Nejlepší King of Glory sázkové stránky 2024

Většina hráčů esportů slyšela o King of Glory, zkráceně KoG. Takže, co to přesně je? King of Glory je hra MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) vyvinutá společností Tencent Holdings Ltd, jednou z největších herních firem na světě. Hra je známá pod několika jmény v závislosti na zeměpisné poloze.

Některá z těchto jmen zahrnují Wangzhe Rongyao a Honor of Kings. Tato esportová hra má obrovské množství fanoušků rozptýlených, zejména v Číně. To znamená, že je to jedna z nejhranějších esport her v Asii. Jedna věc, díky které je KoG populární mezi nadšenci esportů, je možná jeho podobnost s další legendární hrou, League of Legends (LoL). V době, kdy KoG vyšel v roce 2015, byl již druhý jmenovaný velkým hitem, takže se očekávalo, že jakékoli paralely mezi těmito dvěma tituly budou fungovat ve prospěch prvního.

Nejlepší King of Glory sázkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O čem hra je?

Stejně jako League of Legends, KoG funguje dobře na mobilních zařízeních a umožňuje hráčům vychutnat si zážitek odkudkoli ve vesmíru: v kanceláři, v autobuse, doma atd. Se současnou (od roku 2022) úrodou hráčů milujících esporty Tímto způsobem lze s jistotou říci, že KoG si získal miliony srdcí a bude v tom pokračovat, alespoň v dohledné budoucnosti.

Stejně jako její předchůdce, LoL, je i KoG's hrou, ve které se silné postavy střetávají v prostředí týmu versus tým. Cílem je zničit soupeřův krystal, základnu a věže. Hrdinové v této hře mají různé síly. K poražení nepřítele potřebujete reflexy, strategii a dokonce i nervy. Uvidíte hrdiny této hry v držení takových věcí, jako jsou zbraně na dálku, boj na blízko a kouzla. Mezi další schopnosti patří magické útoky.

Sázení na King of Glory

I když KoG nemusí být zmíněno stejným dechem jako Dota 2, LoL a CS: Jděte pokud jde o popularitu sázení, faktem je, že do této hry investuje velký počet sázkařů na esporty. Tato hra, navržená pro mobilní zařízení, cílí na miliony hráčů, kteří milují sázení na cestách.

A na sázení na KoG není nic tak složitého. Jako každý jiný esport vše, co potřebujete, je najít spolehlivou herní stránku esportů; zaregistrujte se, přihlaste se, vyberte si turnaj KoG, na který chcete vsadit, a vsaďte. Nejprve však musíte pochopit, jak hra funguje. Vyhledávání Google by vám v tom hodně pomohlo.

Kde najít krále slávy

S prudkým nárůstem popularity KoG to stovky sázkových kanceláří vidí jako skvělou příležitost, jak vydělat peníze a zároveň pobavit sázkaře. Bookmakeri nejsou stejní; liší se v mnoha aspektech, mimo jiné včetně nabízených kurzů a bonusů.

Sázkové kanceláře se také liší, pokud jde o sázkové trhy. Zatímco některé nabízejí širokou škálu takových, jiné poskytují pouze malý rozsah, což omezuje sázkaře na typ sázek, které mohou podávat. Proto musíte věnovat pozornost těmto funkcím, když hledáte web pro sázení na esporty, na který se můžete spolehnout.

Proč je King of Glory populární?

King of Glory možná není v USA pojmem, ale má obrovský úspěch Čína. V zemi se setkal s obrovskou popularitou a má miliony aktivních hráčů měsíčně. Dnes se KoG stává populární mobilní hrou a ostatní země ji pravděpodobně přijmou.

Existuje mnoho důvodů, proč je King of Glory v Číně tak populárním esportem. Za prvé, jejich vlastní tvorba vypovídá o popularitě hry v zemi. Ale je toho mnohem víc, včetně štědrých cenových fondů.

King of Glory se také snadno hraje s nízkými bariérami vstupu. Hráči se mohou hru naučit během několika minut, takže se do ní mohou dostat, aniž by museli příliš dlouho čekat. Ať už jste začátečník nebo pokročilý hráč, zjistíte, že můžete hrát a dokončit úrovně během okamžiku. Odtud si vytvořte vlastního hrdinu výběrem jeho pohlaví, vlasů, barvy pleti a oblečení. Poté vstupte na bojiště a rozdrťte své protivníky v bitvách jeden na jednoho.

internetová komunita

Internetová komunita KoG se skládá z fanoušků, kteří sledují esport turnaje, sázkařů, kteří uzavírají sázky, a profesionálních hráčů, kteří zdobí turnaje KoG. Komunita v Číně neustále rychle roste a rychle se rozšiřuje do dalších zemí. To je také údaj o tom, jak populární se KoG od svého uvedení na trh stalo.

Hrajte King of Glory online

Hraní KoG online je jednoduché a zahrnuje následující kroky:

 • Stažení hry z TapTap
 • Vytvoření účtu a přihlášení
 • Výběr bitevního režimu a výběr mapy
 • Vyberte si svého oblíbeného hrdinu, uspořádejte své dovednosti a vyberte spoluhráče.
 • Boj o vítězství

Zde je několik věcí, které potřebujete vědět, když se pustíte do KoG:

 • Poznej dobře mapu: Pokud chcete být v King of Glory dobrým hráčem, musíte dobře znát mapu a naučit se používat jednotlivé dovednosti v různých situacích.
 • Praxe: Cvičení je klíčem k úspěchu, a to platí, pokud jde o hraní King of Glory, takže se musíte ujistit, že věnujete dostatek času zdokonalování svých dovedností a strategií, než půjdete do skutečného zápasu nebo turnaje.
 • Opírejte se o ostatní: Zlepšete své dovednosti sledováním videí o tom, jak hrají ostatní hráči. Pozorování jejich pohybů a technik vám pomůže zlepšit vaše dovednosti během okamžiku.

Největší král slávy hráčů a týmů

Od roku 2022 jsou nejvýznamnější hráči KoG především Číňané, včetně Wang Tao, Yang Tao, Huang Yaoqin a Xu Bicheng, mezi mnoha dalšími. Pokud jde o týmy, zde jsou ty nejvýraznější:

 • AG Super Play
 • eStar Gaming
 • Turnso Gaming
 • Rogue Warriors
 • Nejlepší esporty
 • Dynamitové hry
 • EDward Gaming
 • Royal Never Give Up
 • Invictus Gaming
 • KT Rolster
 • G2 Esports
 • Cloud9
 • Fnatic
 • Tým Liquid

Existuje Světový pohár King of Glory?

Ano. Je známý jako Honor of Kings World Champions Cup. Tohle je mezinárodní turnaj kde nejlepší hráči soutěží o titul mistra světa Honor of Kings. Soutěž pořádá Tencent Games a má dva typy turnajů: týmové a sólové. Hráči a týmy z Asie se účastní tohoto turnaje, aby vyhráli miliony dolarů na odměnách.

Pozoruhodné je, že i když bylo mistrovství světa Honor of Kings vylíčeno jako globální turnaj, faktem zůstává, že jde stále o asijskou záležitost, alespoň prozatím, pokud jsou účastníci turnaje, tj. Čína, Malajsie, Macao a Hing Kong. cokoliv, čím by se dalo projít. Počet účastníků se však každým rokem stále zvyšuje.

Možná je jen otázkou času, kdy turnaj přitáhne účastníky z jiných kontinentů, včetně Evropy a Ameriky. To znamená, že Čína byla nejlepším týmem ve hře, vzhledem k tomu, že týmy země získaly lví podíl na turnaji, pokud jde o výhry.

Nejlepší týmy a hráči Světového poháru King of Glory

Mezi nejlepší hráče King of Glory patří eStar Pro, QG Happy a Turnso Gaming, vítězové turnaje od jeho inaugurace v roce 2018. QG Happy turnaj vyhráli dvakrát, zatímco ostatní dosáhli toho, že se to hodí pouze jednou. Zatím nejlepšími hráči jsou Fly, Cat a NuanYang, přičemž Fly je jediným hráčem, který se stal nejlepším více než jednou.

Sázení na King of Glory

Možná si budete přát vsadit na KoG, ale bez důvěryhodné platformy pro sázení na esporty nebudete schopni své přání uskutečnit. Ano, sázení na tuto hru se může trochu zkomplikovat, zvláště pokud hledáte konkrétní herní inkarnaci. Budete se tedy muset ujistit, že sázková kancelář, kterou si vybíráte, nabízí vaše konkrétní oblíbené. Od roku 2022 některé z nejlepších KoG sázkových webů zahrnují Loot.bet, Bet365, GGBet a Rivalry.

Loot.bet

Není pochyb o tom, že má pověst průkopníka Dota2 Loot.bet je jedním z nejlepších v nabídce sázení na jiné esporty, včetně KoG. Jako sladidlo vám sázková kancelář nabízí bonusy přesahující stovky dolarů.

1xSázka

Jen pár, ne-li žádný, se k nim přiblíží 1xSázka. Díky zhruba půlstoletí milionů uživatelů jde o jeden z největších sázkových trhů. A jsou tu také štědré bonusy, které vám pomohou začít s KoG.

GGBET

Jak solidní sázková platforma! GGBet je jedna z nejbezpečnějších sázkařských stránek, na kterou kdy narazíte. I když nemusí mít tak velkou sledovanost jako Bet365, má zaslouženou pověst jako jeden z nich nejlepší stránky pro sázení na esport.

Sledujte nejlepší týmy King of Glory a sázejte přesně

Sázení na King of Glory je v Číně oblíbenou zábavou. Existuje mnoho způsobů, jak sázet, ale nejlepší je sledovat nejlepší týmy a sázet přesně. Pokud hledáte dobrý tým, vaše nejlepší volba by byla Team WE, AG Super Play, EDward Gaming, Top Esports, Turnso Gaming, Dynamite a mnoho dalších, jak je uvedeno výše v tomto příspěvku. Některé z těchto týmů vyhrály tolik turnajů, že by bylo těžké si jich nevšimnout. Představují tak vynikající šanci na sázení a šanci na výhru.

Využijte internet

Svět sportovního sázení se v posledních letech dramaticky změnil. S internetem se každý den vytvářejí stovky nových lig, událostí a výsledků. Stejný internet má spoustu informací o týmech/hráčích, které pomáhají sledovat týmy a přesně sázet, abyste měli větší šanci na výhru. S internetovým gadgetem, jako je chytrý telefon, jednoduše vyhledejte tým na internetu a na obrazovce se po stisknutí tlačítka zobrazí klíčové statistiky.

Výhody a nevýhody

King of Glory je jednou z nejpopulárnějších her v Číně. Má stovky milionů hráčů a stal se kulturním fenoménem. Nicméně, stejně jako ostatní esport hry, KoG má svůj spravedlivý podíl kladů a záporů.

Profesionálové

 • Je vhodný pro mobilní zařízení. Hra je navržena speciálně pro mobilní uživatele, takže nikdo nebude uzamčen ze zážitku jen proto, že nemá notebook nebo stolní počítač. Díky tomu je pohodlné hrát na cestách.
 • Hra se neustále mění v aktualizacích, takže je vždy zábavné zkoušet nové věci.
 • King of Glory má spoustu sociálních aspektů, díky kterým je pro lidi zábavné hrát s přáteli nebo neznámými lidmi

Nevýhody

 • Hra je velmi soutěživá, takže pokud nevyhrajete, může vás to odradit.
 • Možná budete muset strávit hodně času hraním, abyste byli dobří
 • King of Glory byl kritizován za svou návykovost a násilí ve hře, které podle některých může vést ke špatným návykům. Hra má také věkové omezení 18+, ale mnoho dětí ji přesto hraje, protože je pro ně příliš těžké odolat pokušení hrát si se svými přáteli online.
 • King of Glory není pro každého, protože vyžaduje dovednost, týmovou práci a strategii. Šanci mají jen šikovní hráči, kteří vědí, jak spolupracovat s ostatními na úspěchu.

Pochopení sázkových kurzů King of Glory

Pochopení šance výhra v King of Glory je důležitá pro úspěšné sázení.

Sázkové kurzy esportu jsou k dispozici na některých sázkařských stránkách esportů. Najdete je ve formě desetinných míst nebo zlomků. Čím vyšší je kurz, tím je nepravděpodobnější, že svou sázku vyhrajete. Zde je několik klíčových faktorů, které je třeba vzít v úvahu při pohledu na sázkové kurzy King of Glory esport:

 • Výkon týmu v posledních soutěžích – Výkon týmu proti jiným týmům ve stejné lize nebo skupině.
 • Aktuální forma nebo dynamika týmu
 • Kurzy proti jiným týmům ve stejné lize nebo skupině

Na internetu můžete najít spoustu tipů na sázení, přičemž některé sázkové kanceláře dokonce poskytují předpovědi KoG, které vám pomohou začít. Nikdy však neudělejte tu chybu, že zapomenete na jednu věc: šance jsou vždy navrženy ve prospěch domu. Když tedy sázíte na tuto hru, musíte tak činit s vědomím, že prohra je reálnější, než si dokážete představit.

Tipy a triky na sázení

KoG sázkaři potřebují tipy a triky, které jim pomohou porazit dům nebo minimalizovat ztráty. Pokud chcete posunout své sázení na vyšší úroveň, tyto tipy se vám budou hodit.

Pochopte hru

První věc, kterou musíte udělat, je naučit se základy hry, než začnete sázet. To vám pomůže pochopit, které týmy jsou silnější nebo slabší.

Analyzujte týmy a hráče

Pomohlo by analyzovat jaké týmy a hráči mají větší šanci vyhrát zápas proti jinému týmu nebo hráči. Tímto způsobem se můžete lépe rozhodovat při uzavírání sázek. Sledujte novinky týkající se konkrétních týmů a vždy si vyberte dobrý tým.

Mezi další tipy, které stojí za zvážení, patří:

 • Dávejte si pozor na kurzy a vyhněte se vysoce rizikovým sázkám
 • Nepoužívejte hazardní hry jako způsob řešení problémů
 • Nezapomeňte na štěstí
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-sporty
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro jihokorejského esportu, stojí jako maják znalostí na EsportRanker. Jun-ho, který spojuje analytickou zdatnost s vrozenou láskou k hraní her, odhaluje složitou tapisérii online soutěží a zajišťuje hráčům informace a inspiraci.

Send email
More posts by Jun-ho Kim