Overwatch Betting: Praktický průvodce pro začátečníky

Overwatch League

2023-01-05

Ethan Tremblay

Online sázení na esporty má poměrně velkou část výzev. Může být obtížné definovat sázení Overwatch, co s mnoha operátory a všemi, kteří potřebují pochopit spouštěcí body v různých herních režimech a možnostech.

Overwatch Betting: Praktický průvodce pro začátečníky

I přes toto všechno zůstává sázení Overwatch obtížné. Je to komplikovaná hra, ve které je často obtížné určit nejlepší postup kvůli velkému množství proměnných ve hře. 

Zde vstupujeme do obrazu. Toto je náš profesionální průvodce online sázením Overwatch a několik nápadů a taktik, jak to udělat efektivně. Před uzavřením své první sázky Overwatch pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli vše, co potřebujete vědět.

Co je Overwatch?

Overwatch je výtvor Blizzard Entertainment, světově proslulého herního vývojáře. Hra kombinuje aspekty MOBA jako Dota a League of Legends s tradičními střílečkami z pohledu první osoby. Overwatch je zajímavý esport, který je třeba sledovat, což je jeden z faktorů, proč je titul prominentní v sázení na esporty.

Blizzard vydal pokračování Overwatch 4. října 2022. Overwatch 2 obsahoval několik nových funkcí a aktualizací a několik nových hrdinů. Stejně jako CS: GO sázení má Overwatch 2 výrazné posuny ve složení týmu v průběhu zápasů, což z něj činí vynikajícího kandidáta pro živé sázení. Overwatch 2 je potenciální zlatý důl pro hodnotové sázkaře, kteří znají hru a týmy a dokážou předvídat, co se stane.

Zápasy dříve 6v6 jsou nyní 5v5, takže výkony jednotlivých hráčů jsou podstatně důležitější. Mezi další významné aktualizace a doplňky patří šest nových map, včetně New Queen Street, Colosseo, Circuit Royal Esperança, Midtown a Parasoa. Některé z těchto map obsahují nový „režim hry Push“. Overwatch 2 má nyní mechanismus ping podobný Apex Legends.

Vyplatí se Overwatch vsadit?

Stále existuje určitá pochybnost, zda OW2 bude stimulovat expanzi Overwatch online sázení. Nicméně s vydáním Overwatch 2 jako free-to-play možností se zdá logické očekávat, že se hráčská základna hry výrazně rozšíří. Úspěch hry v esportech lze vysledovat zpět k jejímu rostoucímu profilu v herní komunitě.

Overwatch byla vždy nemilosrdná hra pro špatný výkon. Vzhledem k tomu, že soutěže Overwatch 2 se hrají spíše 5v5 než 6v6, nejmenší změny mohou mít obrovský dopad na výsledek zápasu. To způsobuje větší než typické výkyvy ve výsledcích hry Overwatch, přesto se zdá, že ve většině sérií stále převažují oblíbenci. Ale vzhledem k výše uvedeným faktorům jsou nepokoje stále pravděpodobné. Platí to zejména v Overwatch League, kde soupisky týmů bývají větší.

Průvodce sázením Overwatch krok za krokem

Tuto část necháme stručně. V pěti snadných krocích, tady je jak sázet na Overwatch:

  1. Vyberte si spolehlivý a bezpečný eSportsbook která obsahuje online sázení Overwatch.
  2. Jakmile se rozhodnete pro sázkovou stránku Overwatch, přejděte na stránku registrace a zadejte požadované informace. Pamatujte, že později budete muset něco ověřit a schválit, takže použijte své faktické informace.
  3. Dalším krokem je najít zápas nebo zápasy, na které chcete vsadit. Protože máte zájem sázet na Overwatch, možná budete chtít jít na sázkový trh OWL (Overwatch League).
  4. Po objevení shody, která zní slibně, se neřiďte jen svými instinkty. Zjistěte co nejvíce o statistikách, sestavě a jakýchkoli změnách nebo úpravách sestavy, které může skupina provést. Nalezení co největšího množství informací o obou týmech vám může umožnit kvalifikovanější volbu.
  5. Jakmile se rozhodnete, zhodnoťte riziko a vložte nějaké prostředky. Na obrazovku platby se dostanete výběrem tlačítka vkladu (nebo něčeho podobného). Vyberte si svou oblíbenou platební metodu, zadejte požadovanou částku platby a pokračujte v požadované autorizaci.
  6. Poslední fáze online sázení Overwatch je jednoduchá. Vraťte se k zápasu, který jste vybrali v kroku 2, vyberte svůj oblíbený typ sázky, nastavte svůj vklad a klikněte na „umístit sázku“ nebo něco podobného. Teď už stačí jen zjistit, jestli vaše sázka vyjde.

Běžné typy sázek Overwatch

Můžeš uzavírat několik různých sázek na zápasy a turnaje Overwatch. Nejlepší sázkové stránky Overwatch poskytují následující druhy sázek:

Vítěz turnaje

Sázka tohoto druhu, známá jako „úplná“, se podává na případného vítěze soutěže. Vyžaduje to zdravý úsudek a porozumění komparativním přednostem a nevýhodám konkurenčních týmů. Je to však poměrně jednoduchá sázka.

Vítěz zápasu

Opět je to docela základní sázka. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si, která strana vyhraje jednotlivý zápas. I přes zdánlivou snadnost této sázky je nutná důkladná znalost silných stránek a aktuální formy každého týmu. Na jednu sázenku můžete umístit více těchto sázek. Tato strategie, známá jako „akumulátor“ nebo „parlay“, je ideální pro sázení na oblíbené turnaje v raném kole a je k dispozici na většině sázkařských webů Overwatch.

Vítěz mapy

Overwatch zápasy mohou být rozděleny do map. Zde vsadíte na stranu, o které si myslíte, že vyhraje určitou mapu. Můžete si také vsadit na to, kolik map si myslíte, že strana vyhraje v zápase. Dalším způsobem, jak vsadit na počet vyhraných map v zápase, je sázet na trhy s handicapy na mapě.

Celkové mapy

Toto je sázka na to, kolik map jeden tým celkově vyhraje. Není to nepodobné sázení na celkový počet gólů ve fotbale nebo hokeji.

Živé sázení

Živé sázení, někdy nazývané sázení ve hře, je reaktivní formát sázení populární v konkurenčních videohrách, jako je Overwatch. Sázení na této úrovni vyžaduje nejen rozsáhlé znalosti Overwatch, ale také rychlé a hbité uvažování. Nejlepší by bylo, kdybyste to zkusili, až si trochu více procvičíte online sázení Overwatch. Pokud je to sázka, kterou chcete provést, měli byste vyhledat sázkové stránky Overwatch, které ji poskytují.

Tipy pro efektivní strategii sázení Overwatch

Při vývoji vítězné strategie pro online sázení Overwatch se můžete řídit stejnými myšlenkami pro tradiční sportovní sázení. V mnoha ohledech je sázení v Overwatch srovnatelné s jinými týmovými sporty. Zde je několik jednoduchých technik, které můžete použít k vytvoření vítězné strategie sázení Overwatch esports.

Zjistěte, jak fungují hrdinové

Overwatch je střílečka z pohledu první osoby, kde týmy hráčů přebírají role různých hrdinů. Každý hrdina má svou vlastní sadu silných a slabých stránek a pochopení výhod a nevýhod každé z těchto postav je jednou z nejdůležitějších součástí sázení Overwatch. Studium složení postav je nejdůležitější lekcí, pokud chcete vědět, jak sázet na Overwatch.

Tito hrdinové jsou stvořeni k použití proti konkrétním hrdinům v konkrétních situacích. Budete-li vědět, které žetony hledat, budete mít navrch ve strategii před zápasem a sázkových rozhodnutích. Vzhledem k tomu, že vstup do živého streamu sázení Overwatch bez znalosti hrdinů je jedním z nejhorších nápadů, jaké jsme kdy slyšeli, má v našem průvodci sázením Overwatch přednost.

Kromě toho mohou hráči kdykoli během hry vyměnit hrdiny, takže budete mít přehled o tom, kdo hraje a kdo by mohl být vaším lístkem na tip na sázení na handicap Overwatch. Jedna úprava může drasticky ovlivnit podmínky vaší sázky, takže dávejte pozor na potenciální šance na výběr, pokud váš sázkový tiket špatně dopadne.

Udělejte si domácí úkoly o hráčích a týmech

Úspěšní hráči si uvědomují, že klíčem k jejich úspěchu jsou informace. Pokud chcete být schopni činit správná rozhodnutí ohledně sázení Overwatch, musíte držet krok s veškerým aktuálním vývojem ve vesmíru Overwatch. I relativně triviální kousky pověstí mohou být občas cenné. Můžete také zkoumat pomocí zdrojů, jako je příspěvek Overwatch sázení Reddit.

Vyzkoušejte si hru sami

Hra Overwatch může poskytnout významný pohled na hru, stejně jako vám fotbal může pomoci lépe pochopit, jak úspěšně sázet. Tímto způsobem můžete získat náhled na schopnosti hratelných postav. Může vám také ukázat, jak se elitní hráči chovají v určitých scénářích.

Závěrečné myšlenky

Sázení na Overwatch může být velmi zábavné. Pokud vložíte čas a úsilí na informované sázky, je k dispozici mnoho potenciálních odměn. Pokud se chystáte sázet na Overwatch, měli byste o hře ao tom, jak ji hrát, hodně vědět, stejně jako u jakéhokoli jiného sázení.

Kromě toho se seznamte s mnoha možnými sázkami pro hru nebo turnaj Overwatch. Abyste uspěli v sázení Overwatch, musíte vědět, co se děje v komunitě, a mít systém pro sledování vašich prostředků. Pokud budete postupovat podle tohoto odborného průvodce, pravděpodobně budete mít v sázení Overwatch určitý úspěch.

Nejnovější zprávy

Základy sázení Fortnite
2023-03-30

Základy sázení Fortnite

Novinky