Komplexní průvodce sázením na odvážné soutěže eSports

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
Fact CheckerTomas NovakFact Checker

Nejnovější titul od Riot Games, Valorant, zažívá na konkurenčním herním okruhu hodně akce. Nadšenci sázení pravděpodobně zaznamenali nárůst na trzích esportů u jejich preferované sázkové kanceláře, přičemž jednou z dostupných her je pravděpodobně Valorant.

Vaše hledání informací o sázení Valorant končí zde. V tomto odborném průvodci se dozvíte, že Valorant si mezi nadšenci do esports sázení získává velkou pozornost, protože spojuje střílečku z pohledu první osoby a herní komponenty v bojové aréně. Pevné uchopení hry je páteří každého úspěšného přístupu k sázení Valorant, stejně jako u jakéhokoli jiného sázkového sportu. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

Komplexní průvodce sázením na odvážné soutěže eSports

První věc, kterou musíte udělat, když se učíte sázet na Valorant, je pochopit, jak hra funguje a jak strana vyhrává nebo prohrává.

Pět hráčů se utká s dalšími pěti v zápase Valorant.

K dispozici je několik hratelných postav zvaných Agenti a každý tým si musí vybrat pět z nich. Každý agent má jedinečné dovednosti, které lze strategicky využít, jako jsou kouřové granáty, Molotovovy koktejly a léčení. Klíčem k vítězství je vybírání agentů, kteří dokážou vytvářet výkonná komba.

Schopnosti agenta existují především pro vylepšení arzenálu hry. Na výběr je široká škála zbraní. K dispozici jsou pistole, samopaly, pušky a ostřelovače, stejně jako další typy zbraní běžné pro střílečky z pohledu první osoby.

Existuje herní ekonomika, se kterou lze interagovat. Výhra vám vydělá více peněz, ale prohra poškozuje ekonomiku. Abyste byli na stejné úrovni se svými nepřáteli, musíte ovládat umění ekonomického řízení.

Oba týmy se během dvou poločasů střídají v útočení a bránění. Aby útočníci uspěli, musí umístit bodec (podobně jako bomba Counter Strike) na jedno ze dvou míst. Obránci musí udržovat tyto oblasti v bezpečí a neutralizovat hrot, pokud je tam instalován.

Formát shody je nejlepší z 25 ve výchozím režimu bez hodnocení. První tým, který vyhraje 13 kol, vyhrává zápas. V soutěžním režimu musí vítězný tým vyhrát s náskokem dvou kol.

Udatné herní režimy

  • Nehodnoceno: Pokud hledáte méně konkurenceschopnou zkušenost s Valorantem, vyzkoušejte Unrated. Ztráta pořadí týmů nebude v tomto herním režimu ovlivněna. Pokud strana vyhraje 13 po sobě jdoucích kol ve formátu best-of-25, vyhraje zápas.
  • Spike Rush: Spike Rush Game Mode je 80sekundová nebo 100sekundová hra, ve které každý člen útočného týmu nese Spike, který musí hráči aktivovat zasazením. U každého hráče je připravena konečná schopnost a koule síly se náhodně objevují na hracím poli.
  • Zápas na život a na smrt: V režimu deathmatch soutěží deset hráčů ve hře zdarma pro všechny po dobu šesti minut; vítěz je určen tím, kdo jako první nasbírá 30 zabití.
  • Konkurenční: Soutěžní režim je hodnocenou variantou obvyklého zápasu nejlepších 25 ve Valorantu. Po odehrání pěti zápasů jsou výkony hráčů hodnoceny, přičemž Radiant je nejvyšší úroveň a Iron je nejnižší.
Valorant

Pochopení toho, jak Valorant odds fungují je součástí jádra vaší sázkové strategie Valorant.

Valorantní sázkové kurzy jsou často prezentovány jako americké kurzy, zobrazené jako číslo v poměru k -100. Pravděpodobnost, že tým vyhraje, má na tato čísla obrovský vliv. Underdogs jsou označeni symbolem plus (+), zatímco oblíbení jsou zobrazeni záporným znaménkem (-).

Zde je příklad toho, jak by mohly vypadat kurzy Valorant: Cloud9 -175 vs. Nesmrtelní +150.

Na základě výše uvedených kurzů je Cloud9 favoritem zápasu. Za záporným znaménkem je částka, kterou by bylo nutné vsadit, abyste dosáhli zisku 100 $. Pokud získáte například 175 $ a vyhrajete, váš zisk bude 100 $.

Naopak, symbol plus znamená, že Nesmrtelní jsou smolaři tohoto zápasu. Zde kurzy ukazují, kolik můžete očekávat, že vyhrajete při sázce 100 $. Vsaďte 100 $ a získáte zisk 150 $.

Sázející by měli vědět, že kurzy pravidelně kolísají a mezi jednotlivými sázkovými sázkami se nepatrně liší. Podívejte se na naše doporučené stránky pro sázení na esporty pokud nevíte, kde sázet, nebo jen nakupujete nového bookmakera.

Image

Udatné typy sázení

Jakmile vypilujete svou strategii sázení Valorant, musíte se nyní naučit, jaké sázky na vás při sázení na Valorant čekají. Tato část tohoto odborného průvodce sázením Valorant pojednává o typech sázek, které většina sázkových webů eSports nabízí pro Valorant.

Vítěz zápasu

Vítězové zápasů jsou nejzákladnější výběry sázek Valorant. Jedná se o tradiční sázku „vyberte vítěze“. Chcete-li vyhrát, vše, co musíte udělat, je předpovědět vítězný tým. Dá se s jistotou říci, že vítězové zápasů jsou nejoblíbenějším typem sázek, ať už hrajete dvouhru nebo akumulátory.

Správné skóre

Chcete-li vyhrát tyto sázky, musíte předpovědět konečné skóre hry. Sázky na správné skóre lze ve Valorant rozdělit do dvou typů: na základě mapy a na základě zápasu.

Správné skóre založené na mapě vyžaduje úspěšné předpovídání výsledku konkrétní mapy (např. 13-9 pro Immortals na mapě 1). Správné skóre založené na shodě vás žádá, abyste přesně předpověděli výsledek daného zápasu (např. 2-1 pro Cloud9). Správné sázky na skóre jsou obecně známé těžko dorovnat.

Celkový počet kol nebo mapy

Sázky nad/pod na počet map nebo kol se hrají podobně jako sázky na správné skóre, s jedním klíčovým rozdílem. Spíše než hádat konečné skóre budete muset předpovědět, kolik map nebo kol se bude hrát v daném zápase.

Bookmakeri dělají kvalifikovanou předpověď na základě nedávných výsledků (a dalších metrik) a vaším úkolem je předpovědět, zda konečný počet map/kol bude větší nebo nižší než toto číslo.

Nejvíce asistencí nebo zabití

Tato možnost sázení Valorant je poměrně jednoduchá. Abyste vyhráli tuto sázku, musíte správně předpovědět, který hráč během zápasu zaznamená nejvíce zabití (nebo asistencí, chcete-li). Tato nabídka esportů je riskantní, ale může se vám hodně vyplatit, pokud se vyznáte v konkurenční herní komunitě Valorant.

Vyhrát kola pistole

Pistolové náboje slouží jako úvodní náboje pro obě poloviny. Takže v zápase Valorant jsou první a třináctá mapa známá jako „pištolová kola“. Zásadně ovlivní následující dvě kola a mohou výrazně změnit šance ve prospěch jakéhokoli týmu. To je důvod, proč týmy vyvíjejí další práci na zdokonalování nábojů pistolí a proč je sázení na ně tak populární.

Nyní, když víte, jak sázet na Valorant, by vás mohlo zajímat nalezení turnaje Valorant eSport, na který můžete vsadit. Po celém světě se již uskutečnilo několik turnajů, i když hra je stále relativně mladá.

Zatím jediným turnajem na seznamu je VCT Champions Tour 2022: Game Changers Championship, který se bude konat v Berlíně od 15. do 20. listopadu.

Mějte na paměti, že některá z těchto dat se mohou posunout. Nejen, že je Valorant relativně novým přírůstkem do světa online hraní, ale svět se nyní také potýká s pandemií COVID-19. Kvůli těmto neobvyklým okolnostem muselo několik velkých esportových turnajů na poslední chvíli provést úpravy v rozvrhu.

Komunita Valorant esports dosud neorganizovala žádné velké opakující se akce. Aktuální informace můžete mít návštěvou sázkových kanceláří Valorant. Jak se rychle rozšiřuje, současná hráčská základna je stále zakrnělá tím, co bude v budoucnu.

Závěrečné myšlenky

Valorant je stále poměrně mladá hra, jak bylo naznačeno na začátku. Doposud jsme viděli jen několik velkých událostí, z nichž několik zaznamenalo velmi málo sázkových akcí.

Dobrou zprávou je, že se zdá, že soutěžní kultura hry pěkně dozrává. Na scénu se také připojilo mnoho bývalých profesionálů CSGO a dalších ze světa konkurenčních stříleček z pohledu první osoby. Je zde také spousta čerstvých talentů. Nakonec se hra uchytí v dalším kole nadějí na esporty.

To je fantastická zpráva pro hazardní průmysl Valorant, protože týmy sázkových kanceláří pro řízení rizik věnují velkou pozornost dlouhodobé udržitelnosti a zároveň rozvíjejí komplexní pokrytí.

Pokud jde o prastarý dotaz „jak sázet na Valorant“, jsme si jisti, že jsme pokryli všechny základy. Existuje samozřejmě nepřeberné množství dalších, složitějších nápadů a konceptů. Vzhledem k tomu, že náš návod na sázení Valorant je zaměřen na nováčky, snažili jsme se, aby vše bylo co nejpřímější a nejstručnější.

Hodně štěstí ve vašich sázkových dobrodružstvích Valorant.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Co je Valorant?

Valorant je bezplatná taktická střílečka založená na postavách 5v5 vyvinutá a publikovaná společností Riot Games. Hra byla vydána v roce 2020 a rychle se stala jedním z nejpopulárnějších esportových titulů na světě. Valorant je rychlá a strategická hra, která vyžaduje, aby hráči používali své schopnosti a týmovou práci, aby přehráli své soupeře.

Jak sázení Valorant eSports funguje?

Sázení Valorant eSports je proces sázení peněz na výsledky zápasů Valorant eSports. Existuje celá řada různých typů sázek, které lze uzavřít, jako jsou sázky na vítěze zápasu, sázky na handicap a sázky na celkové mapy.

Kde mohu sázet na Valorant eSports?

Existuje řada různých online sázkových kanceláří, které nabízejí sázení Valorant eSports. Mezi nejoblíbenější sázkové kanceláře patří Betway, Pinnacle a GGBet.

Jaké jsou některé z nejoblíbenějších turnajů Valorant eSports?

Některé z nejpopulárnějších Valorant eSports turnajů zahrnují Valorant Champions Tour, First Strike Invitational a VCT EMEA Challengers.

Jaké jsou tipy pro sázení na Valorant eSports?

Zde je několik tipů pro sázení na Valorant eSports:

  • Proveďte svůj výzkum. Než vsadíte, ujistěte se, že znáte týmy, hráče a mapy zapojené do zápasu.
  • Nakupujte za nejlepší kurzy. Různé sázkové kanceláře nabízejí na stejný zápas různé kurzy.
  • Nesázejte více, než si můžete dovolit prohrát. Sázejte pouze peníze, které si můžete dovolit prohrát, a nikdy se nehoňte za svými ztrátami.
8 nejlepších tipů na sázení na esporty pro lepší kurzy

8 nejlepších tipů na sázení na esporty pro lepší kurzy

Vítejte ve vzrušujícím světě sázení na esporty! Pokud jste začátečník, je tento obsáhlý průvodce šitý na míru právě vám. Je nabitá praktickými tipy a postřehy, které vám pomohou činit informovaná rozhodnutí a zlepšit vaše kurzy v sázení na esporty. Než se ponoříme, zde je výzva k akci: Navštivte eSportRanker a prozkoumejte jejich top seznam doporučených esportovních kasin. Tato platforma je fantastickým výchozím bodem pro uplatnění znalostí, které zde získáte.

Co je sázení Overwatch: Praktický průvodce pro začátečníky

Co je sázení Overwatch: Praktický průvodce pro začátečníky

Online sázení na esporty má poměrně velkou část výzev. Může být obtížné definovat sázení Overwatch, co s mnoha operátory a všemi, kteří potřebují pochopit spouštěcí body v různých herních režimech a možnostech.

Co jsou nejlepší sázkové bonusy Esports?

Co jsou nejlepší sázkové bonusy Esports?

Odvětví esportů neustále roste. Vzhledem k tomu, že všechny ukazatele směřují k pozitivní budoucnosti, toto odvětví přitahuje obrovskou pozornost z různých stran, z nichž klíčový je průmysl online sázení.

Co jsou to online esportové stránky a proč byste je měli navštěvovat?

Co jsou to online esportové stránky a proč byste je měli navštěvovat?

Vítejte v dynamické oblasti sázení na esporty, kde se vzrušení ze soutěžního hraní snoubí se vzrušením ze strategických sázek. Jako začátečník v této vzrušující krajině jste na pokraji odemknutí světa možností. Sázení na esporty, zejména prostřednictvím online kasin, nabralo značný rozmach a nabízí jedinečný a poutavý způsob, jak se ponořit do virtuálních arén vašich oblíbených her.

Co jsou trenéři eSportu a co dělají?

Co jsou trenéři eSportu a co dělají?

Pokud se zajímáte o esporty, možná jste si všimli příspěvku pro trenéra na univerzitě nebo v menší místní organizaci. Možná se ptáte: "Co jsou esports trenéři nebo esports coaching a proč jsou tak důležití pro herní průmysl?"

Esports vs. sportovní sázení: Komplexní srovnání

Esports vs. sportovní sázení: Komplexní srovnání

Vítejte ve vzrušující říši sázení, kde se vášeň pro sport a esporty snoubí se vzrušením z očekávání a strategie. Pokud jste začátečník, který vstupuje do tohoto pulzujícího světa, čeká vás poučná cesta. Tato příručka je přizpůsobena tak, aby vám pomohla pochopit nuance mezi sázením na esporty a tradičním sportovním sázením. Při procházení tohoto průvodce nezapomeňte navštívit EsportsRanker, kde získáte pohlcující zážitek a nejlepší tipy v oboru. Jejich top-uvedené stránky jsou skvělým výchozím bodem pro to, abyste se ponořili do akce.

Jaké jsou nejlepší tituly eSports, na které byste měli vsadit?

Jaké jsou nejlepší tituly eSports, na které byste měli vsadit?

Svět esportů se každým dnem rozšiřuje, protože hry sleduje a účastní se jich stále více lidí. Kvůli expanzi esports akcí se však další byznys přizpůsobil, aby držel krok s nejnovějšími trendy. Sázení na esporty bylo právě k dispozici v rámci sázení, takže zapálení hráči, hráči a sázkaři mohou vydělávat peníze na svých oblíbených událostech. Pokud máte zájem vyzkoušet si sázení na esporty, následuje seznam nejlepších eSportů, které jsou nyní v tomto odvětví nejoblíbenější.

Jaké jsou nejoblíbenější esportovní tituly, na které lze v Asii vsadit?

Jaké jsou nejoblíbenější esportovní tituly, na které lze v Asii vsadit?

Vítejte ve vzrušujícím světě esportů v Asii, dynamickém a vzrušujícím vesmíru, kde se vzrušení z videoher setkává se strategickou sférou sázení. Pokud jste nadšení pro hraní her a toužíte prozkoumat možnosti sázení, jste na perfektním místě. Esports není jen forma zábavy; je to vyvíjející se krajina, která nabízí jedinečnou kombinaci zapojení a příležitostí pro zkušené sázkaře i nováčky. Když vstoupíte do tohoto pulzujícího světa, zvažte návštěvu top kasina na EsportsRanker, abyste mohli začít svou cestu. Připravte se a ponořte se do nejlepších esportovních titulů, které uchvátí sázkaře v celé Asii za 2024!

Nejlepší tipy na sázení eSport pro CS:GO

Nejlepší tipy na sázení eSport pro CS:GO

Jste připraveni ponořit se do vzrušujícího světa CS:GO sázení? Je to cesta, která slibuje jak vzrušení, tak výzvy, ideální pro každého, kdo chce přidat další vrstvu vzrušení ke svému zážitku z eSports. Ať už jste ostřílený hráč nebo nováček v oblasti eSports, tento článek je vaším komplexním průvodcem pro informované sázky na zápasy CS:GO. Chcete-li začít správnou nohou, vřele doporučuji navštívit nejlépe hodnocenou stránku od EsportsRanker. Získáte tak pevný základ a aktuální informace pro zahájení vaší sázkové cesty.

Průvodce pro začátečníky k sázení Fortnite eSports

Průvodce pro začátečníky k sázení Fortnite eSports

Vítejte v adrenalinem nabité říši sázení Fortnite eSports! Ať už jste herní nadšenec nebo ostřílený sázkař, tento průvodce pro začátečníky je vaším pasem k pochopení výhod a nevýhod sázení na soutěže Fortnite. Od dešifrování statistik hráčů po strategické tipy na sázení, máme pro vás vše. Jste připraveni pozvednout svůj herní zážitek? Odvažte se a prozkoumejte naše doporučené možnosti kasina v toplistu na eSportsRanker – kde na vás čeká vzrušení ze sázení Fortnite!

Sázení na esporty vs. hraní v online kasinu: Jasné srovnání

Sázení na esporty vs. hraní v online kasinu: Jasné srovnání

Realitou moderního internetového hazardu je, že nabízí nekonečné možnosti. Sázkaři mohou sázet na sportovní a kasinové hry se značnou lehkostí. Nadšenci hazardu budou mít také vždy více než dost. 

Výhody a nevýhody používání kryptoměn pro sázení na esporty

Výhody a nevýhody používání kryptoměn pro sázení na esporty

Kryptoměny jsou již nějakou dobu na rtech mnoha lidí. Čím více lidí se o těchto digitálních měnách dozvídá, tím více jsou nadšeni z jejich používání pro obchodní a osobní záležitosti. Nicméně, jako u každé jiné dobré věci, sázení na kryptoměny mají svou temnou stránku, zejména když je používáte pro sázení eSports.