pro sázení?

Vyhodnoťte popularitu hry, konkurenční scénu a nedávný výkon a identifikujte nejlepší uchazeče.

Jsou některé žánry eSports příznivější pro úspěch sázek?

Ano, žánry jako střílečky z pohledu první osoby a MOBA často nabízejí různé sázkové příležitosti díky své soutěživé povaze.

Jaké faktory bych měl zvážit před uzavřením sázky eSports?

Analyzujte síly týmu, formu hráče, výsledky posledních zápasů a všechny probíhající turnaje, abyste mohli činit informovaná rozhodnutí ohledně sázení.

Mohu důvěřovat sázkovým kurzům eSports, které mi pomohou při výběru?

I když kurzy poskytují informace, jejich kombinace s výzkumem týmové dynamiky a výkonu zlepšuje vaši sázkovou strategii.

Existují konkrétní turnaje nebo ligy známé vzrušujícím a lukrativním sázením eSports?

Ano, velké turnaje jako The International (Dota 2) a League of Legends World Championship přitahují značný zájem o sázení a nabízejí vzrušující příležitosti.

8 nejlepších tipů na sázení na esporty pro lepší kurzy

8 nejlepších tipů na sázení na esporty pro lepší kurzy

Vítejte ve vzrušujícím světě sázení na esporty! Pokud jste začátečník, je tento obsáhlý průvodce šitý na míru právě vám. Je nabitá praktickými tipy a postřehy, které vám pomohou činit informovaná rozhodnutí a zlepšit vaše kurzy v sázení na esporty. Než se ponoříme, zde je výzva k akci: Navštivte eSportRanker a prozkoumejte jejich top seznam doporučených esportovních kasin. Tato platforma je fantastickým výchozím bodem pro uplatnění znalostí, které zde získáte.

Co je sázení Overwatch: Praktický průvodce pro začátečníky

Co je sázení Overwatch: Praktický průvodce pro začátečníky

Online sázení na esporty má poměrně velkou část výzev. Může být obtížné definovat sázení Overwatch, co s mnoha operátory a všemi, kteří potřebují pochopit spouštěcí body v různých herních režimech a možnostech.

Co jsou nejlepší sázkové bonusy Esports?

Co jsou nejlepší sázkové bonusy Esports?

Odvětví esportů neustále roste. Vzhledem k tomu, že všechny ukazatele směřují k pozitivní budoucnosti, toto odvětví přitahuje obrovskou pozornost z různých stran, z nichž klíčový je průmysl online sázení.

Co jsou to online esportové stránky a proč byste je měli navštěvovat?

Co jsou to online esportové stránky a proč byste je měli navštěvovat?

Vítejte v dynamické oblasti sázení na esporty, kde se vzrušení ze soutěžního hraní snoubí se vzrušením ze strategických sázek. Jako začátečník v této vzrušující krajině jste na pokraji odemknutí světa možností. Sázení na esporty, zejména prostřednictvím online kasin, nabralo značný rozmach a nabízí jedinečný a poutavý způsob, jak se ponořit do virtuálních arén vašich oblíbených her.

Co jsou trenéři eSportu a co dělají?

Co jsou trenéři eSportu a co dělají?

Pokud se zajímáte o esporty, možná jste si všimli příspěvku pro trenéra na univerzitě nebo v menší místní organizaci. Možná se ptáte: "Co jsou esports trenéři nebo esports coaching a proč jsou tak důležití pro herní průmysl?"

Esports vs. sportovní sázení: Komplexní srovnání

Esports vs. sportovní sázení: Komplexní srovnání

Vítejte ve vzrušující říši sázení, kde se vášeň pro sport a esporty snoubí se vzrušením z očekávání a strategie. Pokud jste začátečník, který vstupuje do tohoto pulzujícího světa, čeká vás poučná cesta. Tato příručka je přizpůsobena tak, aby vám pomohla pochopit nuance mezi sázením na esporty a tradičním sportovním sázením. Při procházení tohoto průvodce nezapomeňte navštívit EsportsRanker, kde získáte pohlcující zážitek a nejlepší tipy v oboru. Jejich top-uvedené stránky jsou skvělým výchozím bodem pro to, abyste se ponořili do akce.

Jaké jsou nejoblíbenější esportovní tituly, na které lze v Asii vsadit?

Jaké jsou nejoblíbenější esportovní tituly, na které lze v Asii vsadit?

Vítejte ve vzrušujícím světě esportů v Asii, dynamickém a vzrušujícím vesmíru, kde se vzrušení z videoher setkává se strategickou sférou sázení. Pokud jste nadšení pro hraní her a toužíte prozkoumat možnosti sázení, jste na perfektním místě. Esports není jen forma zábavy; je to vyvíjející se krajina, která nabízí jedinečnou kombinaci zapojení a příležitostí pro zkušené sázkaře i nováčky. Když vstoupíte do tohoto pulzujícího světa, zvažte návštěvu top kasina na EsportsRanker, abyste mohli začít svou cestu. Připravte se a ponořte se do nejlepších esportovních titulů, které uchvátí sázkaře v celé Asii za 2024!

Komplexní průvodce sázením na odvážné soutěže eSports

Komplexní průvodce sázením na odvážné soutěže eSports

Nejnovější titul od Riot Games, Valorant, zažívá na konkurenčním herním okruhu hodně akce. Nadšenci sázení pravděpodobně zaznamenali nárůst na trzích esportů u jejich preferované sázkové kanceláře, přičemž jednou z dostupných her je pravděpodobně Valorant.

Nejlepší tipy na sázení eSport pro CS:GO

Nejlepší tipy na sázení eSport pro CS:GO

Jste připraveni ponořit se do vzrušujícího světa CS:GO sázení? Je to cesta, která slibuje jak vzrušení, tak výzvy, ideální pro každého, kdo chce přidat další vrstvu vzrušení ke svému zážitku z eSports. Ať už jste ostřílený hráč nebo nováček v oblasti eSports, tento článek je vaším komplexním průvodcem pro informované sázky na zápasy CS:GO. Chcete-li začít správnou nohou, vřele doporučuji navštívit nejlépe hodnocenou stránku od EsportsRanker. Získáte tak pevný základ a aktuální informace pro zahájení vaší sázkové cesty.

Průvodce pro začátečníky k sázení Fortnite eSports

Průvodce pro začátečníky k sázení Fortnite eSports

Vítejte v adrenalinem nabité říši sázení Fortnite eSports! Ať už jste herní nadšenec nebo ostřílený sázkař, tento průvodce pro začátečníky je vaším pasem k pochopení výhod a nevýhod sázení na soutěže Fortnite. Od dešifrování statistik hráčů po strategické tipy na sázení, máme pro vás vše. Jste připraveni pozvednout svůj herní zážitek? Odvažte se a prozkoumejte naše doporučené možnosti kasina v toplistu na eSportsRanker – kde na vás čeká vzrušení ze sázení Fortnite!

Sázení na esporty vs. hraní v online kasinu: Jasné srovnání

Sázení na esporty vs. hraní v online kasinu: Jasné srovnání

Realitou moderního internetového hazardu je, že nabízí nekonečné možnosti. Sázkaři mohou sázet na sportovní a kasinové hry se značnou lehkostí. Nadšenci hazardu budou mít také vždy více než dost. 

Výhody a nevýhody používání kryptoměn pro sázení na esporty

Výhody a nevýhody používání kryptoměn pro sázení na esporty

Kryptoměny jsou již nějakou dobu na rtech mnoha lidí. Čím více lidí se o těchto digitálních měnách dozvídá, tím více jsou nadšeni z jejich používání pro obchodní a osobní záležitosti. Nicméně, jako u každé jiné dobré věci, sázení na kryptoměny mají svou temnou stránku, zejména když je používáte pro sázení eSports.