Vše o sázení na SK Gaming

SK Gaming je renomovaná organizace a jeden z nejznámějších esport týmů v profesionálních videohrách po celém světě. Schroet Kommando (SK), prosperující esportová společnost s pobočkami v Kolíně nad Rýnem a Berlíně v Německu, byla založena v roce 1997 oddanými přáteli. Během posledních dvou a půl desetiletí zaznamenala SK Gaming úspěch na velkých turnajích. Vyhráli také miliony dolarů na odměnách v různých sportech. Jako ambiciózní konkurent a společnost, která myslí mimo rámec, SK udělala některé z nejslavnějších lidí v historii esportu a vedla cestu na několika frontách.

SK Gaming vždy kladl důraz na mezinárodní atmosféru mezi svými členy, a to i přes své triumfy na hřišti i mimo něj. Od založení skupiny se snažila budovat přátelství mezi hráči a zaměstnanci z různých etnických a náboženských prostředí.

Vše o sázení na SK Gaming
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Hráči SK Gaming

Emil Moselund, alias Fruity, Thomas „Ekon“ Chenel a Kérian Candolfi, běžně známý jako Kérian, zastupují SK Gaming v Raketová liga soutěže. První je z Dánska, zatímco další dva jsou Dánové.

Čtyři němečtí hráči reprezentují SK Gaming v soutěžích Clash Royale. Jsou to Justus von Eitzen, alias Flobby, a Morten Mehmert, běžně známý pod svým křestním jménem Morten. Další dva jsou Samuel „xopxsam“ Klotz a Lucas Nageler, alias BigSpin.

SK Gaming má také tým v Brawl Stars. Patří mezi nejoblíbenější esportové týmy. Jsou to Pedro Guijarro, Bekri „Symantec“ Tahiri a Guillem González, alias GuilleVGX. Pětičlennou sestavu doplňují Ruben 'Ikaoss' Exposito a Sergio Iglesias alias Kiwii. Symantec je jediný Němec v top týmu esportů; zbytek jsou Španělé.

Soupiska FIFA SK Gaming se skládá pouze ze dvou německých hráčů. Jsou to Niklas Noerenberg, alias NiklasNeo, a Tim „TimLatka“ Schartmann.

Hráči League of Legends

V týmu jsou dva týmy League of Legends. Jedná se o počáteční tým SSK Gaming založený v roce 2010 a SK Gaming Prime založený v roce 2014. Soupiska Prime se účastní především místních turnajů. Hlavní skupinu tvoří sedm hráčů, mezi nimi Erberk "Gilius" Demir a Janik Bartels, alias Jenax, oba z Německa. Dalšími hráči jsou Jean "Jezu" Massol (Francie), Erik Wessén alias Treatz (Švédsko) a Thomas "Tom" Diakun z Velké Británie. Dalšími dvěma jsou Daniyal Gamani, známý jako Sertuss, z Německa a Simon' Swiffer' Papamarkos z Austrálie.

Prime Team se také skládá ze sedmi hráčů. Dva jsou nizozemští hráči; Alois Nelissen, běžně známý jako Alois, a Max' Raqo' Temminck. Georgia Paras alias TroubleInc (Německo), Edgaras' Eckas' Strazdauskas (Litva) a Sven Vidović alias Dehaste (Chorvatsko) jsou také mezi nejlepšími členy esports týmu. Další dva jsou Ilya Makavchuk (Bělorusko) alias Gadjet a Patryk "Mystiq" Piórkowski z Polska.

Nejsilnější hry SK Gaming

Brawl Stars

Toto je nejrobustnější hra SK Gaming. Tým Brawl Stars byl založen v roce 2022 a v současnosti se skládá z 5hvězdičkových hráčů a je jedním ze slavných esportových týmů od SK Gaming. Tým zvítězil v několika špičkových soutěžích Brawl Stars. I přes různé turnaje vyhraje, tento tým je pozoruhodný svou cestou do světového finále Brawl Stars 2020.

