Vše, co byste měli vědět o: Esports Live Streaming

Díky moderní technologii živého vysílání nyní můžete sledovat své oblíbené elektronické sporty a sázet na ně, jak se události odvíjejí, ať jste kdekoli. Vzhledem k tomu, že většina příležitostí pro živé vysílání esportů je zdarma a snadno dostupná, sledování a sázení na živé přenosy zápasů nebo lidí hrajících hry se dnes stalo jedním z největších trendů na světě.

Nejlepší weby pro sázení ve hře jsou známé tím, že nabízejí živé přenosy, takže hráči mohou sledovat zápasy a sázet současně, aniž by museli opustit web. Ale na co dalšího si musíte dát pozor, když se chcete pustit do tohoto masivního trendu esportů? Naštěstí pro vás jsme připravili podrobného průvodce vším, co potřebujete vědět o světě živých přenosů elektronických sportů a dalších. Kromě toho jsou zde dosud nejlepší sázkové stránky pro živé vysílání esportů:

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Vysvětlení živého vysílání esportů

Sázení na živé přenosy esportů je v podstatě stejné jako běžné sportovní sázení, s tím rozdílem, že místo sázení na tradiční sporty sázíte na soutěžní elektronické sporty, zatímco k nim dochází prostřednictvím živého přenosu. Chcete-li začít, musíte si vybrat sázkový trh, na který chcete sázet živě na esporty, vybrat si sport a kurzy a vsadit. K podání sázky budete potřebovat sázkovou kancelář, a protože se zabýváme esporty, budete k uzavírání sázek používat online sázkovou kancelář.

Jak zjistit, zda lze sázkové stránce věřit

Se vzestupem iGamingu, živého vysílání a elektronického sportovního sázení nyní existuje poměrně málo stránek, které nabízejí službu online hraní pro živé přenosy esportů. Právě z tohoto důvodu je důležité vědět, na co si dát pozor a co budou hráči potřebovat, aby se mohli bezpečně a úspěšně účastnit sázení na živé e-sporty live streaming. Pojďme se podívat na některé bezpečnostní prvky, na které je třeba dávat pozor:

  • Ujistěte se, že používáte renomovaný web, který má jednu nebo více platných licencí vydaných příslušnými renomovanými regulačními orgány vaší země.
  • Ujistěte se, že používaná platforma má platební systém, který zajistí spolehlivé a bezpečné transakce vkladů a výběrů.
  • Pozitivní recenze od předchozích uživatelů.
  • Certifikáty Secure Sockets Layer (SSL) a Transport Layer Security (TLS).

Typy sázkových kurzů na esporty Live Stream

Pochopení toho, jak fungují kurzy, je předpokladem úspěšných sázek. Bylo by marné sázet na esports live stream hry, aniž bychom zvážili, které mají vyšší šance na výhru. Někdy však může být nemožné určit, který tým má vyšší pravděpodobnost získání těchto vítězných bodů. Tady přichází na řadu šance.

Níže jsme sestavili dva oblíbené sázkové kurzy pro živé přenosy elektronických sportů. Pokud však hledáte podrobnějšího průvodce sázkovými kurzy pro jednotlivé esportovní hry, přečtěte si náš průvodce sázkovými kurzy.

Nejoblíbenější sázkové kurzy na esporty Live Stream

Desetinný kurz

Miliony bookmakerů v odvětví živého vysílání preferují používání desetinných kurzů. Je to proto, že je hráči považují ve většině částí světa za snadno srozumitelné. Sázkové stránky ve Spojeném království a Spojených státech amerických však desetinné kurzy nepoužívají. Pokud jste z jiného regionu a navštívíte Spojené státy americké nebo Spojené království, budete se muset seznámit s jejich sázkovými kurzy, abyste mohli uzavírat sázky.

Zlomkový kurz

Tyto druhy kurzů existují již léta a dělají z nich nejstarší způsob zobrazování kurzů. Při použití zlomkových kurzů pro sázení na živé přenosy elektronických sportů budou mít oba týmy různé zlomky představující pravděpodobnost výhry. Musíte si dobře spočítat, abyste poznali svůj oblíbený tým a vyhráli, pokud na něj vsadíte.

Jak sázet na živé přenosy esportů online

Než budou moci hráči sázet na stránkách s živými přenosy esportů, musí se hráči ujistit, že zaškrtnete všechna políčka specifických požadavků stanovených sázkovou kanceláří. Každý web pro živé vysílání má různé požadavky, takže si je předem zkontrolujte. Zde jsou však některé ze standardních podmínek, které musí hráči dodržovat, než jejich cesta sázením na živé přenosy esportů začne:

Vytvořte si sázkařský účet

Za prvé, hráči si budou muset vytvořit účet, aby si mohli užívat sázení na živé přenosy od konkrétního bookmakera. Jakmile si hráči vytvoří a ověří svůj účet, musí na účet vložit nějaké prostředky, aby měli nárok na službu živého vysílání.

Flash nebo HTML5

U většiny nejlepších online sázkových kanceláří budou hráči potřebovat systém založený na flashi nebo HTML5, aby mohli streamovat živé sportovní akce. Hráči mohou být dokonce požádáni o instalaci flash pluginu. Většina dnešních zařízení se však dodává s těmito předinstalovanými.

připojení k internetu

Aby bylo možné sledovat živé přenosy, hráči musí být připojeni k internetu. Rychlost vašeho internetu by měla být alespoň 5 Mbps, aby bylo možné bezproblémové připojení na většině sázkových webů pro živé vysílání.

Jakmile budete mít všechny výše uvedené požadavky pod kontrolou, můžete pokračovat kroky v níže uvedeném seznamu a sázet na živé vysílání esportů online:

  1. Vyberte an sázková stránka esports live streaming z našeho seznamu nejlepších sázkařských webů.
  2. Otevřete si u nich účet a dokončete proces ověření zákazníka. To bude zahrnovat poskytování různých druhů identifikační dokumentace.
  3. Přidejte nějakou hotovost na svůj účet.
  4. Přejděte do sekce sázení live a klikněte na zápasy nebo závody.
  5. Sestavte si sázenku.
  6. A sázejte pryč!

Jedinečné vlastnosti oblíbeného softwaru pro sázení na živé přenosy esportů

Ve světě existuje mnoho různých populárních stránek, ze kterých si můžete vybrat, které mají jedinečné nabídky, pokud jde o živé přenosy esportů. Zde jsou dvě jedinečné funkce, které lze hráčům nabídnout:

Sledování zápasů a sázení zároveň

Mnoho populárních sázkových webů pro živé přenosy esportů zajišťuje, že můžete sledovat obsah, když jste přihlášeni na sázkařské stránce. Příkladem toho, jak toho lze dosáhnout, je zobrazení na rozdělené obrazovce každého zápasu, ke kterému mají hráči přístup prostřednictvím speciální nabídky živého vysílání.

Okno živého chatu

Populární stránky jsou také známé tím, že mají k dispozici okno skupinového živého chatu na boční nebo spodní straně videa ze zápasu, takže si můžete užít konverzaci s ostatními online hráči.

Jak vybrat nejlepší online sázkové stránky pro živé přenosy

Vzhledem k tomu, že několik esportových služeb nyní nabízí živé sázení, může být zdrcující rozhodnout, kterou platformu použít. Výběr nejlepší stránky je však zásadní pro zajištění pozitivní zkušenosti a pro to, aby hráči minimalizovali riziko při sázení. Zde jsou naše doporučení, na jaké faktory si dát při tomto rozhodování pozor:

Široká škála živých sportovních přenosů a herních možností

Ne všechny stránky s živými sázkami nabízejí stejné e-sportovní hry, události nebo sporty. Někoho může zajímat jen jeden sport, jiný jich může nabízet více. Ujistěte se, že platforma, kterou si vyberete, má širokou škálu nabídek a také e-sport, o který máte zájem.

Úložný prostor

Většina bookmakerů bude k poskytování svých služeb používat aplikaci. Některé aplikace, které budete muset stáhnout, mohou vyžadovat velké množství místa. Mějte to tedy na paměti a ujistěte se, že vaše zařízení má dostatek místa pro bezproblémový chod těchto aplikací.

Uživatelská zkušenost

Může to být velmi frustrující, když používáte platformu, která není dobře navržena pro hladký a snadný zážitek. Protože se hráči chtějí soustředit na sázení a nenechat se rozptylovat špatným UX designem, zajistěte, aby platforma, kterou si vyberete, byla snadno pochopitelná a použitelná.

Bankovní opce

K otevření účtu a podání sázky budou hráči potřebovat účet s penězi propojený s vaším účtem. Proto byste se měli ujistit, že platforma, kterou používáte, podporuje vaši banku a váš způsob převodu prostředků.

Různé sporty, na které můžete vsadit

Živé vysílání je stále aktuálnější ve světě zábavy, filmů a hlavně sportu. Existuje spousta sportovní akce nyní můžete streamovat online a uzavírat sázky. Níže naleznete seznam nejběžnějších sportů, které můžete živě streamovat a na které sázet live:

FIFA

Pokud už nějakou dobu hrajete videohry nebo jste obeznámeni se sportovními simulačními videohrami, pravděpodobně víte, co je FIFA. FIFA je pravděpodobně nejpopulárnější sportovní simulační hrou, kterou pravidelně hrají stovky tisíc hráčů.

Volání povinnosti

Když mluvíme o střílečkách z pohledu první osoby, první hrou, která vás pravděpodobně napadne, je Call of Duty. Spousta hráčů považuje tento kanál esportovní hry za průkopníka stříleček z pohledu první osoby. Volání povinnosti je také jednou z nejoblíbenějších her, Call of Duty pravidelně hrají miliony hráčů z celého světa.

League of Legends

Během několika posledních let došlo k masivnímu nárůstu lidí, kteří se začali věnovat sázení na esportovní hry, jako je League of Legends. Jedním z hlavních faktorů, které k tomu přispěly, bylo uzavření pravidelných sportovních akcí kvůli Covid 19.

CS:GO

Sázení CS:GO live stream je v dnešní době poměrně populární. Jedním z hlavních důvodů, proč je sázení CS:GO tak populární, je to, že samotná hra je velmi populární. CS:GO má také obrovskou esportovou scénu s šíleným humbukem a prize pooly pravidelně přesahujícími půl milionu dolarů. Soutěže CS:GO jsou jedny z nejzajímavějších sportovních událostí a hráči na ně rádi sázejí.

Dota 2

Dota 2 je pravděpodobně nejoblíbenější esportová hra s několika miliony aktivních hráčů. Spolu s těmito aktivními hráči existuje spousta dalších lidí, kteří byli běžnými hráči Dota 2, ale nyní sledují pouze esportovní události pro Dota. Hráči z obou těchto komunit se začínají dostávat do sázení na esporty, protože je to vzrušující.

Tipy a triky pro sázení na živé přenosy esportů

Abychom vám pomohli na vaší cestě růstu a úspěchu se sázením na obsah živého vysílání esportů, uvádíme několik tipy a triky které můžete rovnou zažádat:

Udělej si domácí úkol

Než začnete podávat živé sázky na zápas živého přenosu esportů, měli byste si udělat rozsáhlý průzkum ohledně hráčů, kteří budou soutěžit v této události. Měli byste mít znalosti o tom, kterých týmů byli součástí, než se připojili k tomuto týmu, a jaký byl jejich výkon v posledních zápasech. Kromě toho byste se měli podívat na další faktory, jako je to, jaké vztahy má hráč se svým týmem, zda má problémy s komunikací nebo zda mu chybí řádné vedení. Přestože je hráč vysoce kvalifikovaný, pokud nemá dobré vztahy se svým týmem, nemusí být schopen zápas vyhrát.

Pozorně sledujte zápas

Ačkoli se tento bod může zdát některým zřejmý, začátečníci často dělají chybu, že se příliš nezaměřují na zápas v přímém přenosu. Jsou chvíle, kdy jsou zápasy v přímém přenosu extrémně nepředvídatelné a výsledky se mohou změnit během několika sekund.

Sázejte pouze na hry, o kterých jste dobře informováni

Může být lákavé uzavírat sázky na různé esportové tituly, o kterých nemáte mnoho znalostí. Nejlepší je však držet se her, které znáte nejvíce, zvláště pokud jste začátečník. Jako začátečník nechcete sázet tam, kde nejsou kurzy ve váš prospěch.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Faq

Vše, co potřebujete vědět o kasinech

Co obnáší sázení na živé přenosy esportů?

Sázení na esporty je v podstatě stejné jako běžné sportovní sázení, s tím rozdílem, že hráči místo sázení na tradiční sporty sázejí na živé přenosy soutěžních elektronických sportů, jak se vyskytují.

Na který sport je nejsnazší sázet?

Existuje spousta esportovních her, na které můžete vsadit živé sázky, jako jsou CS: GO, Dota 2, League of Legends, Rainbow Six Siege, Call of Duty, Rocket League a Overwatch. Měli byste však sázet pouze na hru, kterou znáte nejvíce.

Je sázení na živé přenosy esportů legální?

Ano. Pokud jsou hazardní hry legální v zemi, ve které se nacházíte, bude legální i sázení na živé přenosy esportů. Jediným požadavkem je, že stránky pro hazardní hry nebo hry, které používáte, musí mít licenci.

Zpoplatňují vás weby s přímým přenosem?

Ne. Můžete zdarma streamovat širokou škálu sportovních událostí z mnoha stránek po celém světě. Většina z nich vyžaduje, aby si uživatelé nejprve vytvořili účet a financovali svůj sázkový účet, než budou mít přístup k funkci živého vysílání.

Jaká je optimální rychlost internetu pro živé vysílání?

Živý přenos vysokou rychlostí a kvalitou HD vyžaduje minimálně 5 Mb/s. Rychlost streamování v dobré kvalitě však bude záviset také na bookmakerovi, kterého používáte.