Vše o sázení na Astralis

Astralis, také známý jako AST, je bezpochyby jedním z nejlepších eSports týmů na světě. Dánský oděv vyšplhal do výšek, aby se stal dominantní silou na vrcholných eSports turnajích a soutěžích. V tomto shrnutí zjistěte každý detail o Astralis, od jejího založení až po různé hry, ve kterých má soupisy. Zjistěte také o úspěších a úspěších týmu v globální eSports aréně, a co je důležité, o tom, jak na Astralis sázet.

Astralis je slavný eSport tým založený v roce 2019 poté, co jeho zakladatelé koupili RFRSH Entertainment, eSports společnost, kterou v roce 2016 založili Nikolaj Nyholm a Jakob Lund Kristensen. RFRSH Entertainment měla týmy ve dvou divizích, Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) a League of Legends. Po akvizici RFRSH Entertainment začaly oba týmy hrát pod značkou Astralis. Do Astralis se tím pádem přesunuli i hráči v příslušných týmech a také klíčový kádr.

Vše o sázení na Astralis
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O Astralis

Astralis, vlastněná společností Astralis Group Management ApS, drží rekord jako první franšíza eSports, která byla veřejně uvedena poté, co byla uvedena na Nasdaq First North Growth Market v prosinci 2019. Podle nejnovějších finančních zpráv společnosti jsou čisté příjmy Astralis za rok 2021 fiskální rok byl kolem 10 milionů USD, což je 45% nárůst oproti předchozímu roku.

Dnes Astralis patří mezi nejoblíbenější eSports týmy. Spolupracuje s některými z předních světových značek, včetně GARMIN, POWER, Aim Lab, Logitech, UNIBET, Turtle Beach, OMEN by HP, Hummel, Secretlab, Next Level Trading a Bang & Olufsen, abychom zmínili jen některé.

Týmy Astralis

Zatímco Astralis začínal jako špičkový esportový tým v CS: GO, rozšířil se do dalších divizí. Od roku 2022 má oblečení eSports soupisky v Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends (LoL), Fortnite, FIFA a Rainbow Six: Siege.

Jak již bylo zmíněno dříve, dva průkopnické týmy se účastnily CS: GO a League of Legends. Ihned po akvizici dvou týmů RFRSH Entertainment Astralis pokračoval a založil tým FIFA dříve známý jako Future FC a později zahájil seznam Rainbow Six: Siege, dříve známý jako Disrupt Gaming. Na druhou stranu tým Astralis Fortnite vznikl v roce 2021 po podpisu 'Th0masHD', jednoho z nejlepších profesionálních hráčů v hra battle royale v době, kdy.

Dnes všech pět týmů hraje pod deštníkem Astralis v oficiálních barvách týmu, černé a červené, s logem Astralis.

Nejsilnější hry Astralis

Zatímco Astralis má týmy v pěti divizích eSports, její dominance je v Counter-Strike: Global Offensive. Úspěch týmu v CS: GO lze připsat akvizici soupisky RFRSH Entertainment, která zahrnovala některé z nejlepších stříleček z pohledu první osoby, včetně Reného „cajunba“ Borga, Andrease „Xyp9x“ Højsletha, Finna „karrigan“ Andersena, Nicolaie „dev1ce“ “ Reedtz a Peter „dupreeh“ Rasmussen. Kromě bohaté soupisky nelze opomenout ani roli trenéra týmu Dannyho "zonic" Sørensena. Bývalý profesionální hráč CS: GO byl klíčový pro úspěch týmu Astralis CS: GO. Vyhrál „Nejlepšího trenéra esportů“ na The Games Award 2020.

Se čtyřmi CS: GO Majors ve skříni trofejí a více než 20 dalšími šampionáty je Astralis pravděpodobně nejlepším týmem CS: GO. To znamená, že multiplayerová střílečka z pohledu první osoby od Valve a Hidden Path Entertainment, CS: GO, je nejsilnější hrou Astralis.