Dokončení bylo poslední událostí roku pořádanou společností Supercell. Mezi turnaje pořádané Supercellem bylo i Mistrovství světa v soutěžní sezóně 2020. Kvalifikované týmy pro turnaj jsou nejlepší týmy esportů prostřednictvím celosvětové kvalifikační kampaně v průběhu roku. Tým SK Gaming skončil třetí a získal cenu 125 000 $.

Clash Royale

Čtyři hvězdy reprezentují tým v mezinárodních soutěžích. SK Gaming založila tento tým v roce 2018 a vyhrála více než 190 000 $ na odměnách. Jejich posledním úspěchem bylo světové finále Clash Royale League 2020. Tým skončil v soutěži na druhém místě a získal cenu 70 000 $. Tým vyhrál Clash Royale League 2019 West Fall Season.

League of Legends

Tým má nejrozsáhlejší soupisku v SK Gaming. Tento tým, rozprostřený v hlavním týmu a SK Gaming Prime, zaznamenal úspěchy v různých soutěžích. Některé úspěchy byly vyhrané ceny, zatímco jiné byly v pozici, ve které skončily.

Proč je SK Gaming populární?

SK Gaming je legendární organizace s dlouhou a slavnou historií. Team se etabloval jako vynikající značka esportů. Existují již nějakou dobu, byly založeny v roce 1997! Starší hráči a fanoušci esportů si na ty časy pamatují, ale až o několik let později jejich veřejný obraz a respekt vzrostly.

SK Gaming se postupem času pomalu rozvíjel ve většině her a nakonec se etabloval jako stálá přítomnost v odvětví esportů. League of Legends, CSGO, Quake a další hry nesou otisk organizace.

Organizace se rozrostla a nyní se účastní různých her a esportových soutěží. Je respektován a podporován příznivci po celém světě, i když už nemá takovou přitažlivost jako dříve. Jejich hráči mají před sebou světlou budoucnost a kdo ví, jaká budoucnost přinese?

Proč je tento tým oblíbený pro sázení?

Brawl Stars je zdaleka nejvýhodnější možností sázkařů. S některými neuvěřitelnými triumfy SK Gaming ovládla profesionální scénu. Ve srovnání s jinými silnými týmy mají dobré výsledky a trvale dosahují dobrých výkonů. Protože Brawl Stars není tak slavný jako někteří další esportovní hry, někteří bookmakeri to na svůj "seznam" nedávají.

Ocenění a výsledky SK Gaming

SK Gaming byl v roce 2000 vysoce uznávaným týmem, s rostoucí fanouškovskou základnou v roce 2010. V týmu však již nejsou globálně dominantní síly. Věci s SK směřovaly na jih již dlouhou dobu, ale zdá se, že to konečně pochopili.

I když jejich výsledky nejsou nejlepší, přítomnost SK Gaming Esports je trvale uznávána. V průběhu let dosáhl tým pozoruhodných výsledků. Jsou bezkonkurenční, pokud jde o menší esportovní hry jako Brawl Stars nebo Clash Royale.

Brawl Stars

Tým vyhrál šest po sobě jdoucích soutěží v posledních několika letech. Vyhráli finále Brawl Stars Championship 2022: březnové finále EMEA, které se konalo online v Evropě. SK Gaming vyhrál Gamesstars League Season 2: International Finals, které se konalo online po celé Evropě v roce 2021. Tým vyhrál ve stejném roce čtyři další události, včetně ESL Mobile Challenge 2022 Fall: EU-MENA.

Online turnaje se účastnily týmy z Evropy, Středního východu a Afriky. Brawl Stars Championship 2021: Říjnové finále EMEA, Brawl Stars Championship 2021: září EMEA Finals a ESL Mobile Challenger 2021 Jaro: EU-MENA patří mezi další vyhrané turnaje. V roce 2020 skončil tým na třetím místě ve světovém finále Brawl Stars. Získali pozoruhodnou cenu 125 000 $.

Clash Royale

Poté byl tým v roce 2020 dvakrát na druhém místě. SK Gaming prohrál finále Clash Royal League 2020, ale za druhé místo získal cenu 70 000 $. Podobně obdrželi 54 000 $ za své druhé místo v sezóně Clash Royale League 2020 West Fall Season.

V roce 2019 se tým stal vítězem při dvou příležitostech; Clash Royale League 2019 West Fall Season a QLASH League 2. V bývalém turnaji vyhráli 60 000 $. Tým SK Gaming skončil na druhém místě v Clash Royale League 2019 West Spring Season, kde vydělal 40 000 $. Tým vydělal stejnou částku, 40 000 $, za podobné umístění, 2., v evropské podzimní sezóně Clash Royale League 2018.

Jiné výsledky

SK Gaming vyhrál lednové finále Poháru mistrů FUT 19. Jejich vítězství v turnaji FIFA jim vyneslo 50 000 $. Turnaj úrovně 2 zahrnoval edici hry FIFA 19.

V poslední době tým nezaznamenal významný úspěch v Rocket League. Skončili třetí v RLSC Season X-Spring: EU Major, kde vyhráli 10 000 $.

Tým League of Legends také v poslední době nezaznamenal výrazný úspěch. Na turnaji LEC Spring 2021 skončili šestí.

Nejlepší a nejoblíbenější hráči SK Gaming

Existuje několik hráčů zastupujících SK Gaming v několika soutěžích. Ne všechny jsou ale tak oblíbené. Tohle jsou slavných hráčů v týmu:

BIGSPIN

Oficiálně známý jako Lucas Nägeler je hráč členem týmu SK Gaming Clash Royale od října 2019. Hráč se může pochlubit masivní sledovaností na stránkách sociálních sítí. BigSpin má přes 400 000 sledujících. Většina z nich je ze streamovací služby Twitch.

MORTEN

Morten Mehmert se připojil k týmu Clash Royale v červnu 2018. Hráč je oblíbený mezi fanoušky na esportové scéně. Na svém profilu na sociálních sítích má přes 400 000 sledujících. Většina sledujících je na Twitchově službě pro streamování esportů, kde má přes 269 000 sledujících.

IKAOSS

SK Gaming získal Ruben Exposito v lednu 2022. Profesionál Brawl Stars má na sociálních sítích přes 140 000 sledujících. Většina sledujících je na Instagramu a streamovací službě Twitch.

PEDROGUIJARRO

Pedro Guijarro se připojil k týmu SK Gaming Brawl Stars v červnu 2020. Na streamovací službě Twitch má přes 10 000 sledujících. Ostatní sledující se šíří prostřednictvím Instagramu, Twitteru a YouTube.

Kde a jak sázet na SK Gaming

Toto je jeden z těch zvláštních esports týmů, které vynikají v malých hrách, ale mají problémy ve větších. Nebylo tomu tak vždy; SK předvedlo v minulosti neuvěřitelné výkony, a to i ve hrách, které již nehrají. Lootbet, Pinnacle, bet365, Thunderpick a Dafabet jsou jedny z nejoblíbenějších SK Gaming sázkové stránky esportů.

Sázkaři však musí být ochotni podstoupit určitá rizika, pokud plánují sázet na SK. Je to proto, že soupisky SK Gaming jsou náchylné k nedostatečnému výkonu, když si to nemohou dovolit. Dokážou však překonat i ty nejefektivnější týmy a dokážou zasadit vyřazovací údery. Nakonec se sázkaři musí podívat na historické výsledky SK ve všech svých hrách.

Jaká je nejlepší strategie vsadit na tento tým?

Sázející mohou vsadit na SK Gaming širokou škálu sázek ve všech hrách, které soutěží. Úplné výhry jsou však nejbezpečnější sázky SK Gaming obecně. Když přijde na to, jak je inteligentně poskládat, s těmi se nedá nic zkazit. Sázení na SK Gaming na nejlepších sázkařských stránkách esportů je riskantní, ale může se bohatě vyplatit. Brawl Stars je jediná hra, kde většina sázek vyhraje. Všechny ostatní hry budou vyžadovat pečlivé plánování a studium, aby se sázky vyplatily.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda