Vše o Age of Empires Betting Odds

Pokud celý život hrajete FPS hry, pravděpodobně jste o této hře ještě neslyšeli. Byli byste však překvapeni, že Age of Empires je super populární videohra. Age of Empires má také svou vlastní esportovou scénu, kde se pravidelně konají esportovní akce.

Další věc, která vás možná překvapí, je, že sázení Age of Empires je také velmi oblíbené. Pokud se i vy chcete dostat do sázení Age of Empires, musíte se dozvědět více o sázkových kurzech Age of Empires. Naštěstí pro vás jsou sázkové kurzy Age of Empires tím, co zde velmi podrobně vysvětlíme.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Vše, co potřebujete vědět o sázkových kurzech Age of Empires

Možná si myslíte, že se o kurzech Age of Empires učit nemusíte, protože proces sázení je poměrně jednoduchý. Do jisté míry byste měli pravdu, protože Sázení Age of Empires nebo jakýkoli jiný typ sázení na esporty je ve svém jádru docela jednoduchý.

Vezměme si příklad esportového zápasu probíhajícího mezi TheViper a DauT. Řekněme, že jste pevně přesvědčeni o tom, který hráč zápas vyhraje.

Vyberete si sázkovou kancelář a vsadíte nějaké peníze na hráče, o kterém si myslíte, že s největší pravděpodobností vyhraje. Pokud máte s výsledkem pravdu, vyhrajete ke své sázce nějaké peníze. Pokud se však mýlíte, ztratíte částku sázky. Vypadá to jednoduše.

No, to je jen základní vysvětlení toho, jak sázení funguje. Z tohoto vysvětlení nebudete vědět, jakou přesnou částku dostanete na oplátku, pokud vyhrajete, a nebudete schopni odhadnout, jaké jsou šance na konkrétní výsledky zápasu, který se skutečně odehraje.

Obě tyto věci však vysvětlují sázkové kurzy. Z tohoto důvodu se musíte dozvědět více o sázkových kurzech Age of Empires, než začnete sázet na události esportů Age of Empires, jako je Zlatá liga.

Age of Empires sázkové kurzy vysvětleny

Jak jsme uvedli výše, sázkové kurzy Age of Empires vám prozradí dva důležité podrobnosti o výsledku zápasu nebo události Age of Empires. Za prvé, sázkové kurzy Age of Empires vám sdělí přesnou návratnost, kterou získáte umístěním určité částky.

Proč je to užitečné? Pokud znáte přesný výnos, který získáte za částku, se kterou sázíte, získáte lepší představu o tom, zda riziko stojí za návrat. Pokud je například sázka velmi riskantní a za sázku 100 USD získáte pouze 20 USD, nemusíte do toho jít. Pokud však sázka není tak riskantní a výměnou za vsazení 100 USD získáte 70 USD, můžete do toho jít.

Druhou důležitou věcí, kterou vám sázkové kurzy Age of Empires o výsledku říkají, je pravděpodobnost, že k němu dojde. Vědět o šancích, že k nějaké události dojde, je také užitečné při zjišťování, zda stojí za to riskovat nebo ne.

Obě tyto věci jsou zásadní informace. Chcete-li však tyto informace získat, musíte vědět, jak číst typy lichých formátů, které jsou vysvětleny v další části.

Types of Age of Empires Esports sázkové kurzy

U sázení Age of Empires můžete najít celkem tři typy sázkových kurzů. Tyto typy se také nazývají liché formáty pro sázení Age of Empire. Tři formáty pro sázení Age of Empire zahrnují formát Decimal, formát zlomků a americký formát.

Kurz na zlomek

Zlomkový formát používá zlomek k vyjádření pravděpodobnosti výskytu výsledku, například 4/1 nebo 3/2. Kurz 4/1 se vyslovuje čtyři ku jedné. U zlomkového kurzu představuje první číslo částku peněz, kterou získáte, pokud vsadíte v hodnotě druhého čísla a vyhrajete.

Pokud například vsadíte 1 $ se zlomkovým kurzem 4/1, dostanete za výhru v sázce 4 $. Pokud vsadíte 5 $, dostanete na oplátku 20 $ (5x4). Protože se jedná o více než dvojnásobný výnos, pravděpodobnost 4/1 vám také říká, že šance na výsledek jsou nízké.

Desetinný kurz

Dalším jednoduchým lichým formátem je desetinný formát. U desetinného formátu mají kurzy číslo s desetinnou čárkou, například 1,5 nebo 2,5. Desetinný kurz představuje přesný násobek, který dostanete na oplátku, pokud vyhrajete, což je v případě kurzu 1,5 1,5násobek vaší sázkové částky.

Pokud tedy vsadíte 100 $ na výsledek s kurzem 1,5, získáte celkový výnos 150 $. Vzhledem k tomu, že se jedná o méně než dvojnásobnou návratnost, pravděpodobnost 1,5 vám také říká, že šance na výsledek jsou vysoké.

Americké kurzy

Nakonec tu máme American Odds. K vyjádření kurzu používají číslo a buď záporné nebo kladné znaménko. Kurz -120 vám říká, že budete muset vsadit 120 $, abyste vyhráli 100 $, a kurz +120 vám říká, že dostanete 120 $, pokud vsadíte 100 $.

Kde najít nejlepší kurzy Age of Empires

Sázkové kurzy Age of Empires vám pomohou rozhodnout, zda riziko stojí za to. Pokud se však podíváte na sázkové kurzy na Age of Empires u několika různých sázkových kanceláří, zjistíte, že u některých sázkových kanceláří se vyplatí riskovat a u jiných sázkových kanceláří za riziko nestojí.

Proč tomu tak je, můžete se ptát? Jde o to, že ne všechny sázkové kanceláře mají stejné kurzy. U jedné sázkové kanceláře můžete získat 20 USD za sázku 100 USD, zatímco u jiných sázkových kanceláří můžete získat 25 USD. Možná si myslíte, že to není tak velký rozdíl, ale z konkrétní sázky se může stát životaschopná možnost.

I když tomu tak není, není důvod používat sázkové kurzy, které vám nepřinesou solidní výnos. Z tohoto důvodu byste měli vždy hledat nejlepší sázkové kurzy Age of Empires.

Když však začnete hledat bookmakera s nejlepšími sázkovými kurzy Age of Empires, okamžitě si uvědomíte, že je to časově náročný proces. Pokud nechcete trávit všechen ten čas, můžete se podívat esportranker.com, kde najdete sázkové stránky pro nejlepší sázkové kurzy Age of Empires.

Nejlepší živé sázkové kurzy Age of Empires

Live Age of Empires sázkové kurzy jsou ty, které se používají pro živé sázení Age of Empires. V tomto typu sázení sázíte na esportový zápas Age of Empires, který se odehrává v reálném čase. Můžete tedy vidět, jak se celá akce odehrává, a poté se rozhodnout, jakou sázku uzavřete na základě toho, jak zápas probíhá.

Na živých sázkových kurzech Age of Empires je to, že se také neustále mění v závislosti na průběhu zápasu. Jakmile se jeden výsledek stane pravděpodobnějším, sázkové kurzy se začnou měnit. S těmito měnícími se kurzy můžete někdy najít skvělé příležitosti, zvláště pokud máte o hře mnohem více znalostí.

Z tohoto důvodu by měli zkušení sázkaři vždy využít live sázení šance, když mají možnost.

Vsaďte na Age of Empires se skutečnými penězi

Pokud uvažujete o tom, že vsadíte na esportovní událost Age of Empires za skutečné peníze, pak máte štěstí, protože existuje spousta online platforem, kde to můžete udělat. Nejen to, ale proces je také velmi jednoduchý.

Chcete-li vsadit na Age of Empires se skutečnými penězi, musíte najít sázkovou kancelář, která nabízí sázkové trhy pro Age of Empires. Poté se zaregistrujte u této sázkové kanceláře a provádějte vklady pomocí skutečné hotovosti, jako je Visa nebo MasterCard. Jakmile to uděláte, najděte událost pokrytou sázkovou kanceláří, projděte si sázkové trhy a vsaďte na výsledek, který podle vás pravděpodobně nastane.

Možná vás napadne sázení na Age of Empires se skutečnými penězi. Pokud jste zkušeným hráčem Age of Empires a víte hodně o jeho esports scéně, sázení na Age of Empires se skutečnými penězi může být pro vás skvělou volbou.

Nejčastější dotazy

Můžete vsadit na Age of Empires se skutečnými penězi?

Ano, na Age of Empires můžete sázet se skutečnými penězi. Esportovní události Age of Empires se konají pravidelně každý rok a spousta online sázkových kanceláří pro ně nabízí sázkové trhy.

Co vám říkají sázkové kurzy Age of Empires?

Sázkové kurzy Age of Empires vám říkají dvě hlavní věci. Nejprve vám řeknou přesnou částku, kterou dostanete výměnou za výhru v sázce. Za druhé vám sdělí šance, že sázku vyhrajete.

Je sázení Age of Empires bezpečné?

Sázení Age of Empires je stoprocentně bezpečné, ale pouze za předpokladu, že pro podávání sázek používáte legitimní a renomované platformy. Můžete být podvedeni na nelegitimních platformách.

Jsou live kurzy na Age of Empires lepší?

Záleží na tom, jak jste zkušení. Pokud jste zkušený sázkař, můžete najít skvělé příležitosti s kurzy live sázek. Můžete je však vyzkoušet, i když nemáte spoustu zkušeností.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda