Vše o League of Legends Betting Odds

Za posledních několik let došlo k masivnímu nárůstu lidí, kteří se začali věnovat sázení na esportovní hry, jako je League of Legends. Jedním z hlavních faktorů, které k tomu přispěly, bylo uzavření pravidelných sportovních akcí kvůli Covid 19.

Pokud jste fanouškem esportů League of Legends, možná také přemýšlíte o tom, že byste se pustili do sázení na League of Legends. I když to z velké části není složité, jednu věc, o které se musíte dozvědět více, jsou sázkové kurzy League of Legends, což je přesně to, co zde podrobně vysvětlíme.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Vše, co potřebujete vědět o sázkových kurzech na League of Legends

Než se pustíte do sázení League of Legends, je jich několik podmínky sázení na esporty o kterých byste se měli dozvědět. Jedním z nejdůležitějších z těchto termínů jsou sázkové kurzy, nebo v našem případě sázkové kurzy League of Legends.

O sázkových kurzech League of Legends se toho můžete hodně dozvědět, například jak najít ty nejlepší a jaké typy existují. Sázkové kurzy také vám poskytne cenné informace o sázce, kterou se chystáte uzavřít, což je zásadní, pokud nechcete neustále prohrávat. V sázení League of Legends si můžete počínat opravdu dobře, pokud víte hodně o sázkových kurzech a málo o jiných termínech.

Sázkové kurzy League of Legends vysvětleny

League of Legends sázení mají jednoduše kurzy na určité výsledky v esportových událostech League of Legends. Kurzy v sázení vyjadřují dva z nejzákladnějších prvků sázení na esporty, včetně částky, kterou získáte, pokud sázku vyhrajete, a pravděpodobnosti, že ke konkrétnímu výsledku dojde.

Řekněme například, že velké finále turnaje League of Legends se odehrává mezi T1 a Gen.G. V tomto zápase může dojít k několika výsledkům. T1 mohl vyhrát událost, Gen.G mohl získat určitý počet zabití nebo T1 mohl získat první zabití.

Bookmakeři používají sázkové kurzy k určení pravděpodobnosti každého z výše uvedených výsledků. Další věc, kterou nám sázkové kurzy říkají, je množství peněz, které dostanete výměnou za výhru v sázce.

Sázející si musí být před podáním sázky vědomi nejnovějších kurzů. Vědět, který výsledek má vyšší šanci, že nastane, je cenná informace a nesmí být ignorována. Znalost částky, kterou dostanete výměnou za výhru v sázce, vám také pomůže rozhodnout, zda sázení na konkrétní výsledek stojí za riziko.

Typy sázkových kurzů LoL

Možná se ptáte, jak můžete číst sázkové kurzy, abyste zjistili přesné šance na konkrétní výsledek a výši výnosu, který získáte. To bude záviset na typu kurzu používaného pro sázení na League of Legends, který se také nazývá lichý formát. Každý lichý formát má jinou metodu pro jejich čtení. Zde jsou některé z nejběžnějších typů kurzů LoL.

Zlomkové kurzy

Zlomkové kurzy používají zlomek k vyjádření výnosu, který získáte, a šancí na výsledek. Například konkrétní výsledek zápasu League of Legends může mít zlomkový kurz 5/3, vyslovený pět ku třem.

Za prvé, zlomkový kurz 5/3 vám říká, že dostanete 5 $ na oplátku, pokud vsadíte 3 $ a vyhrajete sázku, kde 2 $ jsou vaší odměnou za výhru v sázce. Stejně tak, pokud vsadíte 6 $, dostanete na oplátku 10 $, přičemž 4 $ jsou vaší odměnou.

Za druhé, protože kurz 5/3 vám zajistí návratnost nižší než dvojnásobek vaší sázkové částky, výsledek s tímto kurzem bude mít vyšší šanci, že nastane. Na druhou stranu má výsledek s kurzem 3/1 mnohem menší pravděpodobnost, že nastane, protože odměna je trojnásobek sázkové částky.

Desetinný kurz

Zlomkové kurzy můžete převést na desetinné kurzy přímo pomocí shod. Kurz 5/3 bude 1,67 pro desítkový formát a 3/1 bude 3,0. Nejsnáze se čtou desetinné kurzy. Číslo představuje přesný násobek, který dostanete na oplátku. Pokud například vsadíte 100 USD na výsledek s kurzem 3,0, dostanete na oplátku 300 USD, přičemž 200 je vaše výherní částka.

Americké kurzy

Americké kurzy používají číslo s kladným nebo záporným znaménkem. Kurz -150 znamená, že budete muset vsadit 150 $, abyste vyhráli 100 $. Na druhou stranu, kurz +150 znamená, že za vsazení 100 $ dostanete 150 $.

Kde najít nejlepší kurzy League of Legends

Při sázení na League of Legends je jednou z nejdůležitějších věcí, které si musíte být vědomi, sázkové kurzy. Také sázkové kurzy jsou jedním z hlavních faktorů, které byste měli zvážit při rozhodování o online sázkové kanceláři esportů. Chcete si vybrat sázkové kanceláře, které mají nejlepší sázkové kurzy.

Možná se ptáte, jaké jsou dobré sázkové kurzy. Vzhledem k tomu, že sázkové kurzy určují částku, kterou získáte na oplátku za výhru v sázce, nejlepší sázkové kurzy jsou ty, které vám poskytnou největší návratnost za vyhrané sázky.

Chcete-li najít nejlepší kurzy League of Legends, můžete se podívat, jaké kurzy jsou k dispozici pro konkrétní sázkový trh u několika online sázkových kanceláří. Je to proto, že téměř všechny sázkové kanceláře mají mírně odlišné kurzy. Některé sázkové kanceláře mají kurzy s nepřiměřeně malými výnosy, a to i na rizikové sázky. Měli byste odfiltrovat tyto typy platforem a vybrat ty, které poskytují šance s velkou návratností.

Může se to zdát jako časově náročný a únavný úkol. Nemusíte se však obávat. Existuje jednodušší způsob, jak najít nejlepší kurzy League of Legends. Můžete se odhlásit EsportRanker pro recenze sázkových stránek, kde jsou některé z nejlepších sázkařských stránek hodnoceny na základě několika standardů, včetně kvality sázkových kurzů.

Nejlepší sázkové kurzy na Live LoL

Při konvenčním sázení sázíte na výsledky zápasu ještě před začátkem zápasu. Existuje však i jiný typ sázení, který vám umožňuje sázet na zápas tak, jak probíhá, tzv živé sázení na esporty.

Vzhledem k tomu, že se situace v zápase League of Legends může s postupem měnit, mění se také pravděpodobnost konkrétních výsledků. Z tohoto důvodu sázkové kanceláře neustále aktualizují své kurzy pro live sázení, kde se tyto kurzy nazývají kurzy live sázek.

Existuje několik výhod používání kurzů live sázek oproti běžným kurzům. Za prvé, kurzy live sázek jsou mnohem přesnější ohledně toho, jaký výsledek pravděpodobně nastane, protože se aktualizují podle situace zápasu. Za druhé, můžete událost pozorně sledovat pomocí živého sázení a vytvořit lepší strategii sázení, abyste zvýšili své šance na úspěch.

Další výhodou používání live sázkových kurzů je, že se někdy objeví šílené sázkové příležitosti. Tyto příležitosti vám buď dávají velmi vysoké šance na výhru v sázce nebo na neuvěřitelně vysoké výnosy.

Vsaďte si na League of Legends se skutečnými penězi

Moc lidí o tom neví, ale na League of Legends můžete vsadit se skutečnými penězi. Jediné, co musíte udělat, je najít sázkovou kancelář, která nabízí sázkové trhy pro esporty League of Legends. Proces sázení LoL se skutečnými penězi je velmi jednoduchý poté, co jste si vybrali sázkovou kancelář.

Chcete-li vsadit na League of Legends se skutečnými penězi, přejděte na hlavní stránku sázkové kanceláře dle vašeho výběru a poté se zaregistrujte na platformě.

Poté si vyberte z dostupných možností vkladu a proveďte vklady v hodnotě, se kterou byste chtěli vsadit. Nyní se můžete podívat na několik událostí League of Legends a sázkových trhů a sázet na výsledky, ze kterých se cítíte dobře.

Pokud se chystáte začít sázet League of Legends se skutečnými penězi, je rozhodování velmi jednoduché. Jediné, co musíte udělat, je zeptat se sami sebe: "jste dobrý hráč League of Legends a víte hodně o esportech League of Legends?" Pokud je odpověď ano, určitě byste to měli vyzkoušet.

Nejčastější dotazy

Je sázení na League of Legends legální?

Z velké části je to naprosto legální. Musíte však být starší než zákonný věk požadovaný pro hraní hazardních her a musíte hrát pouze na registrovaných a licencovaných platformách. Některé země zakázaly hazardní hry, takže byste si měli také zkontrolovat zákony své země.

Kde najdu nejlepší kurzy na sázení LoL?

Neexistuje žádná stránka s nejlepšími kurzy na League of Legends. Budete muset porovnat nabízené kurzy na několika sázkařských stránkách a poté vybrat tu, která vám poskytne nejvyšší výnos.

Jaké typy sázkových kurzů na LoL existují?

Pro League of Legends existují tři typy sázkových kurzů, včetně zlomkových kurzů, desetinných kurzů a amerických kurzů. Tyto typy se také nazývají liché formáty.

Kde vsadit na League of Legends se skutečnými penězi?

Na League of Legends můžete sázet se skutečnými penězi u online sázkových kanceláří, které mají sázkové kanceláře pro esporty. Téměř všechny sázkové stránky esportů nabízejí sázkové trhy pro události League of Legends.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

LAN nebo online: Make-Or-Break pro sázkaře eSports
2022-12-29

LAN nebo online: Make-Or-Break pro sázkaře eSports

Globální pandemie přinesla boom sázení na eSport. To také zastavilo LAN turnaje, ale přineslo vzestup online turnajů. Živé LAN turnaje se však vracejí, protože blokování se zmírňuje a imunizační programy se ukazují jako účinné.