Vše o Valorant Betting Odds

Valorant byl uveden na trh s jednou z nejlepších marketingových strategií, jaké kdy kdo viděl. Byla tak úspěšná, že miliony hráčů začaly hrát hru ještě předtím, než vyšla z beta fáze. Rychle vpřed k dnešku je hráčská základna pro Valorant stále silná. Hra má také masivní esportovou scénu s každým rokem obrovskými událostmi.

Soudě podle tohoto růstu popularity se zdá, že sázkaři na esporty by se začali přesouvat k sázení Valorant. Pokud jste fanouškem Valorant, který má rád vzrušení ze sázení, pak se pravděpodobně budete chtít také pustit do sázení Valorant. Než vstoupíte do světa sázení Valorant, musíte se naučit něco o tom, jak to funguje. Musíte se také naučit a porozumět některým základním sázkovým termínům.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Vše, co potřebujete vědět o sázkových kurzech Valorant

Jedním z nejzákladnějších sázkových termínů pro sázení Valorant jsou sázkové kurzy Valorant. Naštěstí pro vás je zde náš rozsáhlý přehled všeho, co potřebujete vědět o kurzech Valorant.

V jádru sázení Valorant není tak těžké pochopit. Začíná to písmenem a Udatná esportová událost. Řekněme, že se koná esportový zápas mezi dvěma z nejlepších týmů Valorant. Myslíte si, že s největší pravděpodobností vyhraje konkrétní tým. Nebo si myslíte, že s největší pravděpodobností dojde k nějakému jinému výsledku. Takže vsadíte na tento výsledek.

To je však jen příliš zjednodušené vysvětlení. Problém nastává, když si otevřete online sázkovou kancelář a začnete sázet. Pokud jste v sázení Valorant začátečník, můžete se snadno nechat přepadnout.

Možná vás překvapí, že za sázení na různé výsledky nedostanete stejný výnos. To je přesně to, co vám kurzy Valorant pomohou zjistit. Sázkové kurzy na tuto videohru vám také pomohou zjistit pravděpodobnost, že sázku vyhrajete.

Vysvětlení sázkových kurzů Valorant Esport

Jak jsme již zmínili, kurzy Valorant vám o sázení prozradí dvě věci. Za prvé, sázkové kurzy Valorant vám řeknou přesný výnos, který získáte za částku, kterou sázíte. Pokud například uzavřete sázku v hodnotě 200 USD, budete přesně vědět, zda na oplátku získáte 400 USD, 500 USD nebo 300 USD.

Další věc, kterou se dozvíte ze čtení sázkových kurzů Valorant esports, je pravděpodobnost, že sázku vyhrajete. Řekněme například, že vsadíte na vítězství týmu A ve hře Valorant. Pokud kurzy naznačují, že získáte více než dvojnásobek vaší sázkové částky, pak není pravděpodobné, že tým A vyhraje.

Pokud však kurzy naznačují, že získáte výnos nižší než dvojnásobek vaší sázkové částky, šance na výhru týmu A jsou mnohem vyšší. Stručně řečeno, čím nižší je návratnost, tím vyšší je šance, že k události dojde.

Chcete-li získat tyto informace ze sázkových kurzů Valorant, musíte vědět, jak je číst. Existují různé způsoby, jak číst sázkové kurzy v závislosti na použitém formátu, což je podrobně vysvětleno v další části.

Typy sázkových kurzů Valorant

Musíte se naučit, jak číst tři nejběžnější typy sázkových kurzů nebo liché formáty pro sázení Valorant. Tyto formáty zahrnují desítkový formát, zlomkový formát a americký formát. Zatímco první dva jsou běžnější, můžete se setkat i s platformami, které mají možnost reprezentovat kurzy v americkém formátu.

Desetinný kurz

Desetinné kurzy jsou zdaleka nejjednodušší na pochopení. Desetinný kurz používá číslo s desetinným číslem, například 5,5 nebo 3,2. Chcete-li zjistit částku, kterou dostanete na oplátku, vynásobte desetinný kurz svou sázkou. Pokud například sázíte 100 $ na výsledek s kurzem 3,2 a vyhrajete, dostanete 3,2 krát 100, což je 320 $.

Zlomkové kurzy

Velmi oblíbený je zlomkový lichý formát. Zlomky používáme k vyjádření pravděpodobnosti ve zlomkovém formátu, jako je 4/1 nebo 3/2. V tomto typu formátu představuje druhé číslo částku vaší sázky a první číslo představuje výnos, který z toho získáte. Pokud tedy vsadíte 100 $ na výsledek s kurzem 4/1, dostanete na oplátku 400 $.

Americké kurzy

Konečně tu máme americký lichý formát. Americký formát není tak populární, pokud jde o sázení Valorant. Je to také trochu složité na pochopení. V americkém formátu jsou kurzy znázorněny pomocí čísla s kladným nebo záporným znaménkem hned vedle něj.

