Vše o sázení na FaZe Clan

FaZe Clan, dříve známý jako FaZe Sniping, je společnost zabývající se eSports se sídlem v Los Angeles založená v roce 2010. Může se pochlubit konkurenčními týmy v široké škále titulů, včetně Rocket League, Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), FIFA a dalších. Halo, Valorant, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Fortnite, Call of Duty a PUBG: Battlegrounds. Tento špičkový esportový tým se připojil k hernímu světu jako Call of Duty tým složený z Jeffa „House Cat“ Emanna, Bena „Resistance“ Christensena a Erica „CLipZ“ Rivery.

Poté se tito hráči zařadili mezi nejlepší odstřelovače Call of Duty: Modern Warfare 2, což vyvolalo velkou pozornost, protože hra byla stále v plenkách. Popularita této organizace vyletěla ještě výš, když podepsala smlouvu s Teda "Fakie."

Vše o sázení na FaZe Clan
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Hráči FaZe Clan

Ve srovnání s jinými esportovými týmy nebyl FaZe Clan zdaleka běžným. Obsah na YouTube byl spíše o pobavení fanoušků než o předvádění dovedností hráčů na turnajích. Tento aspekt masivně posílil jeho sledovanost na sociálních sítích. V roce 2012 zasáhl kanál FaZe Clan YouTube 1 milion odběratelů. V době psaní tohoto článku získala o 7,69 milionů více odběratelů a 1 141 865 761 zhlédnutí.

Dnes je FaZe Clan domovem více než 90 eSport sportovců. Všichni jsou mimořádně talentovaní na hraní různých videoher a vytváření špičkového herního obsahu.

Podívejte se na tento komplexní rozpis aktuálního aktivního seznamu FaZe Clan na základě některých titulů, které tito hráči hrají:

Counter Strike: globální útočné

 • rain (Norsko), broky (Lotyšsko), Twistzz (Kanada), ropz (Estonsko), karrigan (Dánsko), olofmeister (Švédsko), RobbaN (Švédsko) - hlavní trenér, innersh1ne (Rusko) - asistent trenéra

Fortnite Battle Royale

 • Megga (USA), Nate Hill (USA), Dubs (USA), Bizzle (USA), Mongraal (Velká Británie), Martoz (Nizozemsko), Cented (Kanada)

Udatný

 • babybay (USA), supamen (USA), POACH (USA), dicey (USA), POISED (Kanada), jdm (USA) - hlavní trenér, zecK (USA) - asistent trenéra

Rainbow Six Siege

 • cameram4n (Brazílie), soulz (Brazílie), Bullet1 (Brazílie), Astro (Brazílie), cyb3r (Brazílie), Ramalho (Brazílie) - hlavní trenér

Raketová liga

 • Allushin (Kanada), AYYJAYY (USA), Firstkiller (USA), Moopy (USA) - hlavní trenér

PUBG: Battlegrounds (PC)

 • Aitzy (Rusko), D1gg3r1 (Finsko), Fexx (Británie), Gustav (Dánsko), Didz (Kanada) - hlavní trenér

PUBG: Battlegrounds (mobilní zařízení)

 • Vintorez (Thajsko), Korpaii (Thajsko), sOup77 (Thajsko), TonyK (Thajsko), BulShark (Thajsko), MR5 (Thajsko), MaFia (Thajsko) - hlavní trenér

FIFA

 • Tass (Velká Británie), Jas (Velká Británie)

FIFA Online

 • Michael04 (Thajsko), TDKeane (Thajsko), JubJub (Thajsko)

Někdy může FaZe Clan přivést jednoho nebo dva mimořádně zručné hráče jako náhradníky, aby doplnili své soupisky, pokud se konkrétní členové týmu nemohou zúčastnit hlavní esportové události. To může být z různých důvodů, jako jsou vízové komplikace a pozastavení.

Nejsilnější hry FaZe Clan

Podívejte se na tituly, ve kterých jsou hráči FaZe Clan nejsilnější:

CS: Jděte

V roce 2022 se FaZe Clan dostal na vrchol světového žebříčku CS: GO a byl vytlačen Natus Vincere. Tato multiplayerová střílečka z pohledu první osoby byla původně vydána v srpnu 2012 a je čtvrtým titulem ze série Counter-Strike od Valve. Lze jej hrát na mnoha platformách, jako jsou Microsoft Windows, macOS, Play Station 3, Linux a Xbox 360.

Volání povinnosti

Někteří členové FaZe také předvedli pozoruhodné dovednosti při hraní této populární série videoher z pohledu první osoby. Tato společnost má týmy soutěžící v různých titulech, včetně Call of Duty: Warzone, Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Black Ops 2, Call of Duty: Ghosts, Call of Duty: WWII a Call of Duty: Advanced Warfare.

Fortnite

Fortnite si zaslouží být ve fondu nejsilnějších titulů FaZe, protože jeho členové vydělali více než 2 miliony $, když je hráli v soutěži. Společnost Epic Games vydala tuto hru Battle Royale v roce 2017 pro celou řadu platforem, včetně macOS, Windows, iOS, Android a PlayStation 4 a 5.

PUBG: Battlegrounds

Další z nejlepších her FaZe je PUBG: Battlegrounds. Tato společnost má soupisky pro PC a mobilní zařízení s konkurenčními hráči, kteří se dosud zúčastnili více než 45 turnajů.

Proč je FaZe Clan populární?

FaZe si nepochybně vydobyl své místo na seznamu nejoblíbenější esportové týmy. Mnoho sázkařů na něj rádo sází, protože jeho členové se pustili do více než 10 her, což znamená, že nejsou omezeni na sázení pouze na jeden titul.

Kromě toho se tato esportová organizace etablovala jako docela dominantní tým, který je pevně rozhodnutý být nejlepší. Její hráči zazářili na mnoha místních i mezinárodních herních turnajích a na mnoha z nich vyhráli první místo.

Něco jiného, co dělá FaZe Clan extrémně přitažlivým pro hráče, je jeho inkluzivita. Pro začátek, její členové jsou od 20+ zemí, počítaje v to:

 • Spojené státy
 • Francie
 • Švédsko
 • Kanada
 • Francie
 • Belgie
 • Slovensko
 • Spojené království
 • Portugalsko
 • Kazachstán
 • Španělsko
 • Korea

V roce 2019 také FaZe Clan zapůsobil na mnoho lidí ve světě videoher tím, že podepsal smlouvu se svou první hráčkou, Soleil "Ewok" Wheeler (před tím, než vyšla jako transgender). A v té době jí bylo pouhých 13, což prokázalo oddanost tohoto týmu výchově mladých herních talentů.

Kromě toho je tento tým oblíbený pro mnoho vášnivých sázkařů na esport, protože je k dispozici bezpočet sázkařských stránek FaZe Clan. Dává jim to šanci objevit co nejvíce těchto sázkových kanceláří, dokud nedostanou takovou, která odpovídá jejich očekáváním.

Ocenění a výsledky FaZe Clan

Nikdo nemůže vyvrátit, že FaZe dnes patří mezi nejlepší esport týmy na konkurenční herní scéně. I když ještě nezískal ocenění, získal nejvyšší umístění v bezpočtu mistrovství v esportu. Podívejte se na některé z neuvěřitelných výsledků tohoto týmu pro různé tituly.

R6

FaZe získal třetí místo Šest pozvání 2022. Na Six Sweden Major 2021 skončilo na prvním místě a domů odkráčelo s 200 000,00 $. Jeho soupiska Rainbow Six porazila týmy jako Ninjas in Pyjamas, DAMWON Gaming a Rogue.

CS: Jděte

FaZe kraluje světu CS: GO nejdéle. Rok 2022 je sotva v polovině a díky 1. místu v Intel Extreme Masters Season XVI a ESL Pro League Season 15 už vyhrál dvě trofeje.

Seznam CS: GO této společnosti se mezi lety 2016 a 2022 umístil na 1. a 2. místě ve více než 25 soutěžích.

FIFA Online

FaZe FIFA Online soupiska získala 70 000,00 USD za vítězství ve dvou turnajích v roce 2022. V roce 2021 se tento tým umístil na 1. a 2. místě ve čtyřech soutěžích, včetně EACC Summer, EA Champions Cup Autumn a FIFAe Continental Cup.

Volání povinnosti

S více než dvaceti prvními třemi umístěními v letech 2020 až 2022 si soupisky FaZe Call of Duty: Warzone vydělaly přes tři sta tisíc dolarů prostřednictvím soutěžního hraní. Tento tým například vyhrál první cenu na Hitch Hide 'n' Seek (Hiders) 2022, Mountain Dew Showdown (2021), Twitch Rivals: Doritos Bowl | Warzone (2021) a 2021 World Series Of Warzone (Captains Cup (NA Duos)).

PUBG: Battlegrounds

FaZe se umístil na 3. místě na PCS6: Europe 2022 a přinesl 27 000,00 $. V roce 2021 byl také mezi nejlepšími týmy na stejném turnaji a umístil se na 2. místě. Tato esportová společnost se v roce 2020 zúčastnila osmi soutěží PUBG, ale zajistila si pouze první místo na PCS2: Europe, Toby's Tryhard čtvrtek – týden 1 a Toby's Tryhard čtvrtek – týden 3.

Overwatch

FaZe byl domovem neuvěřitelně konkurenceschopné soupisky Overwatch v letech 2016 a 2017. První jmenovaný viděl soutěžit v osmi turnajích, kde skončil na prvním a druhém místě ve čtyřech a třech.

V roce 2017 se FaZe zúčastnil sedmi turnajů Overwatch, ale ve dvou se umístil pouze na 2. místě.

PUBG Mobile

Soupiska FaZe PUBG Mobile byla docela aktivní v letech 2020 a 2021. V těch druhých si vedla špatně, ale umístila se na 1. a 3. místě v GamelinG Nations Cup 2020 a Suphanburi City Championship 2020, v tomto pořadí.

Nejlepší a nejoblíbenější hráči klanu FaZe

Hráči FaZe Clan mají různé úrovně dovedností, což jim umožnilo dosahovat různých výkonů. Toto jsou někteří z nejuznávanějších členů tohoto slavného esport týmu:

Håvard "déšť" Nygaard

rain je členem týmu Counter-Strike: Global Offensive klanu FaZe. V době psaní vydělal 896 795,87 $ hraním 112 CS: GO her pro tuto společnost a dalších v rámci svých předchozích týmů, včetně LGB eSports a G2 Esports.

Finn "karrigan" Andersen

Stejně jako déšť je i karrigan velmi úspěšným hráčem CS:GO. Counter-Strike hraje závodně od svých 16 let. Od roku 2022 si vydělal $1,153,938,78 z 207 herních turnajů.

Andrej "babybay" Francisty

babybay se může pochlubit hvězdným herním talentem, díky kterému vydělává tisíce dolarů prostřednictvím soutěžního hraní. Než se připojil k týmu Valorant Faze Clan, byl profesionálním hráčem Overwatch.

Chris "Simp" Lehr

Simp také získal uznání jako jeden z nejlepších členů FaZe. Díky mnoha vítězstvím na turnajích sehrál obrovskou roli v úspěchu seznamu Atlanta FaZe Call of Duty.

Simp vyhrál více než deset místních LAN turnajů, než mu bylo 18, což z něj udělalo inspiraci pro mnoho mladých hráčů COD.

Kde a jak sázet na Faze Clan

FaZe Clan má profesionální týmy, které hrají mnoho videoher, což z něj dělá jeden z nejlepších esport týmů, na které lze sázet. Sázkaři, kteří mají zájem vsadit si na něj, musí nejprve prohledat internet a najít top-ranked Faze Clan sázkové stránky esportů.

Tito bookmakeri by měli nabízet širokou škálu trhů, jako je většina zabití, outrighty, handicap, bodové rozpětí, peněžní linie a MVP sázka/top hráč. Kromě toho musí poskytovat konkurenční kurzy, aby zajistili, že hráči sázející se skutečnými penězi vytěží z tohoto podniku maximum. Dalším důležitým aspektem, který je třeba zvážit, je pokrytí esportem. Zatímco některé sázkové kanceláře se zaměřují na velké turnaje, kterých se FaZe Clan účastní, jiné poskytují kurzy pouze na menší události.

Sázení na FaZe Clan je snadné s těmi nejlepšími weby pro sázení na esporty. Sázkaři jsou povinni vsadit pouze na zápas, který hrají jejich hráči, a držet si palce. To však neznamená, že by se měli ponořit po hlavě.

Začínající sázkaři musí začít průzkumem Faze Clan. Kdo jsou někteří z nejvýkonnějších hráčů tohoto týmu a jaké hry hrají? To jim dává nápovědu, na koho se vyplatí vsadit, pokud plánují vsadit na MVP. Sbírání bonusů se také doporučuje ke zvýšení bankrollu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

FaZe Clan a SteelSeries partneři uvedou exkluzivní herní vybavení společné značky za nejlepší nákup
2023-11-07

FaZe Clan a SteelSeries partneři uvedou exkluzivní herní vybavení společné značky za nejlepší nákup

Severoamerická značka esportů, FaZe Clan, uzavřela partnerství se značkou herních periferií SteelSeries, aby představila inovativní řadu herního vybavení se společnou značkou. Tato kolekce obsahuje počítačovou myš, podložku pod myš, náhlavní soupravu a klávesnici, přičemž všechny výrazně obsahují ikonické logo a barevné schéma FaZe Clan. Cílem spolupráce je vyhovět preferencím oddaných fanoušků a hráčů, kteří se chtějí sladit se svou oblíbenou organizací esportů.