Další špičkové týmy Astralis

Jedním z dalších, které je třeba sledovat, je tým Astralis FIFA. Zrovna nedávno se Stephanie „Teca“ Luana stala první ženou, která se kvalifikovala do kýženého režimu Challenger FIFA. To je známkou toho, že tým Astralis FIFA je připraven k dokonalosti. Návrat Andrei "Xerxe" Dragomira na soupisku Astralis League of Legends a podpis Kiss "Vizicsacsi" Tamás také znamená, že Astralis bude tým, který bude na turnajích LoL sledovat.

Proč je Astralis populární?

Astralis je jedním z nejoblíbenější eSport týmy na které sázkaři sázejí. Existuje několik důvodů, proč je tento tým na sázkové scéně eSports slavný.

První je dominance týmu v turnajích Counter-Strike: Global Offensive. Tým exceloval ve čtyřech CS: GO Majors porazil domácí jména včetně FaZe Clan, Fnatic, Team Liquid a Natus Vincere. Astralis byl také silou, se kterou je třeba počítat v několika dalších špičkových CS:GO turnajích. Tato dominance rozhodně dělá tým populárním na sázkařské scéně, protože sázkaři vždy sázejí na nejplodnější vítěze a hráče.

Dalším důvodem popularity Astralis je obrovský dosah sociálních sítí. Tým se může pochlubit miliony sledujících na svých kanálech sociálních médií: Twitter, Facebook, Twitch, YouTube a Instagram. Široké publikum z něj dělá oblíbený tým eSports na sázkařské scéně.

Poslední je její partnerství s UNIBET, jednou z nejlepších eSports sázkových kanceláří. Tým navázal spolupráci se společností UNIBET, která ji staví do popředí, pokud jde o sázení. To znamená, že většina sázkařů UNIBET s větší pravděpodobností vsadí na Astralis než na kterýkoli jiný eSport.

Ocenění a výsledky Astralis

Astralis je jedním z nejvíce zdobených týmů eSports, zejména v Counter-Strike: Global Offensive. Tým získal celkem 9 347 284,71 $ ze 127 turnaje. Níže jsou uvedeny některé z největších výher dánského oblečení.

  • ELEAGUE Major: Atlanta 2017: Astralis odešla s trofejí ELEAGUE Major: Atlanta 2017 v 10. Counter-Strike: Global Offensive Major Championship a porazila dalších 15 týmů a odnesla si odměnu 500 000 $. Astralis byl ve svém prvním finále, které postavilo čistě dánský tým proti Virtus.pro. Po vášnivé bitvě AST porazil Virtus.pro ve třetím zápase nejlepších ze tří finále a vyhrál svůj první Major.

  • FACEIT Major: Londýn 2018: Druhý Major Astralis přišel ve 13. Counter-Strike: Global Offensive Major Championship, který přilákal 24 týmů. Po překonání FaZe Clan a Team Liquid se Astralis setkal s Natus Vincere, který porazil BIG ve čtvrtfinále a MIBR v semifinále. I když se očekávalo, že to bude zápas plný adrenalinu, Astralis dokázala překonat Natuse Vincerea, který porazil ukrajinský tým, a zajistil si tak svůj druhý Major Championship a odměnu 500 000 $.

  • Intel Extreme Masters sezóna XIII: Katowice Major 2019: Třetí Astralis Major přišel ve 14. Counter-Strike: Global Offensive Major Championship, který měl také 24 týmů. Astralis znovu prokázal svou dominanci v CS: GO tím, že porazil Ninjas v Pyjamas a MIBR v play-off proti ENCE, což překvapilo svět tím, že porazilo Team Liquid a Natus Vincere a dostalo se do finále. Ale jak všichni očekávali, ENCE se Astralis nevyrovnala. Dánové odjeli domů se svým třetím Major Championship a 500 000 $ a stali se třetím týmem, který vyhrál Major v řadě.

  • StarLadder Major: Berlín 2019: V 15. Counter-Strike: Global Offensive Major Championship, Astralis šel dopředu, aby dokázal světu, že je nejlepší CS: GO tým, když porazil dalších 23 týmů, aby si udržel svůj titul mistra světa. Po sérii přechodů Astralis přesvědčivě porazila kazašský tým eSports AVANGAR a vyhrála své čtvrté Majors. Vítězství v Německu bylo monumentální, protože Astralis se stal jediným týmem, který vyhrál čtyři Majory, což z něj nakonec udělalo nejlepší Counter-Strike: Global Offensive tým v historii.

Výše uvedené jsou nejvýznamnější úspěchy Astralis. Tým vyhrál více než 20 dalších šampionátů, včetně IEM Global Challenge 2020, DreamHack Masters Winter 2020 Europe, BLAST Pro Series: Global Final 2019, ECS Season 8 Finals a BLAST Pro Series: São Paulo 2019, abychom zmínili jen některé.

Nejlepší a nejoblíbenější hráči Astralis

Jedním z klíčových faktorů úspěchu společnosti Astralis je její talent. Tým výrazně investoval do získávání talentů, které přivedly nejlepší světové hráče v různých divizích. Níže jsou uvedeny některé z nejlepších hráčů Astralis.

  • Peter "dupreeh" Rasmussen (CS: GO): Dupreeh byl stěžejní v úspěchu soupisky CS: GO od Astralis a pomohl dánskému týmu získat čtyři Majory a mnoho dalších šampionátů. Po úspěšném působení v Astralis se Dupreeh připojil k týmu Vitality v roce 2022.
  • Andreas "Xyp9x" Højsleth (CS: GO): Dalším hitem je ''Xyp9x'', který byl také součástí týmu, který vyhrál čtyři Majory Astralis. Bývalý hráč Team Solomid a Team Dignitas byl zvolen jedním z nejlepších hráčů CS: GO v roce 2018 a pokračuje v ničení soupeřů s Astralis.
  • Lukas "gla1ve" Rossander (CS: GO): Rossander se také řadí mezi nejlepší a nejoblíbenější hráče Astralis. Vyhrál také čtyři Majory a pokračuje v obchodování s Astralis.
  • Andrej "Xerxe" Dragomir (LoL): Astralis nedávno podepsal zpět "Xerxe", aby posílil svůj seznam LoL. Jungler přináší bohaté zkušenosti a jistě bude nápomocný v LEC Summer Split 2022.
  • Stephanie "Teca" Luana (FIFA): Poté, co se "Teca" stala první hráčkou, která se kvalifikovala do režimu Challengers FIFA, stane se skutečně oblíbeným fanouškem.

Kde a jak sázet na Astralis

Pro ty, kteří sázejí na eSports, je Astralis jedním z nejlepších týmů, na které lze sázet. Existuje však několik věcí, které sázkaři potřebují vědět.

První je, který je nejlepší tým Astralis, se kterým lze počítat. Jak již bylo zmíněno dříve, Counter-Strike: Global Offensive je divize, ve které Astralis dominuje. To znamená, že sázející, kteří chtějí vsadit na Astralis, mají větší šanci, když vsadí na tým Astralis CS: GO. Soupiska Astralis má některé z nejlepších hráčů CS:GO. Ale to neznamená, že sázení na jiné týmy Astralis není dobrý nápad. To je tak dlouho, dokud sázkaři zvažují soupeře a, což je důležité, šance. Platí pravidlo, že čím vyšší kurz, tím nižší šance na výhru a naopak.

Dalším aspektem je nalezení nejlepší sázkové stránky eSports. Hrajte na sázkařské stránce bez vkladu a vkladových bonusů pro zvýšení bankrollu. Licenci webu by měl mít také renomovaný regulační úřad pro sázení. Nakonec zkontrolujte funkce použitelnosti; například živé přenosy různých zápasů a turnajů eSports. Tato fantastická funkce umožňuje sázkařům sledovat akci přímo ze sázkové stránky.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda