Vše o sázení na PSG Esports

PSG Esports je pařížské profesionální videoherní oblečení. Je to divize francouzského fotbalového obřího klubu Paris St-Germain. Na tiskové konferenci v říjnu 2016 prezident klubu Nasser Al-Khelaifi odhalil jejich vstup do slibné oblasti videoher. Stali se prvním evropským profesionálním klubem, který vyvinul divizi esportů. Nejlepší tým esportů uzavřel partnerství s online sázkovou kanceláří Betway jako hlavním sponzorem.

Sázková kancelář prostřednictvím tohoto obchodu dodává týmu košile a bundy. Kromě toho poskytují jedinečný obsah na sociálních sítích.

Vše o sázení na PSG Esports
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Hráči PSG Esports

Po uvedení začal PSG Esports s FIFA esport a poté se rozšířil o další hry. Klub se rozrostl a stal se jedním z nejznámějších v celém herním světě. Pokračovalo v budování své výtečnosti a prosadilo své místo jako součást top outfitů. Bylo představeno více her, včetně Dota 2, League of Legendsa Brawl Stars. To vše bylo umožněno mnoha strategickými vztahy s hlavními týmy, zejména v Asii.

Jejich FIFA soupiska se skládá ze tří hráčů: AF5 z Kataru, Maniika a Nkanteem (oba z Francie). Od začátku roku 2019 je AF5 jejich exkluzivním herním streamerem. Doprovází klubové hráče FIFA během jejich soutěží a produkuje exkluzivní obsah o jejich hrdinstvích a úspěších.

Maniika je ostřílený hráč a superstar na sociální síti esportů Twitch. Je také fantastickým trenérem a v klubu působí v několika funkcích. Je také technickým ředitelem v eSports Academy a je profesionálním hráčem. Nkantee, vycházející hvězda na francouzské scéně FIFA, je mladý 18letý hráč, který se k týmu připojil v dubnu 2021. Spolu s Maniikou soutěží ve všech oficiálních soutěžích klubu.

Brawl Stars

Počínaje únorem 2019 tým PSG byl součástí mobilní hry Supercell Brawl Stars. V lednu 2020 by PSG potvrdil vzájemný odchod svého francouzského týmu Brawl, ale později, v březnu, se klub rozhodl vytvořit nový tým. Nový tým byl asijský a sídlí v Singapuru. Členy týmu byli CoupdeAce, Relyh, Scythe (jako náhradník), všichni ze Singapuru, a Jordon (Japonec).

LoL

V červnu 2020, slavný esport tým potvrdili svůj návrat do League of Legends ve spolupráci s hongkongskou Talon Gaming za účelem založení PSG Talon. Mezi hráče patří; Hanabi (Su Chia-Hsiang, z Tchaj-wanu), River (Kim Dong-woo, jihokorejský), Maple (Huang Yi-Tang z Tchaj-wanu), Unified (Wong Chun Kit z Hong-Kongu), Kaiwing (Ling Kai Wing z Hong -Kong), Kartis (Su Chia-Hsiang z Hongkongu).

Společný podnik mezi PSG a Talon eSports soutěží na mistrovství Pacifiku na Tchaj-wanu, Hongkongu, Macau, Thajsku, Singapuru, Malajsii a na Filipínách. Hráči týmu PSG.LGD jsou Ame (Wang Chunyu, Číňan), NothingToSay (Cheng Jin Xiang, Malajsie), Faith_bian (Zhang Ruida, čínština), XinQ (Zhao Zixing, čínština) a y' (Zhang Yiping, také čínština)

Nejsilnější hry PSG Esports

Skupina má působivý konkurenční rekord. Vyhráli několik soutěží a soutěží, kterých se účastnili. Schopnosti PSG byly rychle rozpoznány fanoušky i dalšími globálními organizacemi krátce po jejich vstupu na esportovou scénu. Tým za ta léta dokázal hodně. Seznam Dota 2 je nejúspěšnější a nejvýkonnější ze všech her, takže lze kdykoli očekávat vynikající výsledky.

LGD, čínský gigant Dota 2, se spojil s PSG v roce 2018. Brzy po vytvoření této spolupráce vyhrál soupiska dvě soutěže, aby se zařadil mezi nejlepší esportové týmy na světě. V roce 2018 skončili druzí. A i když současná soupiska ještě nedokázala tolik jako ta předchozí, rozhodně se osvědčila. Tým vyhrál OGA Dota PIT Invitational a WePlay AniMajor. V mezinárodním velkém finále 2021 je porazil Team Spirit, přesto skončili na silném druhém místě.

Pacific Championship Series (PCS) je soutěž League of Legends nejvyšší úrovně na Tchaj-wanu, Hongkongu, Macau a jihovýchodní Asii. Tým má tři tituly PCS, z nichž nejnovější získal 29. srpna 2021.

Proč je PSG Esports populární?

Několik profesionálních klubů po celém světě se zapojilo do hraní prostřednictvím lig FIFA, ale PSG šlo ještě dál. Má nový přístup k interakci se svými příznivci a také k přilákání nových ve významných rostoucích zemích. Systém aktivních hráčů pro mladé hráče, který začal v prosinci 2020, je jednou z jejích nejpozoruhodnějších funkcí. Divize s potěšením nabízí lákavé vyhlídky jak mladým lidem, tak začínajícím profesionálům. Toto nastavení pro mládež je primárně založeno ve Francii, ale nachází se po celém světě.

Tým PSG FIFA má jedny z nejlepších hráčů na světě a klub věří, že účast ve FIFA je dobrou marketingovou strategií, protože FIFA je nejoblíbenější hrou ve Francii, Evropě a pravděpodobně i na světě. Cílem je integrovat esporty do fotbalového týmu a také do klubových superhvězd. Neymar je proslulá superstar svého mateřského klubu PSG a je ambasadorem hry FIFA. Proto je pro něj velmi snadné ovlivnit fanoušky, aby podporovali svůj tým a zároveň jej propagovali globálně. Tento druh marketingu udělal z PSG jeden z nejpopulárnějších esports týmů v oboru.

PSG také zvýšilo svůj závazek k mobilním hrám. Stala se PSG.RRQ po investici do Rex Regum Qeon, indonéského herního týmu, který soutěží v Mobile Legends: Bang Indonesia Professional League. To pomohlo přítomnosti týmu v průmyslu a také přilákalo nové fanoušky k jejich franšíze. Každý fanoušek esports sázení by měl mít PSG Esports na mysli po celou dobu sázení.

Ocenění a výsledky PSG Esport

Po vstupu do tohoto odvětví byla jednou z prvních her, kterých se účastnili, Rocket League. RLCS Season 4: Europe byla jejich debutovou soutěží Rocket League a umístili se na čtvrtém místě. Úroveň klubů Esport Rocket League byla uznána jako kompetentní a ohrožující velké týmy.

Po porážce G2 ve finále tým vyhrál DreamHack Open Leipzig 2018. Tým Esports měl náročnou první polovinu následujícího roku, ale nějak skončil třetí v RLCS Season 7-Europe event. Tým také vyhrál DreamHack Pro Circuit: Valencia 2019. Poté tým PSG Rocket League složil.

Dota 2

PSG.LGD vznikla poté, co se organizace spojila s LGD Gaming, a Dota 2 supervelmoc. Starý tým LGD by zůstal, ale tým by byl znovu spuštěn s novým názvem a vším, co následovalo. EPICENTER XL bude jejich první akcí pod novou identitou a rychle ji vyhráli. Vyhráli také další, MDL Changsha Major. Po Changsha Major se tým přiblížil k vítězství na The International 2018, ale ve finále proti OG propadl 2-3 a v následujícím roce skončil na The International 2019 třetí.

Soutěžní sezóna Dota 2 v roce 2021 by začala s menším počtem omezení COVID-19 a věci by se vrátily do normálu. Tým vyhrál OGA Dota PIT Invitational a WePlay AniMajor. V důsledku toho byly jejich mezinárodní kampaně mimořádně úspěšné.

LoL

Týmová kampaň League of Legends byla středně úspěšná. Jejich první turnaj pod jejich novou identitou bylo PCS Spring 2020, kde ve finále porazili Machi Esports. Získali také první místo v Mid-Season Showdown 2020.

Nejlepší a nejoblíbenější hráči z PSG Esports

Na poli videoher nejsou turnajová vítězství všechno. Několik konkurentů nashromáždilo spoustu sledujících pouhým vysíláním svého obsahu živě během hraní. Hanabi, který zastupuje tým PSG Talon, je jedním z nejpopulárnějších hráčů na světě. Hráč má míru výher 83,33 procenta. V květnu 2021 skončil třetí v soutěži Mid-Season Invitational 2021.

Maniika (Johann Simon) je hráč FIFA, který v současné době zastupuje klub na Xboxu. Je to ostřílený hráč s rostoucím počtem fanoušků na Twitchi. Je také technickým ředitelem eSports Academy. Práce obnáší dohlížet na všechny programy Akademie, včetně výuky 25 trenérů týmu, aby se zajistilo, že přístup klubu bude předán dál. Certifikuje mnoho školicích programů, které budou následně poskytovány ve Studiu PSG, ať už na dálku, nebo dokonce během workshopů.

Nkantee (Ilias El Rhazzaz) je špičkový hráč ve francouzském herním průmyslu FIFA. Má smlouvu s PSG, která platí do konce sezóny 2021–2022 a do sezóny 2021–2022. Stal se členem týmu, který mu předal první profesionální smlouvu.

Kde a jak sázet na PSG Esports

V závislosti na kategorii nabízí každá sázková kancelář buď obecné, nebo přizpůsobené sázky. To znamená, že žádné dvě sázkové zkušenosti nejsou stejné, zejména pokud jde o různé hry. Nicméně jednotlivci by se měli cítit sebejistě při sázení na PSG Esports, protože mají v týmech velmi zkušené hráče.

Rivalita, Betway, GGBet, ArcaneBet a Dafabet jsou nejlepší esportovní sázkové stránky pro podávání sázek na tým. Strana je dobrou volbou pro lidi, kteří plánují sázet, když hrají Dota 2 nebo League of Legends. V Dota 2 jsou považováni za jeden z nejlepších týmů na světě a nebude mít problém porazit i ty nejimpozantnější soupeře. Pro začátečníky mají sázky na Dota přímo a vítězové zápasů velkou šanci na výhru.

League of Legends je trochu riskantnější, a to především proto, že mezinárodní týmy, zejména ty z regionů LCK a LPL, nemohou najít pevnou půdu pod nohama. Absolutní sázky jsou ideální pro menší turnaje nebo PCS, zatímco sázky na vítěze zápasu by se měly používat pouze v případě, že tým hraje proti statisticky slabšímu nebo rovnocennému soupeři.

Celkově vám sledování streamů nebo VOD může pomoci pochopit více o týmech Paris Saint-Germain Esports. Je velmi zábavné vidět je, jak se probojují do finále International, a také vám to dá spoustu informací o týmu. V každém případě si před uzavřením jakékoli sázky udělejte domácí úkol, ale Dota 2 a League of Legends jsou relativně bezpečné sázky.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda