Novinky

March 31, 2022

Jak vsadit na Apex Legends v roce 2022

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sázení Apex Legends se pomalu začíná prosazovat, protože stále více fanoušků střílečky na hrdiny Battle Royale sází na stovky turnajů a soutěží po celém světě. Pokud vám sázení zní jako nápad, tady je to správné místo. Zjistěte vše o sázení Apex Legends 2022, od základů Online sázení Apex Legends do největších soutěží a týmů.

Jak vsadit na Apex Legends v roce 2022

Co je Apex Legends?

Apex Legends, vyvinuté a vydané společnostmi Respawn Entertainment a Electronic Arts, je jednou z největších battle royale her na eSports scéně, která se může pochlubit více než 13 miliony aktivních hráčů týdně. Tato online videohra pro více hráčů se vyznačuje inovativním moderním bojem a pravidelnými sezónami, které staví proti sobě dva týmy po třech na neustále se zmenšujícím ostrově.

Apex Legends také rozšířil svůj dosah na odvětví sázení eSport. I když to není na úrovni CS: GO, Dota 2, FIFA a League of Legends, pomalu stoupá na žebříčku od inauguračního Apex Legends Global Series v prosinci 2019, kdy se uvolnil prize pool 3 miliony dolarů. Obrovský cenový fond posloužil jako budíček pro týmy eSports i bookmakery. Dnes mohou sázkaři sázet na širokou škálu soutěží a turnajů Apex Legends na mnoha stránkách s online sázkovými trhy eSports.

Sázení na Apex Legends

Rok 2022 bude na sázkařské mapě Apex Legends rozhodně rušný. Ale jako hráč je důležité být obeznámen se vším o sázení Apex Legends. Pro nováčky v sázení Apex jsou níže uvedeny tři klíčové věci, které je třeba poznamenat.

Apex Legends Markets

Sázkové trhy odkazují na různé možné výsledky zápasu nebo turnaje Apex Legends. Před zahájením se sázkaři musí ujistit, že znají dostupné trhy. Mnoho hráčů dělá tu chybu, že sází na trzích, kterým sotva rozumí. Apex Legends má spoustu trhů. Sázející mohou sázet na akumulátory, součty, sázky na peněžní linii, přímé sázky a speciální sázky. Příklady populárních sázkových trhů Apex Legends zahrnují mimo jiné vítěze zápasu, vítěze turnaje, nejvíce zabití, vítěze mapy, nejdelší zabití a skóre na mapě.

Pochopení Apex Legends Odds

Kromě trhů je také důležité porozumět kurzům, které jdou ruku v ruce se sázkovými trhy. Kurz představuje pravděpodobnost, že událost (výsledek) nastane. Čím vyšší je kurz, tím menší je šance, že událost projde.

Stejně jako v jiných sportovních sázkách, sázkové kurzy v Apex Legends bude k dispozici ve třech formátech, jak je uvedeno níže.

  • Desetinná čísla - Toto je nejoblíbenější formát kurzu zastoupený v desetinných číslech. Také známé jako evropské kurzy, výhry v desetinných kurzech se počítají vynásobením kurzu vkladem.
  • zlomkové šance- Také označované jako britské kurzy, toto je další populární formát kurzů. Číslo na levé straně (čitatel) ve zlomcích, vyjádřené ve zlomcích, je to, co hráči potřebují vsadit, aby vyhráli to pravé (jmenovatel).
  • Peněžní linky - Jinak známé jako americké nebo americké kurzy, Moneylines mohou být oblíbené (-) nebo smolné (+). Favorité představují částku, kterou je třeba vsadit, abyste vyhráli 100 $, zatímco smolař je částka vyhraná za každých 100 $ plus vklad.

Nejlepší sázkové stránky Apex Legends v roce 2022

V roce 2022 jsou to stovky online sázkové stránky eSport, některé jsou skutečné, zatímco jiné jsou ztrátou času. Při výběru sázkové stránky, ke které se chcete připojit, nezapomeňte posoudit, zda je licencována nebo ne. Zkontrolujte také funkce, jako jsou mobilní aplikace, zákaznická podpora, vklady a výběry, zabezpečení a bonusy. Důležité je zkontrolovat, zda má stránka sázkové trhy Apex Legends.

Sezóna Apex Legends 2022

K hlavním zajímavostem, jaké jsou největší turnaje a týmy Apex Legends v roce 2022? To je pro sázkaře velmi důležité, protože dřívější znalost rozpisu umožňuje hráčům lépe sledovat formu zúčastněných týmů a další dynamiku, která může ovlivnit výsledky soutěží a turnajů.

Stejně jako minulou sezónu bude kalendář soutěžních herních událostí Apex Legends nabitý. Existují kvalifikace, události A-Tier, B-Tier, C-Tier, D-Tier a S. Mezi nejlepší turnaje, na které lze vsadit, patří Apex Legends Global Series, Pro League Regular Season, Challenger Circuit, ALGS Championship, RAGE PARTY, ACADEMIA cup, Apex Legends Winter Circuit a Japan Series.

Kromě znalosti kalendáře je nezbytné znát nejlepší týmy na eSports scéně, výkony každého týmu a jejich aktuální formu. Týmů Apex Legends jsou desítky. Samozřejmě, že někteří mají špičkový výkon, takže by měli být na seznamu oblíbených sázkařů. Mezi nejlepší týmy Apex Legends, na které lze v roce 2022 sázet, patří NRG, Complexity Gaming, G2 Esports, Spacestation Gaming, Team Liquid, Sentinels a Counter Logic Gaming.

Kde sledovat akci

Nyní, kde mohou sázkaři sledovat akci? No, to záleží na události. Mnoho zápasů Apex Legends eSports je streamováno na webech, jako je Twitch a YouTube. Nejlepší sázkové stránky mají také živé vysílání, takže sázkaři mohou zachytit akci přímo ze stránek sázkové kanceláře.

To je konec tohoto shrnutí. Nezapomeňte se podívat na několik tipů na sázení eSport, protože jdou dlouhou cestou při zvyšování šancí na výhru v online sázení Apex Legends.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky