Vše o sázení na Giants Gaming

Giants Gaming vznikl ve španělské Málaze v roce 2008. Tým je formálně známý jako Vodafone Giants. Nicméně, to je více populární jako Giants. Giants je profesionální eSports společnost se sídlem ve Španělsku. Tým má divize, které se účastní League of Legends a dalších her. Tým League of Legends (LoL) se účastní European League of Legends Championship Series.

Dříve organizace stavěla dva eSport týmy v Rainbow Six Siege, kde si získaly obrovskou popularitu. Jeden z týmů ze Singapuru soutěžil v jihovýchodní Asii Pro League. Druhý ze Španělska se zúčastnil španělské národní soutěže.

Vše o sázení na Giants Gaming
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Giants Gaming Studio

S tím je spojená konkurence, zábava a spousta obsahu špičkový tým eSportů. Zařízení obsahuje jejich nahrávací studio, v němž sídlí audiovizuální expertíza obsahové divize, GGM Studios.

Z tohoto místa se vyrábí a vysílá několik nejoblíbenějších pořadů ekosystému Giants. Nejznámější jména eSportu cestují jeho mnoha sadami, což Giants Gaming umožňuje generovat neomezený obsah spojený s každodenním provozem klubu.

Giants jsou více než jen profesionální sportovci; mají jeden z nejpopulárnějších eSports týmů v oboru. Různá oddělení společnosti jsou spojena v jedinečné, transparentní a otevřené atmosféře, která je specificky určena k vytváření neustálé synergie.

Kanceláře klubu jsou nejen dobře navrženy tak, aby poskytovaly zaměstnancům společnosti veškeré potřebné vybavení, ale také mohou pokračovat v náboru nových členů.

Hráči Giants Gaming

Soupiska League of Legends má pět hráčů. Mezi členy jsou Nubar Sarafian alias MAXLORE (ze Spojeného království), Antonio' TH3ANTONIO Espinosa (španělský) a Paul Lardin alias STEND (francouzský). Na soupisce jsou také dva trenéři, Jose Miguel Pinto, alias FEARLESS (portugalština), a Alejandro Fernandez-Valdes, alias JANDRO (Španěl).

Čtyři jednotlivci tvoří soupisku Valorant. Jedná se o Adama „Jesseho“ Tvrtnka (Čech) a Batuhana Malgaça alias „Rusko“ (Turecko). Další dva hráči, Adolfo Gallego Hermida alias FIT1NHO a Fabian 'QUICK' Pereira Gomez, jsou Španělé.

Soupiska Fighting Games je výhradně španělská. Joan Namay Millones, alias Shanks, je profesionální hráčkou Dragonballz pro Giants Gaming. VEGAPATCH, oficiálně známý jako Alfonso Martinez Pozo, je profesionální hráč Street Fighter za Giants vedle Javiera Sanabria Grueso, alias SH4RIN. José Mara Maté Moreno, alias CAIPER, je profesionální hráč Tekken Giant.

V Pokémonech zastupuje Miguel Marti de la Torre, alias Sekiam, Giants Gaming.

Nejsilnější hry Giants Gaming

  • Udatný: Připojili se Giants Gaming Udatný v červnu 2020 s jádrem týmu volných hráčů SuperStars, Yurii, donQ a Fit1nho, a později přidali StarWraith a HITBOX, aby doplnili seznam. Brzy poté se Hitbox přesunul na trénování a byl nahrazen Jonbou. Přivedli pátého a posledního člena SuperStar, eXerZ, jako náhradníka po několika slušných výkonech v místních soutěžích. S touto sestavou dosáhli v Evropě slušných výsledků, ale jejich skutečný úspěch přišel na španělské scéně, kde se dostali do finále několika LVP Genesis Cup a vysokých umístění v NGL Open a GameGune 22.
  • League of Legends: The League of Legends část korporace byla založena v červenci 2012. Měli působivé turnajové výkony, včetně umístění na třetím místě na DreamHack Valencia 2012 a The Siege.
  • Apex Legends: Před prvním mistrovstvím světa v této disciplíně Giants Apex Legends sestava byla vydána v srpnu 2019. Tým Giants Gaming běžně soutěží ve finále mezinárodních turnajů a je prvním a jediným evropským týmem, který vyhrál tři evropské kvalifikace ALGS.

Proč je Giants Gaming populární?

Tým Giants Gaming nabízí širokou škálu her, na které lze vsadit. Proto nejlepší sázkové stránky eSports poskytují různé kurzy. Schopnost týmu Giant soutěžit na nejvyšší profesionální úrovni byla rozhodující pro jejich úspěch.

Španělský tým představuje široké spektrum úspěchů předchozích hvězd. Tato historická dědictví a smysluplné vztahy pomohly při náboru špičkových talentů do seznamů Giant. Tyto faktory také přispěly k růstu týmu, což z něj dělá jednu z nejoblíbenějších možností sázení na eSports.

Giants Gaming se spojil s několika mezinárodními značkami, aby jim pomohl rozšířit jejich tým. Nike, KITKAT, NESQUIK, Chupa Chups a Burger King jsou globálními partnery týmu Giants Gaming. Oficiálními partnery týmu eSports jsou Maggi Fusian, Diesel Only the Brave a Hot Wheels. Drift je mimo jiné jedním z licencovaných poskytovatelů her Giant, který pomáhá řídit značku.

Proč je Giants Gaming populární pro sázení?

Giants Gaming zaznamenali velký úspěch, zejména v Dota 2. Tým je v Evropě dobře známý a má silnou sledovanost. Jejich zaměření na etablování se jako celosvětové značky jim pomohlo dosáhnout ještě větší trakce.

Před zahájením jakékoli online sázkové aktivity by si hráči měli udělat domácí úkol. Ačkoli žádný tým nemůže zaručit úspěch, hráči toho mohou využít online tipy na sázení eSport při jakékoli události. Jednotlivci je mohou použít k seznámení se s určitými hrami.

Ocenění a výsledky Giants Gaming

Udatný

Divize Valorant patří mezi nejlepší eSports týmy. Tým má za sebou několik výher v průběhu let. V roce 2021 Giants vyhráli LVP-Rising Series #3, ale později skončili třetí na Red Bull Home Ground #2. Tým byl také na druhém místě ve VCT 2021: Europe Stage 3 Challengers 2, kde vyhrál 11 000 $.

V roce 2020 tým vyhrál Seriál Valorant Master Invitational # 1, Guardianes GG Series # 2 a LVP-Genesis Cup Vision. Třikrát se umístil na druhém místě, včetně LVP – Genesis Cup Viento. Další dvě příležitosti byly LVP-Gemini Cup Fuego a GameGune 22.

League of Legends (LoL)

Tým má některá pozoruhodná vítězství, včetně Pyrenejského poháru v roce 2021. Vyhrál také 21. sezónu Superligy a Pyrenejský pohár 2020. Kromě toho má tým smíšené výsledky. Třikrát skončili na druhém místě; Iberian Cup 2019, European Masters Summer 2019 a Iberian Cup 2018. Doposud tým vyhrál na různých turnajích přes 85 000 $.

Tým také získal několik ocenění. V SuperLiga Orange Season 18 byl Attila oceněn jako nejužitečnější hráč, zatímco NightT vyhrál Nováček Splitu v EU LCS Summer 2016. NightT byl také jmenován do All-Pro týmu EU LCS Summer 2016. SMittyJ byl oceněn jako 3. All-Pro Team v EU LCS Summer 2016.

Counter Strike: globální útočné

16. března 2020 Gro opustil svou organizační pozici, aby se zaměřil na koučování. V dubnu téhož roku však soupisku Giants Gaming získal Cloud9. V průběhu let tým vyhrál více než 3 000 000 $ na odměnách z různých soutěží. Jeden z nejpozoruhodnějších výsledků byl v PGL Major Kraków 2017, kde skončili první a získali půl milionu dolarů na prize money.

Tým je úspěšný, pokud jde o ceny a získané pozice. Skončilo první ve Funspark ULTI 2021 a V4 Future Sports Festival – Budapest 2021, kde vyhrálo 150 000 USD, respektive 169 000 USD. Navzdory tomu, že skončil na druhém místě v Blast Premier: World Final 202, tým obdržel odměnu 250 000 $. Skončili třetí v PGL major Stockholm v roce 2021, ale podařilo se mu vyhrát cenu 140 000 $. Giants Gaming vyhrál Intel Extreme Masters XV – World Championship s neuvěřitelnou odměnou 400 000 $.

Nejlepší a nejoblíbenější hráči Giants Gaming

  • MAXLORE: Nubar Sarafian je hráč League of Legends, který se vrací do svého rodného města po dobré sezóně v Superlize s Movistar Riders v roce 2021. Když v roce 2017 hrál v Misfits, stal se světovou senzací a rok co rok předvádí svou vysokou úroveň. .
  • JESSE: Adam Tvrtnek je vynikající profesionální hráč League of Legends. Ve svých dvouletých zkušenostech má Jesse s týmy, ve kterých hrál, vítěznou bilanci, když vyhrál pětistupňové soutěže B a C. Posledních pár měsíců strávil v UCAM, kde vyhrál každý turnaj, do kterého se zapojil.
  • RUSKO: Batuhan Malgaç je profesionální hráč Valorant, který reprezentuje slavný eSport tým Giants Gaming. Turecký hráč ovládl soutěž ve Španělsku poté, co exceloval ve své rodné zemi.
  • Shanks: Joan Namays Millones je profesionální hráčkou Dragonball Z za Giants. Je bezesporu nejlepší. Je jediným španělským soutěžícím, který nalákal všechny ostatní španělské herní komunity, aby byly svědky jeho počinů na EVO, největší světové soutěži bojových her. Skončil čtvrtý v EVO, čímž překonal všechny dosavadní rekordy.

Kde a jak sázet na Giants Gaming?

Jednou z nejnovějších populárních akcí sázkařů je sázení eSports. Existuje několik zápasů hraných měsíčně zahrnujících Giants Gaming. The nejlepší sázkové stránky eSports dát šance na každý aspekt soutěžní hry. Sázení na týmy Giants Gaming se může zdát odlišné od typických sportovních sázek, ale jak si na to hráči zvyknou, všimnou si, že se neliší od sázení na klasické zápasy.

Hráči vsadí eSports a vyhrají. Je to jako vložit a vyhrát standardní sázku. Hráči si musí vybrat svůj oblíbený eSport sázkový trh a zkontrolovat eSport kurzy, aby se ujistili, že je pro ně perfektní. Komunita, živé vysílání, statistiky, sociální média a další od nejlepších sázkových kanceláří eSports dělají ze sázení na eSports tak zábavný zážitek.

Jaká je nejlepší sázková strategie pro tento tým?

Kvalita a množství dostupných sázek eSports se v jednotlivých sázkových kancelářích podstatně liší. Zápasové sázení neboli sázení na výsledek hry nebo významnější události je v současnosti nejoblíbenějším typem. Některé z nejlepších sázkařských webů eSports v oboru, včetně 1xBet, Pixel.bet, Betwinner, však experimentují se sázením „živým“ nebo „in-play“, které zahrnuje podávání sázek na události, ke kterým dojde během zápasu.

In-play trhy jsou náročné na nastavení a udržování v nich tradiční sporty. Bude tedy trvat dlouho, než budou existovat dobré možnosti živého sázení pro širokou škálu událostí eSports u široké řady bookmakerů.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda