Novinky

July 21, 2022

Ninjové v pyžamu Pokračujte v dominanci v eSportu

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Ninjové v pyžamu Losesto ZETA Division ve VCT Masters

Divize ZETA zajistila finále Valorant Champions Tour Playoff Masters Reykjavik s rozhodujícím vítězstvím 2:1 nad Ninjas in Pyjamas. Oba týmy vstoupily do vyřazovacího zápasu s bilancí jedna jedna ve skupinové fázi, vyhrály proti Fnatic a prohrály s DRX.

Ninjové v pyžamu Pokračujte v dominanci v eSportu

Tím, který tým porazí ten druhý, získá konečné místo v play-off a bude pokračovat ve své jízdě na Islandu. Sázkaři měli možnost tipovat vítěze na různých sázkařských stránkách na esporty. NiP se ujal vedení série 13 ku 6 na mapě ZETA ve výběru Splitu, jak předpovídalo několik webových stránek s tipy na esport. Po sedmi až pěti první polovině skončil NiP silný ve třech kolech v řadě a dostal se do vedení o nulu.

ZETA však odpověděla výhrou třináct ku deseti na mapě Icebox od NiP. Vítězství znamenalo, že ZETA si po hysterickém prvním poločase vytvořila náskok osm ku čtyřem před NiP. Yuuma Hisamoto, známý jako Dep, ze ZETA, převzal funkci Jett pro jeho tým. Skončil s 2,0 KD po 26 sestřelech a 13 úmrtích. Přestože se zdálo, že ZETA ve výběru mapy prohrává, dokázali se znovu sestavit na Iceboxu a srovnat sérii na jedna.

Zlomenina byla poslední mapou série. Série byla hrána pouze jednou předtím, ZETA během jejich předchozího zápasu Fnatic. Navzdory tomu, že NiP dosáhl bodu zápasu, ZETA získala mapu a vynutila si prodloužení proti NiP. Ninjas in Pyjamas se po brzkém vedení snažil udržet svou dynamiku. Zápas šel do prodloužení, kde ZETA vyhrála mapu i hru se čtrnácti body ku dvanácti.

Ninjové v pyžamu ovládají Fnatic

Na jejich prvním setkání v International Lan, Ninjové v pyžamu porazil Fnatic dvěma nulami. Od založení VCT je Fnatic jedním z největších týmů na sázkové scéně Valorant esport. Od začátku roku Fnatic Zdá se, že dominoval až do kvalifikace. Od doby, kdy se kvalifikovali, však došlo k poklesu jejich výkonnosti, což znamenalo pokles popularity týmu v online sázení.

Výstup: První mapa

Tato mapa měla být volbou Fnatic, ale neobjevila se. NiP přišel hrát a dominovat na LAN; brazilská dynamika byla prostě nedosažitelná. Vypadali lépe připravení, sebevědomější a měli nejostřejší cíl.

Split: Druhá mapa

Druhé střetnutí začalo po technických pauzách a dlouhých pauzách. Po dominantní mapě podle výběru Fnatics to vypadalo jako hračka pro NIP. A skutečně, tak to bylo. NIP vyhráli první poločas osm na čtyři při hře na straně útočníka. Tým pak naštval nejlepší tým EU, Fnatic, shorties a bucky's o skóre třináct ku osmi.

Ninjové v pyžamu znamení Brollan

Nejlepší esportovní tým oznámil akvizici švédského hráče Counter-Strike: Global Offensive Brollana, Ludviga Brolina z Fnatic. Jak NIP uvedl v oznámení na blogu, podpis zvyšuje počet aktivních členů týmu na pět.

NiP se stal jedním z vyzyvatelů titulů a sázkaři mohou očekávat, že budou silným týmem v online sázení na esporty i po této akvizici. Jonas Gundersen, generální ředitel společnosti NiP, poznamenal, že se na Brollana dívali roky. Dosáhli bodu, kdy otázkou nebylo, zda se připojí, ale kdy.

Ninjas in Pyjamas Releases Pyjamas

NiP nedávno představila svou první kolekci nočního prádla. Jsou však svou cenou a je jich jen omezený počet. Pyžamo stojí 99,99 EUR (110 USD) a obsahuje polyesterový dvoudílný oblek s hedvábným efektem v černé barvě. Zahrnují také jemné neonové prošívání znaku NiP. Motto loni přepracovalo logo s vyhřívaným potiskem na přední pravé straně.

Bohužel se zdá, že se omezuje výhradně na běžné nošení. V současné době nemá tým v úmyslu je nosit na budoucích akcích. Tento krok by mohl být největším zklamáním této nejnovější kampaně na zboží.

Toto nové oblečení je součástí nové akce „Vítejte v klubu“ od společnosti NiP. Kupující v rámci marketingu obdrží také digitální verzi jammies. Jak je však dodáváno, není zcela zřejmé.

O Ninjas in Pyjamas

Videohry se staly celosvětově jednou z nejrozšířenějších forem sázení. Pokrok technologií a internetu pomohl hráčům videoher vyniknout a konkurovat po celém světě. Nové hry se neustále vyvíjejí, zatímco staré jsou aktualizovány, aby vyhovovaly potřebám fanoušků.

Nejlepší sázkové kanceláře využívají rostoucího trhu a nabízejí uživatelům jedinečné sázkové kurzy turnaje v esportech. Nicméně sázkaři se zájmem o Ninjas in Pyjamas preferují sázení na CS: GO a Rainbow Six Siege.

V roce 2000 Potti, Tommy Ingemarsson a Tootzi, Christoffer Olsson, založili Ninjas v Pyjamas, NiP jako klan založený na LAN. NiP začal ovlivňovat švédskou Counter-Strike scénu s přidáním nových hráčů. Po sobě jdoucí vítězství v online a offline událostech a turnajích upevnila jejich status nejlepšího švédského klanu.

Raný klan NiP měl různá jména a účastnil se několika offline sítí LAN. CPL Cologne byla jejich první velká LAN událost v prosinci 2000. I přes absenci několika klíčových hráčů skončili na solidním čtvrtém místě. Tento výkon přinesl nutnost hráčských náhrad. Ve stejném měsíci odešlo několik hráčů poté, co vyhráli hlavní událost Babbages CPL v Dallasu. Do týmu NiP se také připojili noví hráči.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky