Vše o sázení na G2 Esports

G2 eSports, dříve Gamers2, je evropská franšíza eSports, která se účastní několika eSport turnajů a akcí. Organizace sídlí v Berlíně v Německu. Byla založena v únoru 2014 profesionálním hráčem League of Legends jménem Carlos Rodriguez Santiago a investorem jménem Jens Hilgers. Gamers2 byl přejmenován na G2 eSports v říjnu 2015.

Organizace také deklarovala své základní hodnoty kreativitu, odhodlání, ambice, inovace, relevanci a vizi stát se globální zábavní značkou postavenou na eSportech.

Vše o sázení na G2 Esports
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Soupisky týmů G2 eSports

Organizace má osm špičkové esportové týmy, z nichž každý má jedny z nejlepších profesionálních hráčů eSports na světě. Týmy G2 eSports hrají několik her, včetně League of Legends, Hearthstone, Rainbow Siege Six, Rocket League, iRacing, Halo Infinite, Fortnite a Counter-Strike: Global Offensive. G2 eSports měl několik dalších divizí, které byly z různých důvodů ukončeny. Divize byly pro Call of Duty, Clash Royale, Overwatch, Heroes of the Storm, Paladins a PlayerUnknown's Battlegrounds.

Každý z eSports týmů G2 se zaměřuje pouze na jednu eSports hru. Soupiska týmu pro Counter-Strike: Global Offensive má Nikola Kovac, Aleksi Virolainen, Ilya Osipov, Nemanja Kovac a Audric Jug. Tým měl v loňském roce míru výher 63 %, což je docela působivé vzhledem k tomu, jak tvrdá je ve hře konkurence.

Sestava týmu League of Legends G2 eSports zahrnuje Marcina Jankowskiho, Raphaela Crabbeho a Dylana Falca. V loňském roce měl tým poměrně nízkou míru výher, ale nyní je připravený letos se vrátit zpět. Tým G2 eSports Rainbow Six tvoří Niclas Mouritzen, Juhani Toivonen, Daniel Romero, Joonas Sovolainen a Fabian Hailsten. Tým Valorant má Avova, Nukkye, Hoody, Meddo, m1xwell a Pipson. Tým Rocket League tvoří JKnaps, Atomic a Chicago. Hráči Fortnite jsou jahq, Letshe, Jelty, Mackwood, Ajerss a Smqcked. Tým Halo Infinite má Sabinatera, Tuska, Str8 Sick a Gilkeyho.

Hráči G2 eSports pocházejí z několika různých zemí, většina z nich sídlí v Evropě. Soupisky týmů se také obvykle pravidelně mění, protože organizace zajišťuje týmům vyšší šance na dobrý výkon.

Partneři G2

G2 eSports má různorodý seznam partnerů. Organizace velmi úzce spolupracuje s partnery, aby zajistila, že budou poskytovat ty nejlepší zážitky a zábavu z eSportů. Mezi partnery patří mimo jiné sázkové společnosti, společnosti zabývající se digitálními peněženkami a streamovací služby. Jiné společnosti se stále mohou stát partnery prostřednictvím rychlého a jednoduchého procesu zvýrazněného na Oficiální stránky G2 eSports.

Nejsilnější hry G2 eSports

League of Legends

G2 eSports má jednu z nejlepších sestav eSports týmů League of Legends který kdy v Evropě vznikl. I díky tomu se týmu v poslední době daří. Kromě výkonu je známo, že hráči G2 poskytují fanouškům dobrou zábavu. Jejich úspěch lze připsat povaze jejich hry a inovativním strategiím, které používají, a které vždy udrží fanoušky na okraji jejich sedadel.

Counter Strike: globální útočné

The CS: Jděte tým se skládá z nových i starých hvězd, které kombinují rozsáhlé dovednosti a zkušenosti k dosažení vynikajících výsledků ve většině turnajů, kterých se účastní. Některé z turnajů první úrovně, ve kterých si tým vedl dobře, zahrnují Blast Premier a ESL Pro League.

Raketová liga

Raketová liga je další hrou, ve které G2 eSports důsledně dodává, zejména v poslední době. Tým obvykle používá vypočítavou koordinaci, ale s ohnivou agresí, která se ukázala jako velmi účinná. Poslední špičkový výkon byl v lednu 2022, kdy vyhrál RLCS Fall Regional Event 2.

Rainbow Six Siege

Týmy G2 eSports dominovaly Rainbow Six Siege akce a turnaje již poměrně dlouhou dobu, účastní se většiny uznávaných turnajů. Mezi poslední nejlepší výkony patří vítězství v Evropské lize a GSA League.

Proč je G2 eSports populární?

Tým G2 eSports se těší celosvětové oblibě, zejména mezi sázkaři. Většina sázkařů na eSports obvykle sází na tým, zejména na hry, které jsou výše zvýrazněny jako jejich nejsilnější. Hlavním důvodem popularity týmu v hazardních kruzích je to, že trvale podává dobré výkony na nejvyšší úrovni. To znamená, že sázkaři mohou spolehlivě sázet na výhru týmu a mají vysokou šanci na úspěch sázek.

G2 eSports má také velmi komplexní webovou stránku, která je obvykle pravidelně aktualizována. To znamená, že sázkaři mohou snadno a pohodlně najít informace o týmu. Sázející mohou tyto informace využít k rozhodování o sázení. Díky tomu je tým populárnější než mnoho jiných, protože sázkaři mají problém získat přístup k jejich datům. Informace o G2 eSports také obvykle sdílejí miliony jeho fanoušků.

Dalším důvodem, proč je G2 eSports mezi sázkaři populární, je, že většina sázkových webů eSports pokrývá jejich sázkové trhy. To znamená, že sázkaři mohou snadno najít sázkové trhy pro tým. Stačí jim vybrat vhodnou sázkovou stránku.

Dalším zřejmým důvodem je, že hra týmu je obvykle zábavná. Sázkaři si mohou po sázení užít streamování zápasů a užít si hodnotu zábavy. Sázkaři mohou dokonce zvážit živé sázení, protože rádi sledují zápasy.

Ocenění a výsledky G2 eSports

E-Sports Awards 2020

G2 eSports vyhrál eSports Organization of the Year v E-sports Awards roku 2020. To znamenalo jeden z největších úspěchů týmu, který přišel po dlouhém roce působivých výkonů napříč všemi eSports. Zakladatel organizace získal na stejné akci také ocenění Osobnost roku v e-sportu.

To se naskládalo na seznam úspěchů týmu toho roku ještě dále. Organizace byla nominována na deset dalších pozic, což naznačuje, jak dobře si ten rok vedla. Akce se ze zřejmých důvodů konala online, ale to nezabránilo fanouškům G2 eSports po celém světě v oslavách tohoto úspěchu.

Výsledky G2 eSports

Každá z osmi divizí týmů G2 eSports zaznamenala během roku několik působivých výkonů. V průběhu let byly divize s nevýraznými výkony přerušeny, takže organizace byla silnější a lepší. Níže jsou uvedeny některé vynikající výkony týmů G2 eSport, které týmu vynesly místo mezi nejoblíbenějšími týmy esportů.

Counter Strike: globální útočné

Tým G2 eSports CS: GO vyhrál v roce 2017 DreamHack Otevřené prohlídky a DreamHack Masters Malmo. Vyhrál také ESL Pro League Season 5 a eSports Championship Series 1. Nejlepší výkony ve hře vydělaly týmu více než 3,3 milionu dolarů.

League of Legends

Tým G2 eSports League of Legends vyhrál 2020 LEC Summer Championship, 2020 LEC Spring Championship, 2019 Mid Season Invitational, 2019 LEC Spring Split, 2017 EU LCS Spring a 2015 LCS Promotion. Ty patří mezi desítky dalších trofejí, které tým vyhrál. Existují také stovky dalších turnaje ve kterém G2 eSports obsadil druhou nebo třetí pozici, což jsou stále působivé výkony.

Rainbow Six Siege

Nejlepší výsledky týmu Rainbow Six Siege zahrnují vítězství v Evropské lize 2020, GSA League 2020 a Šest pozvání 2019. Další nejlepší výkony, které stojí za zmínku, byly v Six August 2020 Major, European League Season 1, European Open Clash a Pro League Season 11.

Udatný

Výkon týmu G2 eSports Valorant bezpochyby patří mezi nejpůsobivější ze všech divizí organizace. Vyhrálo několik Valorant Ignition Series, včetně Blast Twitch Invitational, LVL Clash 2, Allied E-sports Odyssey, Vitality European Open, WePlay Invitational a Mandatory.gg Cup. Poslední vrcholné vystoupení bylo v roce 2021 na Stage 3 Masters konaném v Berlíně.

Raketová liga

G2 eSports Rocket League je držitelem nejnovější trofeje pro tým, kterou získal v lednu 2022 za vítězství v RLCS Winter NA Regional Event 2. Další nejlepší výkony jsou v turnajích, jako jsou RLCS Season X, Astronauts Star Circuit s1, Rocket League Championship Series Season 9 , 2019 DreamHack Pro Circuit a mistrovství světa RLCS sezóny 7.

Nejlepší a nejoblíbenější hráči G2 eSports

Marcin Jankowski

Marcin, lidově Jankos, je polský hráč narozený v roce 1995. Jako Jungler hraje hru League of Legends. Jankos vydělal přibližně 492 000 $ od doby, kdy byl aktivní a pomohl týmu vyhrát několik turnajů. Získal několik ocenění, včetně dvou titulů MVP. Byl také prvním hráčem, který vyhrál více než 300 her na evropském šampionátu League of Legends.

Kenny Schrub

Kenny Schrub, lépe známý jako Kennys, hraje Counter-Strike: Global Offensive za tým G2 eSports. Francouzský hráč se narodil v roce 1995. Před příchodem do G2 eSports hrál za několik dalších týmů, což znamená, že se připojil k týmu s mnoha zkušenostmi. Získal několik ocenění, přičemž jeden z jeho hlavních úspěchů byl vyhlášen The Game Awards eSports Player of the Year.

Rasmus Winther

Rasmus je populárně známý jako Caps. Hraje roli Mid Laner ve hře League of Legends. Dánský hráč začal hrát profesionálně v roce 2016, ale před sezónou 2019 vstoupil do G2 eSports. V roce 2020 byl jmenován MVP evropského šampionátu League of Legends.

Ben McMillan, populárně známý jako CTZN, je britský profesionální hráč eSPorts specializující se na hru Rainbow Six Siege. CTZN získal titul MVP ve svém úplně prvním podniku úrovně 1 v R6.

Kde a jak sázet na G2 Esports?

Kde vsadit na G2 Esports

Online sázkové stránky eSports nabízejí nejjednodušší způsob sázení na G2 eSports. Stovky sázkových webů nabízejí sázkové trhy pro většinu turnajů, kterých se G2 eSports obvykle účastní. Sázkaři si musí vybrat jednu z takových sázkových stránek a zaregistrovat se podle požadavků poskytovatele sázek.

Při výběru sázkové stránky musí sázkaři zvážit několik úvah, aby získali nejlepší sázkovou platformu eSports. Vybraná sázková stránka hraje zásadní roli při určování zkušeností sázkařů.

Příklady úvah zahrnují licencování, dostupné platební metody a bonusové nabídky. Snadný způsob, jak toho dosáhnout, je zkontrolovat renomovaný hodnotící web, který uvádí nejlepší sázkové stránky eSports. Hodnotící stránka může poskytnout užitečné informace a návrhy týkající se výběru správné webové stránky podle individuálních potřeb.

Jak sázet na G2 Esports

Sázkaři musí nejprve vložit finanční prostředky na své sázkařské účty, které použijí k uzavírání sázek. Většina sázkových stránek jich nabízí několik platební metody, což sázkařům umožňuje vybrat si to, co je pro ně nejvhodnější. Dalším krokem je výběr zápasu G2 eSports a správného typu sázky. Stojí za zmínku, že různé sázkové trhy mají různé kurzy.

Navíc každý sázkař, který chce vyhrát, by měl vždy vsadit na nejlepší týmy esportů G2. Kromě zaměření na slavný esport tým, který dodává na nejvyšších úrovních, je zodpovědné hraní neocenitelné pro radost ze hry.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

G2 Esports Shocks s Counter-Strike 2 Triumph na IEM Dallas 2024
2024-06-03

G2 Esports Shocks s Counter-Strike 2 Triumph na IEM Dallas 2024

Při vstupu do play-off IEM Dallas 2024 byly kurzy proti G2 Esports složené. Přesto, v obratu událostí, které by se daly popsat pouze jako filmové, z nich vyšli vítězně a získali svůj první titul v Counter-Strike 2 kousavým vítězstvím 2:1 nad Vitality. Toto vítězství nebylo jen turnajovým triumfem; byla to sága bohatá na vyprávění, která měla nadšence esportů na sedadlech.

G2 Esports: Western Hope na MSI 2024 Against Eastern Titans
2024-05-17

G2 Esports: Western Hope na MSI 2024 Against Eastern Titans

V elektrizujícím obratu událostí na Mid-Season Invitational (MSI) 2024, G2 Esports se ukázal jako černý kůň, který vzdoruje očekáváním tím, že se nejen účastní, ale dominuje. Jejich nedávný smeták 3-0 proti Nejlepší esporty (TES) poslal komunitu League of Legends otřesy a znovu rozdmýchal nadšení západních fanoušků, kteří začali ztrácet naději proti východním moloch.