Vše o sázení na Fnatic

Team Fnatic, také známý jako FNC, je profesionální esportovní oblečení. Je hodnocen jako jeden z nejlepších esports týmů v historii soutěžního sázení na elektronické sporty. Organizace za posledních několik let exponenciálně rostla a získala místo mezi nejoblíbenějšími týmy esportu. Kromě své popularity v událostech je Fnatic oblíbeným mezi nadšenci do esports sázení. Značka se také může pochlubit řadou profesionálního herního vybavení, včetně klávesnic, myší, sluchátek, podložek a dalších.

Tým Fnatic byl založen v roce 2004 australským esportovým podnikatelem Samem Mathewsem s podporou jeho matky Ann Mathews. Tým se sídlem v Londýně má také základny v Berlíně, Tchaj-wanu, Kuala Lumpur, Bělehradě a Tokiu.

Vše o sázení na Fnatic
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O Fnatic Esports

V čele společnosti stojí Sam Mathews jako předseda představenstva, zatímco Wouter Sleijffers je generálním ředitelem. Na druhou stranu bývalá hvězda Fnatic CS: GO Patrik „cArn“ Sättermon se stal v roce 2012 Chief Gaming Officer.

V průběhu let Team Fnatic využil svá strategická partnerství k prosazení své značky vytvářením legend eSportů, profesionálního vybavení eSportů a globálním upevněním kultury eSportu. Společnost spolupracuje s dalšími špičkovými značkami, včetně AMD, Hisense, OnePlus, Twitch, BMW, LeTou, PCSpecialist, Monster Energy a Jack Link's. Dříve byla FNC sponzorována také SteelSeries a dokonce MSI.

Zatímco před více než dvěma desetiletími začínal jako malá značka, Team Fnatic je jedním z nejhodnotnějších esports týmů. Zpráva na Forbes z roku 2020 odhaduje jeho hodnotu na 120 milionů dolarů, což ročně generuje přibližně 16 milionů dolarů.

Fnatic eSports

Dnes je Team Fnatic multidivizní tým eSports, který se účastní více než sedmi divizí. Doposud tato organizace vydělala více než 17 milionů dolarů a drží rekord 3. nejsledovanějšího týmu západního esportu v roce 2020. S více než 33 miliony sledujících na sociálních sítích je Team Fnatic slavným týmem esportu a rozhodně je to síla, kterou je třeba počítat.

FNC vstoupila do aktivního eSports v roce 2006 poté, co získala tým World of Warcraft (WoW). Soupiska zahrnovala Vo0, TooGood a Ztrider, tři z nejlepších hráčů té doby. Trio excelovalo ve všech nejvyšších soutěžích a získalo tři tituly. V následujícím roce Fnatic sestavil tým DotA a rychle se stal jednou z nejrychleji rostoucích značek eSports přidáním několika dalších nejlépe hodnocených divizí esportů.

Nejlepší esportové divize týmu Fnatic

Jak bylo zmíněno výše, tým Fnatic se účastní několika divizí eSports napříč žánry, jako je online bojová aréna pro více hráčů (MOBA), strategické hry a střílečky. Níže je uveden seznam aktuálních divizí, kterých se tento tým účastní, a aktuální soupisky.

  • League of Legends - Martin "Wunder" Nordahl Hansen, Iván "Razork" Martín Díaz, Marek "Humanoid" Brázda, Elias "Upset" Lipp, Zdravets "Hylissang" Iliev Galabov a Yasin "Nisqy" Dinçer.
  • CS: Jděte - Freddy "KRIMZ" Johansson, Ludvig "Brollan" Brolin, Owen "Smooya" Butterfield, Alexander "ALEX" McMeekin a William "Mezii" Merriman.
  • Udatný - James "Mistic" Orfila, Jake "Boaster" Howlett, Nikita "Derke" Sirmitev, Martin "Magnum" Peňkov a Andrew "BraveAF" Gorchakov.
  • Dota 2 - Ng "ChYuan" Kee Chyuan, Marc Polo Luis "Raven" Fausto, Djardel Jicko B. "DJ" Mampusti, Anucha "Jabz" Jirawong a Kam "Moon" Boon Seng.
  • Rainbow Six: Siege - Etienne "Mag" Rousseau, Jason "Lusty" Chen a Patrick "MentalistC" Fan.
  • Svatozář - Torez "Envore" Broyles, Juliano "Sceptify" Sadiku, Chase "SuperCC" Cavuto a Joey "Juziro" Bartholomay.
  • FIFA - Diogo "Diogo" Mendes a Donovan "Tekkz" Hunt.

Nahoře jsou aktuálně aktivní soupisky. V minulosti měla esportová organizace seznamy pro Clash Royale, Smite, ShootMania Storm, PUBG a Heroes of the Storm.

Proč je tým Fnatic oblíbený v sázení na esporty?

Sázení na esporty je jedním z nejrychleji rostoucích trhů v prostředí online hazardních her. Stejně jako jsou nejlépe hodnocené fotbalové týmy jako Bayern Mnichov a Manchester City oblíbené v sázení na fotbal, je Teal Fnatic populární v oblasti sázení na esporty.

Dominance v esportech

Hlavním důvodem, proč většina sázkařů ráda sází na Team Fnatic, je to, že sotva zklame. Jedná se o jednu z nejúspěšnějších esports organizací v historii. Zajímavé je, že společnost Fat Company byla vyhlášena nejinovativnější herní společností roku 2021. Sázející hledají nejlepší týmy, které dokážou shrábnout zisky; Team Fnatic je taková společnost.

Vícedivizní tým esportů

Team Fnatic je multidivizní tým eSports, takže vychází vstříc všem nadšencům do esports sázení, ať už mají rádi strategické hry, střílečky nebo sportovní simulace. Tým se také účastní všech soutěžní turnaje, včetně událostí nejvyšší úrovně, takže hráči mají spoustu sázkových trhů.

partnerství Dafabet

Kromě dominance v eSports a skutečnosti, že se jedná o multidivizní tým, sehrála roli v exponenciálním růstu popularity týmu Fnatic také obrovská sponzorská podpora nejlepší stránky pro sázení na esporty. V roce 2015 se tým FNC spojil s renomovanou sázkovou kanceláří Dafabet ve víceleté smlouvě. Toto partnerství posunulo Fnatic k obrovské hráčské základně Dafabet.

Fnatic má také spoustu dat, která hráčům pomohou změřit sílu týmu. Všechny výsledky posledních turnajů jsou zobrazeny na oficiálních stránkách týmu.

Nejlepší hráči Fnatic

Tak jako jeden z nejlepších esportových týmů, Team Fnatic přitahuje jen ty nejlepší hráče. Tým je neustále zaneprázdněn přesuny, nájezdy na jiné týmy, aby získal nové talenty. Dnes má tým Fnatic několik hráčů, kteří zanechali stopu v odvětví esportů.

Níže jsou uvedeny některé z nejlepších hráčů Fnatic, které můžete sledovat.

  • 20letý Donovan „Tekkz“ Hunt je bezpochyby jedním z nejlepších hráčů týmu Fnatic. Profesionální hráč FIFA je nejlepší ve hře a za svou tříletou kariéru se může pochlubit již 11 tituly. Mezi nejžádanější tituly patří 4 šampionáty, včetně eChampions League.
  • Dalším známým hráčem z Fnatic je Krimz, švédský profesionální sportovec, který hraje jako střelec za tým CS:GO týmu Fnatic. Je hodnocen jako jeden z nejkonzistentnějších hráčů od doby, kdy v letech 2014 až 2016 začal dominovat scéně s Olofem "olofmeisterem" Kajbjerem Gustafssonrem (nyní ve FaZe Clan). Dnes zůstává klíčovým hráčem FNC.
  • Mezi další hodné zmínky patří Jason „Lusty“ Chen (Rainbow Six Siege), James „Mistic“ Orfila (Valorant), Torez „Envore“ Broyles (Halo), Marc Polo Luis „Raven“ Fausto (Dota 2), Martin „Wunder“ Nordahl Hansen (League of Legends).

Úspěchy a vyznamenání týmu Fnatic

FNC, založené již v roce 2004, patří mezi nejstarší eSports týmy. Zúčastnil se více než 990 turnajů a k únoru 2022 vydělal přes 17 milionů $. Během cesty týmu Fnatic získal tým několik nejlepších titulů a vytvořil nové rekordy.

7☓ Tituly LEC

Jeden z největších úspěchů FNC přišel s League of Legends tým, který se pyšní 7 tituly LEC v kabinetu trofejí. Tým vyhrál Season 1 Championship a porazil týmy jako Against All Authority, Team SoloMid a Epik Gamer a odešel s odměnou 50 000 $.

Mezi další tituly pod Fnatic's patří EU LCS léto 2018, EU LCS jaro 2018, EU LCS léto 2015, EU LCS jaro 2015, EU LCS jaro 2014, EU LCS léto 2013 a EU LCS jaro 2013

3☓ Global Offensive Majors

Fnatic byl také dominantní v CS: Jděte, zabalit 3 Global Offensive Majors. První přišel během Dreamhack Winter 2013. FNC porazilo Ninjas in Pyjamas, aby se vrátilo domů s odměnou 100 000 $ v tomto finále. Druhé Majory přišly během ESL One Katowice 2015, páté Majory, které se konaly v polských Katovicích. Fnatic ve finále opět vyřadil Ninjas in Pyjamas a odnesl si z tohoto turnaje kočičku v hodnotě 100 000 $. Tým Fnatic vyhrál ESL One Cologne 2015 v německém Kolíně nad Rýnem, když porazil tým EnVyUs.

Fnatic také vyhrál několik dalších titulů, včetně DreamHack Masters Malmö 2019, World Electronic Sports Games 2017, Intel Extreme Masters XII - World Championship a Intel Extreme Masters X - World Championship, abychom zmínili alespoň některé.

2☓ Šest mistrovských titulů

Fnatic je také domácí jméno Tom Clancy's Rainbow Six Siege se dvěma prestižními tituly. První z nich je Six Masters 2018 konaný v Austrálii. Tým Fnatic porazil NORA-Rengo 2-1 na třech mapách a vyhrál $10,636,34, zatímco druzí skončili domů s $4,254,56. Další pozoruhodné vítězství přišlo během Six Masters 2019, kdy tým zdolal 0RGL3SS a získal odměnu 13 473,39 $.

Kromě dvou titulů Masters má Team Fnatic několik dalších titulů Rainbow Six Siege, včetně Pro League sezóny 10 – Asie a Tichomoří: Austrálie a Nový Zéland, Six Invitational 2020 – Asie a Tichomoří: Austrálie a Nový Zéland a Pro League sezóny 11 – Austrálie a Nový Zéland.

1☓ eChampions League

Tým Fnatic je také fanoušek FIFA. Týmový střelec „Tekkz“ vyhrál pozvánku eChampions League 2020. Je držitelem několika dalších titulů, včetně FIFA Global Series Rankings 2020 - Xbox One a FUT 20 Champions Cup Stage I - Finals.

Jak sázet na Fnatic?

Fnatic je skutečně jedním z nejúspěšnějších týmů eSports a je nejlepší sázet. Ale pak je tu několik věcí, které je třeba si uvědomit, než začnete.

Začínáme

První věc, kterou musíte udělat, je vyhledat sázkovou stránku se sázkovými trhy esportů ve všech divizích týmu Fnatic. Jakmile hráči najdou sázkovou stránku eSports, další věcí je zkontrolovat, zda má či nemá platnou licenci. Většina bookmakerů zobrazí své licenční informace v zápatí webu nebo aplikace. Dalším hlediskem jsou sázkové trhy a kurzy. Sázkaři by se měli ujistit, že konkrétní eSporty, na které chtějí vsadit, jsou dostupné ve výběru her bookmakera. Kurzy by měly být příznivé i na srovnávačích kurzů. Nakonec zhodnoťte dostupné způsoby vkladu a výběru.

Posledním profi tipem je pečlivě sledovat tým Fnatic, abyste věděli, ve kterých týmech je v danou chvíli nejlepší. Sázkaři mohou mít s těmito znalostmi lepší pozici, aby mohli činit informovaná sázková rozhodnutí. Webové stránky Fnatic jsou skvělým zdrojem informací o nejnovějších výsledcích týmu Fnatic v každé divizi.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

G2 Esports: Western Hope na MSI 2024 Against Eastern Titans
2024-05-17

G2 Esports: Western Hope na MSI 2024 Against Eastern Titans

V elektrizujícím obratu událostí na Mid-Season Invitational (MSI) 2024, G2 Esports se ukázal jako černý kůň, který vzdoruje očekáváním tím, že se nejen účastní, ale dominuje. Jejich nedávný smeták 3-0 proti Nejlepší esporty (TES) poslal komunitu League of Legends otřesy a znovu rozdmýchal nadšení západních fanoušků, kteří začali ztrácet naději proti východním moloch.

Ninjové v pyžamu Pokračujte v dominanci v eSportu
2022-07-21

Ninjové v pyžamu Pokračujte v dominanci v eSportu

Divize ZETA zajistila finále Valorant Champions Tour Playoff Masters Reykjavik s rozhodujícím vítězstvím 2:1 nad Ninjas in Pyjamas. Oba týmy vstoupily do vyřazovacího zápasu s bilancí jedna jedna ve skupinové fázi, vyhrály proti Fnatic a prohrály s DRX.