Průvodci

March 23, 2023

Rainbow 6 Betting: The Ultimate Guide

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Případný úspěch Rainbow Six Siege v esportech se zdál nevyhnutelný. Jako střílečka z pohledu první osoby bylo jisté, že přiláká ty nejzkušenější hráče z celého světa. R6S, jak tomu lidé říkají, zaujalo taktičtější přístup k žánru FPS než jiné střílečky z pohledu první osoby.

Rainbow 6 Betting: The Ultimate Guide

Ačkoli se hry jako Call of Duty silně zaměřují na násilnou hru typu run-and-gun, R6S byla jedinečná bestie. Taktika, strategické pohyby a dobře koordinovaná týmová práce byly pro vítězství zásadní. Ve většině případů byste prohráli každé kolo okamžitě, pokud byste se bezmyšlenkovitě vrhli do prostředí.

Vzhledem k bezprecedentnímu aspektu tohoto herního pole je konkurence vysoká a s ní přichází vyhlídky na značné peněžní zisky.

Co je Rainbow Six?

Tom Clancy's Rainbow Six je a série videoher vydal Ubisoft, přičemž Rainbow Six je prvním dílem. Od svého debutu v roce 2015 je Rainbow Six Siege oblíbenou hrou pro soutěže esportů a sázky na Rainbow Six: Siege explodovaly na popularitě. Pětičlenné týmy proti sobě soutěží v zápasech Útočník vs. Obránce, přičemž strategická týmová práce hraje klíčovou roli ve výsledku. Hráči procházejí několik oblastí, zatímco se zapojují do boje, a na každé úrovni mohou zničit určité struktury, aby zvýšili své taktické možnosti. Je to střílečka z pohledu první osoby se zaměřením na strategii.

Rainbow Six Siege má širokou škálu herních režimů, z nichž každý má svůj vlastní odlišný herní styl:

  • Rukojmí kompetitivní režim, cílem útočníků je osvobodit rukojmí, zatímco cílem obránců je zastavit je. Chcete-li vyhrát kolo jako obrana, musíte buď zabít všechny útočníky, nebo udržet rukojmí v bezpečí po dobu trvání hry. Útočníci musí být opatrní, aby zachránili zajatce, aniž by je ohrozili, jinak riskují ztrátu scénáře.
  • Bombardovat herní režim, hráči musí hledat a zneškodňovat jednu ze dvou skrytých výbušnin. Pokud se obráncům podaří zničit útočníky a zničit defuzér, vyhrají kola. Pokud obránci úspěšně zlikvidují útočníky poté, co byl defuzér nainstalován, ale nemohou jej zneškodnit včas, obránci utrpí porážku.
  • Zabezpečená oblast obránci hlídají komoru obsahující nádobu na biologické nebezpečí, zatímco se ji útočníci snaží ochránit. Aby hra mohla být ukončena, musí být oba hráči vyloučeni, nebo musí útočící tým zajistit kontejner s biologickým nebezpečím, aniž by byli detekovatelní žádní obránci.

Možnosti sázení na eSports Rainbow Six

Tyto sázkové trhy Rainbow Six Siege často shromažďují největší fondy na nejlepších sázkařských stránkách Rainbow Six, protože tam většina sázkařů zaměřuje své peníze.

Finalista/vítěz turnaje

Sázky na vítěze zápasu, ve kterých vybíráte vítěze jedné hry nebo vítěze série bez dalších omezení, jsou nejzákladnějším druhem sázení na esporty. Sázkaři by měli očekávat širokou škálu nepředvídatelnosti a pravděpodobnosti na těchto trzích. Zatímco výkon zavedených náskoků je obvykle předvídatelný, někteří smolařové mají vždy šanci vyhrát.

Vítěz mapy

Tato sázka je jedním z trhů s „úplným vítězem“ a je založena na tom, kdo se na dané mapě v turnaji dostane na první místo. Sázející by se měli vyvarovat výběru aktuálního lídra turnajové tabulky jako možného vítěze mapy. Není neobvyklé, že zápas na mapě závisí na výkonu jednoho nebo dvou hráčů v konkrétním týmu.

Správné skóre

To je v podstatě stejné jako v předchozí části, kromě toho, že předpověď skóre pro sázky Rainbow Six musí být co nejpřesnější. Je to hazard s vysokými sázkami, který zahrnuje rozsáhlé studium všech týmů a her, ale potenciální výplata je značná, pokud vyhrajete. Tento typ sázky vyžaduje nejlepší strategie sázení Rainbow Six správně předvídat.

Přes pod

Sázející předpovídá, že kumulativní body získané v turnaji R6 esports nebo délce série budou spadat do určitého rozmezí. Hráč prohraje svůj vklad, pokud překročí stanovená čísla. Nejvyšší možné skóre nese nejvyšší možné riziko a ve vzácných případech nejvíce skutečných peněz, které může sázka Rainbow Six poskytnout.

Nejvíce zabití

Úkolem sázejícího je předpovědět, kdo nasbírá nejvíce zabití v zápase nebo turnaji. Je to nejběžnější typ sázení Rainbow Six, protože je tak přímočarý: mnoho týmů označuje své nejlepší hráče za „zvláštní devastátory“ na scéně esportů a vybavuje je těmi nejsmrtelnějšími útoky hry.

Speciální sázky

Různí sázkové kanceláře mohou také poskytovat řadu dalších speciálních sázek. Jedna taková sázka zahrnuje předpovídání, zda tým úspěšně nasadí defuzér, zda bude či nebude zraněn rukojmí a tak dále.

Nejlepší turnaje Rainbow Six, na které lze vsadit

Pokud hledáte profesionální turnaje Rainbow Six Siege, Ubisoft, vydavatel hry, hostí tři z nich a všechny jsou vzájemně propojené – Six Invitational, Six Major a Pro League. 

Esportovní scéna herních konvencí, jako je Gamers8, často obsahuje R6 Siege. V neposlední řadě se členové komunity mohou těšit na několik každoročních esportových soutěží pořádaných herními vývojáři a financovaných sponzory z oboru. Některé z nich se stávají robustními pevnými letničkami, zatímco většina z nich je pouze jednorázových.

Šest pozvání

The Six Invitational je primární esportový turnaj Rainbow Six Siege společnosti Ubisoft. Každý rok soutěží 20 nejlepších týmů v mezinárodních esports. Tyto týmy jsou mistry regionálních zápasů a nespornými lídry v esportech. Hlavní cena v Rainbow Six Siege Invitational je 1 000 000 $ a celkový cenový fond je 3 000 000 $. Desítky moderátorů a streamerů, podporované impozantním analytickým týmem, přenášely ukázky mezinárodnímu publiku.

Boj je brutální, zábava vzrušující a výsledky sázek jsou neočekávané. Šťastní sázkaři mohou vyhrát život měnící částky i přes nízké sázkové kurzy mladší týmy nečekaně přehrají absolutního mistraa z obskurních hráčů se během jednoho dne stanou hvězdy.

Šest major

Turnaje Rainbow Six: Siege's Six Major jsou o něco menší, ale vyhlášená událost, která se koná dvakrát ročně, v květnu a listopadu, a nese název hostitelské město, jako je Six Major Paris. Ubisoft jej rovněž hostí a jeho 16 týmů je rozděleno do čtyř skupin: osm regionálních šampionů Pro League, šest týmů, které postoupily přes hlavní a vedlejší kvalifikace, šampion z turnaje z minulého roku a favorit hostitele. Hráči na nejvyšších úrovních jsou i nadále taženi do turnajového výherního fondu 500 000 $.

Celosvětová liga a přísné kvalifikační kolo otevírají velký sázkový prostor. Není snadné předvídat každý výsledek v zápase Rainbow Six Siege, například zda jsou regionální mistři hodni jeden druhého nebo zda výběr vydavatele postoupí do semifinále či nikoli. Aby toho bookmakeři využili, poskytují širokou škálu relativně přesných alternativ, z nichž každá má mnohem vyšší sázkové kurzy a rizika.

Pro League

Pokud hledáte další velké jméno v esportech, nepokračujte dále než v Pro League. Dvakrát ročně, před každým setem Six Majors, je sezóna Pro League. V rámci Pro League existují čtyři různé regionální šampionáty: Evropa, Latinská Amerika, Severní Amerika a Asie a Tichomoří. Vítězové postupují do finálového kola a jsou vybráni, aby soutěžili v hlavním šampionátu. Vzhledem k tomu, že série zápasů v Pro League obvykle trvají několik měsíců, má sázkař dostatek času na to, aby vyhrál a analyzoval oblíbené týmy.

Sázení Pro League je v tomto odvětví nejnáročnější a nejpřímější. Je to místo setkání několika ostřílených týmů s rozsáhlým seznamem vítězství a mnoha nastupujících týmů, které mají jen málo, pokud vůbec nějaké, takových úspěchů. Konečné vítězství je obvykle jisté, přesto se dějí zázraky. Kluby smolařů však mohou pro sázkaře v různých hrách a sezónách hodně vyhrát.

Rainbow Six Tipy na sázení

Nyní jste téměř připraveni začít sázet Rainbow Six Siege, když rozumíte různým dostupným sázkovým příležitostem a formátům kurzů. Zvyšte své šance na výhru sázek v Rainbow Six Siege podle rad, které jsme vám poskytli níže.

1. Identifikujte příležitosti, jak podpořit favorita nebo smolného hráče

Vědět, která strana je favoritem a smolařem v každém střetnutí s esporty R6, vám pomůže uzavřít sázky. Při sázení R6 může příliš časté podporování jasných favoritů snížit vaše šance na výhru.

2. Znát pravidla hry

Pro vyhrávání sázek je zásadní znát detaily Rainbow Six Siege, od operátorů (použitelných postav) a jejich dovedností až po standardní metody a hratelnost. Hráči musí ovládat jedinečné útočné, obranné a podpůrné schopnosti svého preferovaného operátora. Znalost klíčových hráčů a jejich interakce s vašimi oblíbenými týmy vám poskytne výhodu a umožní vám prozkoumat jemnější sázkové trhy.

3. Zapojte se do větší komunity R6 a udělejte si domácí úkoly

Mnoho lidí hraje Rainbow Six Siege a všichni rádi spolu mluví a sdílejí své myšlenky. Většinu profesionálních hráčů R6, zejména na Twitteru a Twitchi, lze nalézt na sociálních sítích. Učení se o R6 si můžete udělat zábavnější tím, že vytvoříte silné spojení s týmy, které chcete podpořit, sledováním jejich živých přenosů a sledováním jejich sociálních médií. Operátoři a celkový herní styl hráčů, které sledujete živě, vám mohou hodně napovědět o hře a týmu, kterému fandíte.

Závěrečné myšlenky

Turnaje a další akce pro Rainbow Six Siege se často konají po celý rok. V Rainbow Six na vás čeká rozlehlá hazardní krajina. Podívejte se na některé z eSportsbooků jsme hodnotili na eSportRanker a začněte sázet, pokud vás touží dostat se do akce.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky