Nejlepší Heroes of the Storm sázkové stránky 2024

Heroes of the Storm (HotS) je hra online Battle Arena (MOBA) pro více hráčů. Typický zápas představuje dva týmy po pěti, které bojují na náhodném bojišti. Každý tým má stejný cíl, decimovat soupeřovu základnu. Zapojené týmy využívají k dosažení hlavního cíle taktické a arkádové prvky.

Heroes of the Storm nepochybně nadále vzdoruje většině jeho očekávání. V jeho spojení se odehrávají rychlé bitvy napříč různými prostředími, z nichž každá slouží jedinečnému účelu. Jak název napovídá, Heroes mají významný vliv na výsledek hry. Na rozdíl od konvenčních zážitků MOBA se hráči nemusí starat o nakupování náhodných předmětů nebo pomalé hraní, aby se snížilo jejich odhodlání.

Nejlepší Heroes of the Storm sázkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Jedinečné atributy

Během hry musí hráči tvrdě a rychle bojovat. A co je nejdůležitější, očekává se od nich, že budou pracovat jako tým, aby čelili jakémukoli postupu nepřítele a vymýšleli své strategie. To znamená, že zde jsou čtyři atributy Heroes of the Storm, které ji staví o stupeň výše nad ostatní MOBA hry.

Výběr hrdinů a role

HoTS kombinuje výběr některých hrdinských postav z herních vesmírů Blizzardu. Tito hrdinové jsou kategorizováni jako Warriors, Supports, Assassins nebo Specialists. Hráči by se měli seznámit s každým z těchto hrdinů, což pomůže pochopit, jak se jejich jedinečné atributy synergizují na mapě.

Týmové vyrovnání

Týmová práce je klíčem k tomu, aby každý tým mohl efektivně plnit své poslání. Každý hráč přispívá ke sdílené zásobě zkušeností, takže týmové vyrovnávání hraje zásadní roli při zajišťování toho, aby hráči sklízeli výhody svého úsilí.

Talentový systém

Každý hrdina v této hře MOBA má jedinečné dovednosti, které se odhalují v průběhu hry. V ideálním případě tyto talenty nahrazují to, co se často nabízí v „obchodě s předměty“, který se nachází v konvekčních hrách.

Dynamické bojiště

Každé z bojišť Heroes of the Storm nabízí jedinečnou hratelnost a cíle. Hráči si musí dávat pozor na zajímavá místa a konflikty, aby získali věrnost žoldáků obývajících bojiště.

Sázení na Heroes of the Storm

Stejně jako ostatní MOBA hry se i HotS těší obrovskému počtu fanoušků na herní scéně esportů. Přestože Heroes of the Storm nepatří mezi nejhranější esportovní hry, někteří sázkaři mají stále opravdový zájem o sázení na tuto hru.

Jako s jakoukoli formou online sázení na esporty, hráči mohou být ohromeni mořem sázkových tipů pokrývajících různé HotS události. Nejdůležitější je však porozumět různým typům sázek, které mají sázkaři, kteří mají zájem o sázení na Heroes of the Storm, k dispozici.

Vítěz zápasu

Klasická sázka na vítěze zápasu je bezpochyby nejběžnějším typem sázky v esportovních hrách. Tato sázka vyžaduje, aby sázkaři předpověděli vítěze zápasu. Jak se dalo očekávat, oblíbený tým bude mít nižší kurzy než smolař.

Vítěz mapy

Sázka na vítěze mapy znamená předpověď, že tým vyhraje konkrétní mapu. Zkušení sázkaři HotS považují tuto sázku za obzvláště přitažlivou při uzavírání sázek live. V ideálním případě je snadné předpovědět výsledek dané mapy pohledem na vybrané hrdiny.

Handicapové sázení

Hráči, kteří chtějí minimalizovat rizika, mají rádi handicapové sázky. V ideálním případě je tato sázka podobná sázce na vítěze zápasu, pouze vsazený tým má nějaké výhry přidané ke skóre týmu.

První krevní sázky

Jak název napovídá, první krev znamená první zabití. Tato sázka může být trefou nebo chybou, protože vyžaduje, aby hráči předpověděli tým, který dá první gól. V ideálním případě se první krevní sázky většinou doporučují zkušeným, kteří rozumí dynamice hry.

Proč je Heroes of the Storm populární?

Heroes of the Storm se i přes své počáteční pochmurné vyhlídky neustále stává populární. Jedním z hlavních důvodů jeho stabilního růstu je to, že vývojáři her přesunuli své zaměření na to, aby sázkaři poskytovali maximální rovnováhu. Kromě toho nabízí HotS více životaschopných blindů, zábavných talentů a, co je nejdůležitější, fantastické interakce s hrdiny.

Zatímco vydávání obsahu bylo relativně pomalé, vývojáři HotS to vynahradili tím, že hráčům poskytovali pravidelné aktualizace vyvážení, přepracování, úpravy hry a některé sezónní události. S hráči, kteří mají k dispozici široké spektrum epických momentů, má tato hra vše, co si zamilujete. Akční týmové boje, milované postavy a špičková grafika jsou navíc dostatečnými důvody, proč se této esportovní hře nadále daří.

internetová komunita

Internetová komunita HotS je lákavější než ostatní MOBA, zejména hráči, kteří jsou ve hře noví. Je však známo, že online komunita může být občas trochu nepřátelská, protože je plná nejrůznějších hráčů. To znamená, že neexistuje způsob, jak by hráč mohl předvídat své zkušenosti v komunitě. Celkově ale mají hráči HoTS tendenci být k novým hráčům shovívavější a vynalézavější.

Hraní Heroes of the Storm online

Hráči, kteří chtějí hrát HotS online, by se možná rádi podívali na číslo. Bezpochyby se mnoho hráčů MOBA hrne online, aby si zahráli tuto hru, ale přesný počet v kteroukoli chvíli může být zavádějící. Nicméně, pokud jde o obecné statistiky, globální počet HotS se odhaduje na přibližně 7 milionů.

Hráči Big Heroes of the Storm

Většina z nejlepších HotS hráči esportů existují již nějakou dobu a vystupovaly v jiných titulech Blizzardu. Pokud jsou celkové výhry ve hře cokoli, následující hráči by mohli být hodnoceni jako nejvýznamnější hráči ve hře.

 • Jeong, vyhrál Ho
 • Lee, Jung Hyeong
 • Lee, Jae Won
 • Jsem, Jin Woo
 • Kang, Woon Sung

Proč hráči milují HoTS?

Pokud jde o hry MOBA, Heroes of the Storm bezpochyby patří mezi nejoblíbenější hry. A zde je několik důvodů, proč je to atraktivní pro rostoucí počet hráčů esportů:

 • Existuje více map nebo bojišť, které si můžete užít
 • Nabízí hru zaměřenou na tým
 • Má účelově orientovaný design

Jak hrát HotS

HoTS je týmová hra. Hráč začíná výběrem herního režimu. Existuje pět herních režimů: Versus AI, Quick Match, Unranked, Ranked a Brawl. Před pokusem o další úrovně se novým hráčům doporučuje začít s Versus AI, což je nejnižší úroveň. Účet úrovně 50 kvalifikuje každého hráče ke hraní hodnocených zápasů.

Pokud jde o hratelnost, cílem je tlačit se k soupeřově základně a zničit jejich spojení.

Největší hráči a týmy hry

Po HotS Global Championships byla většina franšízových týmů jako Cloud9, Gen.G a Team liquid rozpuštěna. Ostatním se však podařilo vydržet a v důsledku toho našli ve hře obrovský úspěch. Zde je seznam kohoutů, kteří zaznamenali velký úspěch v turnajích Heroes of the Storm:

 • Jednoduchost
 • WildHeart Esports
 • Pořádková služba
 • Kyslíkové esporty

Existuje šampionát Heroes of the Storm?

Také známý jako esports World Convention (ESWC) je profesionální mistrovství, které zahrnuje některé z nejlepších hráčů a týmů. Týmy, které se probojují přes kvalifikace, jsou strukturovány ve formátu kvalifikací a získávají místo k reprezentaci svých zemí na světovém poháru ESWC.

Co je to Světový pohár HotS?

HotS World Cup, také známý jako Heroes of the Storm World Championship, se poprvé hrál v roce 2015. Tento turnaj se poprvé konal na BlizzConu v roce 2015. Na tomto turnaji se utkalo osm týmů o 500 000 $. V roce 2016 se prize pool zdvojnásobil, což znamenalo začátek okruhu Heroes of the Storm Global Championship Circuit. Ke konci roku 2018 však Blizzard oznámil svůj záměr zmenšit akci HotS.

Sázení na světový pohár Heroes of the Storm

Hráči, kteří chtějí sázet na globální události eSports, by mohli mít zájem sázet na Heroes of the Storm World Cup. Zpočátku to bylo považováno za velkou věc na nejlepším webu pro sázení na esporty, ale dnešním sázkařům HotS zbývají pouze globální události po zmenšování.

Sázkaři HotS, kteří se zajímají o mistrovství světa nebo jakékoli jiné světové mistrovství, by se měli velmi zajímat o týmy nebo země, které soustavně dosahují výsledků na velké scéně. Například týmy Severní Koreje a USA jsou na globálních akcích obvykle o něco vyšší než ostatní.

Sázení na Heroes of the Storm u poskytovatelů

Vzhledem k tomu, že Heroes of the Storm je stále populárnější, některé z nejlepších sázkařských webů na esporty se o tento sport velmi zajímají. Zatímco některé aplikace pro sázení na esporty se mohou poněkud zdráhat pokrýt tento sport, většina „velkých kluků“ v tomto odvětví již své záměry oznámila. To znamená, že zde jsou některé stránky pro sázení na esport, které se vyčerpávajícím způsobem zabývají sázením HotS esport:

Betwinner

Betwinner se rychle projevuje mezi sázejícími na esport Heroes of the Storm. Tato sázková kancelář pokrývá mnoho esportových událostí po celém světě. A co je nejdůležitější, Betwinner nabízí další sázky na konkrétní události.

22Bet

22Bet je další možností, pokud jde o sázení na HotS. Tento bookmaker se již nějakou dobu zabývá esportovými událostmi. Se štědrými kurzy a mnoha sázkovými trhy by měl být 22Bet nejlepší volbou pro sázkaře HotS.

1xSázka

1xBet patří mezi nejoblíbenější operátory v tradičním sportovním sázení. Tento operátor také vyniká v sázení na esporty díky svým skvělým zákaznickým službám, štědrým pobídkám, příznivým kurzům a různým sázkovým trhům.

Sledujte nejlepší týmy Heroes of the Storm a sázejte přesně

Sázení na jakoukoli esportovou událost vyžaduje určitou péči. V důsledku toho je důležitost sledování nejlepších světových týmů Heroes of the Storm klíčem k tomu, abyste často dělali správné předpovědi.

Gen G

Jihokorejský Gen G je hodnocen jako jeden z nejlepších esports týmů. Tento tým vyhrál osm turnajů Heroes of the Storm a vydělal masivních 1 360 000 $.

Tým Dignitas

Tým Dignitas je další tým, který by měl každý sázkař HoTS nadšeně následovat. Tento tým se sídlem v Newarku ve státě New Jersey zřídkakdy zklame na velké scéně. Jeho tým Heroes of the Storm kumulativně nashromáždil 1 178 555 $ z třiceti soutěží.

MVP

MVP je dalším jihokorejským týmem na našem seznamu nejlepších týmů. Přestože se objevují zprávy, že jeho týmy již nebudou vystupovat v soutěžích Heroes of the Storm, vždy je to nejlepší volba, když se objeví na jakékoli esportové události HoTS.

Jakmile hráč pochopí povahu soutěže, bude pro něj mnohem jednodušší dělat správné předpovědi. Kromě toho musí každý sázkař zůstat v obraze o aktuálním dění a dynamice kolem tohoto sportu, protože různé změny se v průběhu času mění.

Výhody a nevýhody

K pochopení toho, co Heroes of the Storm nabízí, není potřeba mnoho. Zde je seznam některých hitů a neúspěchů HotS, které by mohly zajímat hráče a sázkaře, kteří sázejí na hru.

Profesionálové

Hra je svižná, s krátkými a napínavými souboji. Průměrná hra HoTS se pohybuje kolem 20 minut, což je dost na to, aby investovala hráče, aniž by byla vyčerpána.

 • Hrdinové nemají statické vlastnosti
 • Má různé hrdiny ze špičkových blizzardových her
 • Hráči mají k dispozici tolik žádanou rozmanitost map pro hodnotný herní zážitek.
 • Jednoduché a cool vizuály
 • Hráči jsou odměněni zvýšeným hodnocením
 • Hra dává hráčům 30 dní na to, aby si prohlédli své minulé hry a našli lepší způsob soutěže
 • Noví hráči si mohou hru vyzkoušet, než se rozhodnou utrácet za hru

Nevýhody

 • Zkušenosti mohou být pomalé, pokud jsou pozadu hrdinové a maniaci
 • Hráči nemají možnost hrát své oblíbené mapy
 • Hráči se občas potýkají s nějakými překážkami spojenými s postupem, které jsou mimo zápas
 • Uživatelské rozhraní není přizpůsobitelné

Understanding Heroes of the Storm sázkové kurzy

Každý sázkař na esporty by měl pochopit šance využívané jakoukoli danou aplikací pro sázení na esporty. Pro začátek přinášejí největší hodnotu vysoké sázkové kurzy HotS. Sázkaři, kteří chtějí sázet na HotS, by měli rozumět kurzům nabízeným různými bookmakery. Zde jsou některé běžné typy kurzů Heroes of the Storm.

 • americké kurzy: Jak název napovídá, v Americe se běžně používají americké kurzy. Výrazná funkce má obvykle připojena znaménka plus (+) a mínus (-). V ideálním případě číslo se znaménkem mínus často označuje částku, kterou je nutné vsadit, abyste vyhráli 100 $.
 • Desetinný kurz: Desetinné kurzy, které se většinou používají na evropských sázkařských webech, patří k těm nejjednodušším, se kterými se pracuje. Jediné, co musí hráč udělat, je vynásobit kurz vsazenou částkou.
 • zlomkový kurz: Většina bookmakerů nabízí zlomkové kurzy. Stejně jako desetinné kurzy je jejich pochopení docela jednoduché. Vynásobením zlomku sázenou částkou získáte zisk nebo získanou částku.

Jak nejlépe dobýt sázení na Heroes of the Storm

Nyní, když bylo vše o Heroes of the esport rozebráno do velké délky, je také důležité podívat se na způsoby nebo přístupy, které by mohly pomoci sázkařům ochutnat úspěch ve hře. Zde je několik cenných tipů pro sázkaře HotS.

 • Sledujte, jak zkušení sázkaři uzavírají své sázky, abyste rychle pochopili základy
 • Věnujte pozornost statistikám a zapojte komunitu
 • Zaměřte se více na trendy META
 • Podávejte sázky s nejvyšším možným kurzem na maximální hodnotu
 • Ujistěte se, že provozujete zodpovědné hraní
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-sporty
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro jihokorejského esportu, stojí jako maják znalostí na EsportRanker. Jun-ho, který spojuje analytickou zdatnost s vrozenou láskou k hraní her, odhaluje složitou tapisérii online soutěží a zajišťuje hráčům informace a inspiraci.

Send email
More posts by Jun-ho Kim