Výsledek, který pravděpodobně nastane, má pravděpodobnost se záporným znaménkem. Na druhou stranu výsledek, který je nejméně pravděpodobný, má kladné znaménko. Řekněme například, že tým ovládl všechny zápasy na turnaji. The pravděpodobnost, že tento tým vyhraje další shoda bude mít záporné znaménko, například -150.

Toto číslo vám říká, že budete muset vsadit 150 $, abyste vyhráli 100 $. Na druhou stranu +150 znamená, že vyhrajete 150 $ za vsazení 100 $.

Kde najít nejlepší kurzy odvahy

S pomocí internetu můžete snadno přepínat z jedné platformy na druhou jediným kliknutím myši. Z tohoto důvodu byste se neměli spokojit s platformami, které vám nepřinášejí slušný výnos. Ve skutečnosti byste měli vždy hledat platformy, které vám poskytnou nejlepší výnosy. Platí to i pro sázkové kurzy Valorant.

Vzhledem k tomu, že každá platforma bude mít různé sázkové kurzy na stejný výsledek u události Valorant esports, nemá smysl držet se platformy, která má kurzy, které vám nepřinesou nejvyšší výnos. Místo toho byste měli hledat platformy, které mají nejlepší kurzy Valorant.

Chcete-li najít nejlepší kurzy Valorant, možná budete muset vyzkoušet několik platforem, než se dostanete na platformu, která má skutečně nejlepší kurzy Valorant. To se však může zdát jako obtížný a časově náročný úkol. Naštěstí se můžete jednoduše odhlásit esportranker.com, což je platforma pro recenze online sázkových webů.

Na esportranker.com můžete najít sázkové stránky na některé z nejlepších sázkových kurzů Valorant.

Nejlepší sázkové kurzy Live Valorant

Věděli jste, že můžete skutečně vsadit na živý zápas Valorant esports, který se odehrává v reálném čase? Jinými slovy, můžete sledovat zápas Valorant esports živě tak, jak se odehrává, a zároveň na tento zápas uzavírat sázky.

Jelikož se však situace zápasu mění téměř každou minutu, i kurzy se neustále mění a aktualizují. Tyto měnící se šance na live sázení se nazývají live sázkové kurzy, což jsou v tomto případě live sázkové kurzy Valorant.

Pokud jste zkušený sázkař nebo pokud víte hodně o tom, jak se zápasy pro Valorant esports hrají, pak byste měli vždy sledovat live sázkové kurzy pro Valorant. Nikdy nevíte, kdy najdete kurzy, které vám přinesou šílené výnosy. Pokud budete bedlivě sledovat živé kurzy, budete schopni využít příležitosti, které vám přinesou slušné výnosy s nízkým rizikem.

Vsaďte na Valorant se skutečnými penězi

Lidé, kteří mají rádi Udatné esporty a sázení se skutečnými penězi by se ulevilo, kdyby se dozvěděli, že mají možnost vsadit na Valorant se skutečnými penězi.

Jde o to, že s rostoucí popularitou Valorant esports začala spousta online sázkových kanceláří nabízet sázkové trhy pro Valorant esports. Existuje spousta možností, ze kterých si můžete vybrat. Nejen to, ale proces sázení na Valorant je také opravdu jednoduchý.

Jak se však můžete rozhodnout, zda je pro vás sázení na Valorant se skutečnými penězi dobrý nápad? To je vlastně také docela jednoduché. Položte si několik jednoduchých otázek. Už nějakou dobu sledujete Valorant esports? Jste dobrý hráč Valorant? Jste dobří v předpovídání výsledků událostí Valorant esports?

Pokud je odpověď na všechny tyto otázky ano, rozhodně byste měli zkusit vsadit na Valorant se skutečnými penězi.

Nejčastější dotazy

Jaké jsou sázkové kurzy Valorant?

Udatné sázkové kurzy pomáhají sázkařům odhadnout návratnost, kterou dosáhnou po vsazení určité částky a následné výhře této sázky. Kurzy jim také pomáhají analyzovat jejich pravděpodobnost výhry. Obě tyto věci mohou pomoci sázkařům určit, zda sázka na určitý výsledek stojí za riziko.

Jaké jsou nejlepší sázkové kurzy Valorant?

Jednoduše řečeno, nejlepší sázkové kurzy Valorant jsou ty, které vám přinesou největší návratnost vaší sázkové částky. Například kurz 3,3 je lepší než kurz 3,2, pokud je výsledek stejný.

Můžete vsadit na Valorant se skutečnými penězi?

Ano, na Valorant můžete sázet se skutečnými penězi. Ve skutečnosti to pravidelně dělají tisíce lidí a tuny online sázkových kanceláří nabízejí sázkové trhy pro Valorant.

Je sázení Valorant legální?

Pokud jste v zákonném věkovém limitu pro hraní hazardních her a jste v zemi, kde je hazard povolen, sázení na Valorant je pro vás naprosto legální. Přesto je dobré si před zahájením sázení jakéhokoli druhu ověřit zákony vaší země.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda