Vše o sázení na Dignitas

Dignitas je slavný esport tým založený v roce 2003. Tým je jednou z nejrenomovanějších a nejuznávanějších společností v oboru her. Mají některé z největších a nejoblíbenějších esports týmů. Pro partnery, kteří hledají přímou bránu na herní a esportovní trhy, poskytuje jedinečná a výrazná pozice značky Dignitas příležitost, která se stane jednou za život. Dignitas koupil Philadelphia 76ers z NBA v září 2016.

Rodina kreativních a úspěšných podniků Harris Blitzer Sports & Entertainment, které podporují Dignitas, zahrnuje New Jersey Devils z NHL a Prudential Center, víceúčelové zařízení v Newarku, Managing Partners NJ Josh Harris a David Blitzer provozují investorskou skupinu, která vlastní všechny tyto. Dignitas vytvořila společnost New Meta Entertainment (NME), digitální sportovní a zábavní společnost působící ve třech klíčových vertikálách. Tyto tři provozní sektory jsou esportové týmy, investice, obsah a marketing. Firma byla založena v září 2019 a Michael Prindiville je generálním ředitelem skupiny.

Vše o sázení na Dignitas
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Hráči Dignitas

Divize League of Legends je docela talentovaná. Hráči v pětičlenné soupisce jsou Dongwoo 'River' Kim (Jihokorejec), Ersin Gören alias Blue (Belgie), Toàn 'Neo' Trần (Vietnam) a Vincent 'biofrost' Wang (Kanada). Dignitas má také divizi akademie League of Legends. Členů je šest: Trevor 'Spawn' Kerr-Taylor a Isaac 'Darkwings' Chou, Yujie 'Eclipse' Wu Lawrence 'eXyu' Lin Xu, Juan 'JayJ' Guibert a Mervin-Angelo Lachica alias Dayos. Eclipse je jediným Američanem v týmu. Zbytek jsou Kanaďané.

CS: GO divize Dignitas má šest hráčů. Pět hráčů jsou Švédové, včetně Adam 'friberg' Friberg (Švédsko) a Faruk 'Pita' Pita. Dalšími hráči jsou Ludvig Alonso alias HEAP (Švédsko), Patrik 'f0rest' Lindberg (Švédsko) a Jonas 'Lekr0' Olofsson (Švédsko). Pouze Håkon 'hallzerk' Fjærli je z Norska.

Ostatní hráči

Dignitas zastupují pouze tři hráči Fortnite soutěže. Jsou to Matthew 'Mero' Faitel (Spojené státy americké), Piero Ramirez alias Pgod (Peru) a Lucas Cardenas alias Dukez (Mexiko).
Juliana Maransaldi alias 'showliana' (Brazílie) a Amanda 'rain' Smith (Kanada) patří mezi pětičlennou divizi Valorant Female. Dalšími třemi americkými hráčkami jsou Emmalee 'EMUHLEET' Garrido, Melisa 'jejich' Mundorff a Stefanie 'Stefanie' Jones.

Divize Rocket League má čtyři hráče, včetně Jacka 'ApparentlyJacka' Bentona (Anglie) a Jorise 'Joreuze' Robbena (Nizozemsko). Dalšími dvěma jsou Kyle 'Scrub Killa' Robertson (Skotsko) a Boston Scott alias Boston (USA).

Nejsilnější hry Dignitas

Tým má silné konkurenční výsledky. Dignitas vyhrál několik soutěží a soutěží, ve kterých se účastnil. Po vstupu na esportovou scénu fanoušci a další mezinárodní organizace rychle uznali schopnosti Dignitas. Za ta léta toho skupina dokázala hodně. Counter-Strike a Raketová liga soupisky byly nejoblíbenější a nejsilnější ze všech her. Fanoušci tak mohou od těchto týmů očekávat fantastické výsledky.

Counter Strike: globální útočné

Tým vstoupil Protiúder v říjnu 2004 poté, co podepsal Darkie, Equx, Intact, Syl a Zenon. Později v prosinci byli Syl a Darkie nahrazeni RaZiel a GoldPush. Dignitas se dočkala velkého úspěchu až po letech. Tým měl v průběhu let smíšené výsledky. První velké vítězství bylo na ESL Pro Series Germany Season IX -Finals, offline turnaji B-Tier.

Další velké vítězství tým dosáhl až v CGS 2007: UK Combine, offline turnaji A-Tier. Navzdory těmto výhrám tým nezískal žádné velké prize money až do ESL Major Series One Katowice 2014. Tým porazil silnější Ninjas in Pyjamas 2-0 a vyhrál prize money 22 000 $. Poté se tým etabloval jako jeden z nejlepších esportových týmů.

Jejich první velké vítězství bylo na RLCS Season 5-Finals, turnaji S-Tier. V napínavém finále porazili NRG Esports a zvítězili 4:3. Divize Dignitas Rocket League vyhrála přes 700 000 $ a patří mezi nejlepší jména ve hře.

Raketová liga

Divize byla založena v lednu 2018 poté, co Dignitas získal Applesauce. Zol, Turtle a Chicago. Ale v květnu Dignitas získal celý seznam Gale Force eSports. Turtle, zol a Chicago se přesunuli na neaktivní seznam. Soupiska týmu prošla masivními změnami a patří mezi slavné esport týmy hry.

Proč je Dignitas populární?

Jedna z věcí, o kterých je Dignitas v posledních letech známá, nabírá na síle týmy nebo hráči na začátku života soutěžní hry. Zpočátku organizace fušovala do her jako Smite, Trackmania a Hearthstone a zároveň se podílela na více uznávaných titulech.

Dignitas se dříve nestarali o hry, které měli. Tým nesledoval jen slavné osobnosti, ale šel po špičkových eSports, protože se jim hra líbila. Dignitas se v posledních letech snažil udržet náskok tím, že vyhledával nové a oblíbené hry, které budou brzy patřit mezi nejlepší soutěže esports týmů. Tým esportů hledal způsoby, jak se včas dostat dovnitř a naverbovat týmy.

Proč je tento tým oblíbený pro sázení?

Divize Dignitas se účastní řady online i offline konkurenčních her. Udělali si jméno jako herní korporace světové třídy. Hráči si musí vybrat web, který je pro ně vhodný. Ti by pak měli využívat bonusy. Některé z těchto sázkových stránek nabízejí bonus pro esporty pobídky pro nové i stávající hráče. Tyto pobídky zvyšují hotovostní rezervy. V důsledku toho umožňují hráčům sázet více skutečných peněz, čímž se zvyšují jejich šance na výhru.

Ocenění a výsledky Dignitas Esport

CS: Jděte

Divize Team Dignitas Counter strike vydělala v různých turnajích více než 1 000 000 $ na odměnách. Dignitas vyhrál EPICENTER 2016, WESG 2016 evropské finále a DreamHack European Minor na Tours 2016. Na těchto třech turnajích tým vydělal 250 000 $, 29 960 $ a 30 000 $. TeamDignitas také vyhrál CS: GO Champions League Season 2, když porazil HellRaisers a vydělal 25 000 $.

Dignitas skončil šestý v Esports Championship Series Season 2-Finals a pátý v ELEAGUE Season 2. Tým vydělal $45,000 a $50,000 jako prize money na dvou turnajích. Bohužel Dignitas prohrála s týmem EnVyUs v sezóně 1 Global eSports Cup, ale vydělala 50 000 $.

Raketová liga

Divize zaznamenala chvályhodný úspěch v turnajích Rocket League. Vyhráli RLCS 2021-22- podzim: EU Regional Event 2- BMW Rocket League Open a RLCS Season 9-Europe. Získali 30 000 $ a 96 397 $ na odměnách.

Team Dignitas také vyhrál DreamHack Pro Circuit: Leipzig 2019, RLCS Season 6-Europe, Northern Arena: Rocket League Invitational 2 a RLCS Season 5 -Finále. Vítězstvím v těchto turnajích tým Dignitas vydělal 50 000 $, 38 531 $, 15 000 $ a 100 000 $.

Jedna z jejich největších výher z hlediska prize money byla v RLCS Season 6-Finals. Navzdory prohře 4-1 s Cloud9 ve finále, Dignitas vydělal 120 000 $.

League of Legends

Divize LoL v poslední době příliš úspěchů nezaznamenala. Tým skončil čtvrtý v NA LCS Summer 2017 a vydělal 20 000 $. Tým Dignitas prohrál s týmem SoloMid v regionálním finále sezóny 2 – Severní Amerika 2012, ale vydělal 30 000 $. Dignitas také vydělal 20 000 $ za umístění na druhém místě v IEM Season VI - World Championship v roce 2012. V sezóně 2 World Championship 2012 skončil Team Dignitas na 12. pozici, ale vydělal 25 000 $.

Udatný

Ženská divize vyhrála tři turnaje. Tým Dignitas porazil TSM X na Missharvey Invitational 2021 a také porazil AIMPUNCH ve finále Fly High Invitational. Dignitas skončil třetí na VCT 2022: Game Changes North America Series 1, když prohrál 2:1 s Shopify Rebellion.
Hlavní divize měla menší úspěch před svým rozpuštěním v roce 2020. Skončila čtvrtá na Pop Flash 2010 a druhá na Pittsburgh Knights Before Christmas-2020.

Nejlepší a nejoblíbenější hráči Dignitas

Mero

Matthew Faitel vytvořil rekord v počtu výher NA-E FNCS. Jeho sebevědomý a namyšlený způsob pětinásobného šampiona FNCS vzbuzuje ve svých oponentech hrůzu, když plánují, jak se mu vyhnout. Ve Velkém finále 2. kapitoly, 4. sezóně, sám porazil všechny ostatní trio/týmy, získal titul nejlepšího fraggera v Severní Americe a komunita jej zvolila nejlepším hráčem roku 2021.

Mero, kterému je 17 let, je v současnosti nejlepším hráčem v roce 2022 a pokouší se vyhrát šampionáty FNCS back-to-back.

Pgod

Piero Ramirez je profesionální hráč Fortnite, kterému je 21 let. Fortnite objevil na začátku roku 2018 a rychle se etabloval jako jeden z největších zaměřovačů hry. Pgod vyrostl jako konkurenceschopný hráč a ovlivňovatel ve svém dlouho očekávaném návratu na Twitch, stal se jedním z největších tahounů Severní Ameriky a zároveň získal miliony následovníků. Rozšířil své publikum na Twitchi tak, aby se stalo jedním z nejaktivnějších a nejpodporovanějších, což vedlo ke stovkám fanouškovských stránek, horlivému následovníkovi pro jeho lásku k módě a obrovské touze po obsahu IRL.

Dukez

Raný úspěch Lucase Cardenase ve Fortnite vzešel z kreativních herních režimů, jako jsou zónové války a boxové bitvy, kde jeho vizuálně krásná hra okamžitě přitáhla pozornost důležitých členů komunity. Soutěžní scéna zpochybňovala Dukezovu schopnost převést své oslnivé hraní na turnajová místa, když pokračoval v demonstraci své mechanické dovednosti v Creative. Dukez přijal svou roli smolného hráče a všechny šokoval vítězstvím ve svém prvním FNCS Championship v kapitole 2, sezóně 7.

Kde a jak sázet na Dignitas Esports?

Jednotlivci, kteří se zajímají o zápasy Dignitas, najdou jedinečné možnosti sázení na každém sázkařském webu esport, což zajišťuje odlišné sázkové zážitky, zejména v různých šampionátech. Sázející by se měli cítit pohodlně při sázení na Dignitas Esports, protože jejich týmy mají vysoce kvalifikované hráče.

The největší platformy pro sázení na esporty pro sázení na tým jsou GGBet Rivalry, ArcaneBet a Betway. Tým je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí hrát hazardní hry při hraní CS: GO nebo Rocket League. Jsou uznáváni jako jeden z nejlepších Counter-Strike týmů na světě a snadno porazí i ty nejimpozantnější protivníky. Sázky na přímé hry a vítěze zápasů mají pro začátečníky velkou šanci na výhru.

Strategie sázení na Dignitas Esports

Jiné týmy jsou o něco nebezpečnější, hlavně proto, že se jakoby nedokážou postavit na nohy. Sázky na vítěze zápasu by se měly používat pouze tehdy, když tým hraje proti menšímu nebo rovnocennému soupeři, zatímco přímé sázky jsou vynikající pro menší soutěže.

Sázkaři se mohou dozvědět více o týmech Dignitas Esports sledováním kanálů a předchozích zápasů. Je vzrušující sledovat, jak jdou do mezinárodního finále, a jednotlivcům to také poskytuje bohaté znalosti v týmu Dignitas. Nejdůležitější věcí, kterou musí sázkaři udělat před uzavřením jakékoli sázky, je provést domácí úkol. Rocket League a Counter-Strike jsou na druhou stranu přiměřeně bezpečné volby.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Zvenův odvážný krok: Připojte se k Dignitas na letním splitu LCS 2024
2024-05-09

Zvenův odvážný krok: Připojte se k Dignitas na letním splitu LCS 2024

Jesper „Zven“ Svenningsen, který se rýsuje jako jeden z nejzajímavějších tahů na soupisce roku, se údajně vrací do League of Legends Championship Series (LCS), tentokrát obléká dres Dignitas jako jejich AD nosí pro tým. Letní split 2024. Tento vývoj, o kterém poprvé informoval Sheep Esports, signalizuje nejen změnu týmů pro Zvena, ale také návrat ke kořenům v roli AD carry po krátkém experimentu jako podpora v roce 2023.