Vše o sázení na Gambit Esports

Gambit Esports je špičkový tým eSports z Ruska. Tým vlastněný ruskou telekomunikační firmou MTS byl původně známý jako Gambit Gaming. Gambit byl založen v lednu 2013 po akvizici starého týmu League of Legends od Moscow Five. Apex Legends, Dota 2 a Valorant patří mezi hry, kde Gambit soutěží nejlepší týmy eSports. Měl tým ve hře League of Legends, který soutěžil v celé evropské sérii League of Legends Championship. Tým se také dříve účastnil League of Legends Continental League.

Diamondprox, Darien, Alex Ich, Edward a Genja byli prvními hráči v Gambitově týmu League of Legends. Tento slavný tým vyhrál IEM Global Challenge Katowice necelý týden po svém založení. Gambit Esports byl prvním týmem mimo asijský kontinent, který porazil dva nejlepší týmy Jižní Koreje na jejich cestě k šampionátu.

Vše o sázení na Gambit Esports
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Hráči Gambit Esports

Tým skončil třetí v březnu 2020 na mistrovství světa IEM, které se konalo v Německu, prohrál pouze jeden zápas. Gambit skončil dvakrát mezi prvními třemi v LCS Eurolize, kterou hostil německý Kolín nad Rýnem. Debutový rok týmu skončil výhrou na IEM Cologne. V průběhu let se Gambit vyvinul a stal se jedním z nejpopulárnějších eSports týmů na světě.

Tým Dota 2 nabízí hvězdnou soupisku v různých soutěžích. Tento mezinárodní tým byl sestaven na konci roku 2021 a v současné době soutěží v druhé divizi DPC EEU. Hráči jsou Aleksey Sviridov, alias Smiling CARRY (Bělorusko) a Maksym' Mellojul' Pnov (Ukrajina).

Zbytek členů v Dota 2 jsou všichni Rusové, včetně Vasilije Šiškina, alias AfterLife. Dalšími jsou Oleg 'sayuw' Kalenbet a Nikita Balaganin alias pantomem. Hlavním trenérem týmu je Kulmukhambetov Timur' Ahilles. Aleksandr 'StrangeR' Solomonov je generálním ředitelem, zatímco Ivan Karpov alias ivan_4sv je správce.

Gambit také zařadil soupisku v Apex Legends, který zahrnuje tři hráče a manažera, Alexander 'Sweetypotz' Scherbakov. Dalšími hráči jsou Leonid Grishin, alias Leogri3x6, ARTur' Artyco' Tishchenko a Konstantin Kozlov alias Hardecki. Všichni hráči jsou Rusové kromě Artyca, který je Ukrajinec.

Soupiska Valorant se skládá ze sedmi ruských členů. Mezi hráče patří Vladimir 'Kayos' Ivanovič, manažer týmu. Igor Vlasov, alias Redgar, Ayaz' nAts' Achmetshin a Nikita' d3ffo' Sudakov jsou také hráči Valorant pro Gambit Esports. Soupisku doplňují Bogdan' Sheydos' Naumov a hlavní trenér Andrey Sholokhov, alias Engh.

Nejsilnější hry Gambit Esports

V současné době má tým soupisky ve třech zápasech. Hodně se zaměřili na tyto tři, díky čemuž zesílili.

Dota 2

Gambit vytvořil a Dota 2 sekce v květnu 2017. Sestava Dota 2 získala medaile pro druhé místo v Katovicích a Hamburku na mistrovství světa ESL One. Gambit Esports skončil třetí a získal tak bronzovou medaili v Singapuru na ONE eSports. Tým se téměř kvalifikoval na hlavní soutěž roku, The International v Šanghaji. To bylo poté, co skončili na druhém místě mezi nezletilými v Kyjevě a Bukurešti. Během sezóny Major DPC 2018-19 v Moskvě se tým probojoval mezi nejlepších osm týmů.

Apex Legends

Gambit Esports zahájil činnost pobočky Apex Legends v srpnu 2019. Tým měl v této disciplíně fantastický výkon ve svém úplně prvním LAN zápase, když se dostal do finále turnaje v Krakově. Do roku 2020 patřil Gambit Esports mezi tři nejlepší evropské týmy na kontinentu. Po dobu 18 týdnů byl Gambitův tým Apex nejlepším evropským týmem.

Udatný

V září 2020 zahájil Gambit Udatný divize. Tým vyhrál dvě akce na soutěži CIS a odvezl si bronzovou medaili. Skupina Valorant byla prvním týmem CIS, který vyhrál VCT Masters na konci března 2021. Gambit Esports vyhrál VCT EMEA Challengers v srpnu. Podobně v září tým obsadil první místo na VCT Masters v Berlíně. Tým skončil druhý na inauguračním Valorant Champions v prosinci.

Proč je Gambit Esports populární?

The tým eSports shromáždil miliony následovníků z celého světa. Gambit Esports se podařilo vytvořit partnerství s uznávanými značkami, což pomohlo jejich pokroku.
Mezi partnery jsou WASD.TV a Abios. Interaktivní mediální platforma WASD.TV je streamovací služba, na základě které MTS vyvíjí různá rozhodnutí v oblasti her, profesionálního eSportu a multimediálního obsahu. Gambit Esports je klíčovým partnerem platformy.

Abios je významným B2B zdrojem dat a statistik eSports od roku 2013. Jejich API poskytuje nejpodrobnější informace a nejrozsáhlejší pokrytí zápasů, takže je ideální pro jakýkoli požadavek na data.

Proč je Gambit Esports populární pro sázení?

Navzdory ztrátě klíčových hráčů a změně jazyků vyhrál tým Gambit Esports v LoL již druhý rok po sobě IEM Cologne. Jednalo se o šesté umístění týmu mezi prvními třemi na IEM akci v řadě, což vyneslo týmu ligy neoficiální titul „Masters of Intel Extreme Masters“

Gambit Esports je unikátní v tom, že hraje s řadou slavných eSport týmů, takže je snadné objevit Gambit Esports sázení online. Bude snadné to najít sázkové kurzy v jejich týmech Dota 2, Apex Legends a Valorant. Kromě toho budou brzy k dispozici některé vzrušující soutěže eSports s týmy Gambit, jako jsou Valorant Champions.

Ocenění a výsledky Gambit Esports

Udatný

Tým vyhrál více než 450 000 $ z různých soutěží. Rok 2021 byl pro tým velmi úspěšný, když vyhrál 150 000 $ a 225 000 $ v Udatní šampioni 2021 a VCT 2021: Stage 3 Masters Berlin, v tomto pořadí. Gambit Esports vyhrál VCT 2021: EMEA Stage 3 Challengers Playoffs a VCT 2021: CIS Stage 3 Challengers 1.

Gambit Esports vyhrály na začátku roku čtyři edice turnajů VCT 2021. Jednalo se o CIS Stage 1 Challenger 2, CIS Stage 1 Masters, respektive CIS Stage 2 Challenger 2.

Apex Legends

Před prvním mistrovstvím světa v této disciplíně Gambit Apex Legends sestava byla vydána v srpnu 2019. Gambitův tým se běžně účastní finále mezinárodních turnajů a je prvním a jediným evropským týmem, který vyhrál tři evropské kvalifikace ALGS. Tým vyhrál více než 160 000 $ z různých soutěží. V letošním roce tým skončil třetí v ALGS: 2022 Split 1 Playoffs – EMEA, kde získal cenu 25 000 $.

V roce 2021 však měli smíšené výsledky. Začali vítězstvím na ALGS Winter Circuit #4 – Europe a rok zakončili vítězstvím v ALGS: 2021 Split 1 Pro League – EMEA. V posledním turnaji vyhráli 30 000 $. Mezitím však skončili osmí v ALGS Championship 2021 -EMEA a vyhráli 15 025 $ poté, co vyhráli GLL Masters Spring -Show Match. Skončili také druzí a třetí v GLL Master Spring -Europe a ALGS Winter Circuit Playoff -EMEA. V roce 2020 tým vyhrál ALGS Online #3 -Europe a ALGS Summer okruh #1 -EMEA.

Dota 2

Tým je nejúspěšnější Gambit outfit. Tým Dota 2 vyhrál v různých soutěžích přes 700 000 $. Tento mezinárodní tým byl sestaven na konci roku 2021 a v současné době soutěží v druhé divizi DPC EEU. Gambit se ještě nekvalifikoval Mezinárodní, hlavní událost v nejpopulárnější MOBA v CIS, ale tým na ni míří.

Navzdory menšímu počtu prvních umístění na turnaji má tým na stejných turnajích komerční úspěch. Vyhráli 54 000 $ a 42 000 $ ve StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor Season 3 a WePlay! Bukovel! Minor 2020 resp. Dříve vyhráli v různých turnajích celkem 470 000 $. Nejvíce jich bylo z The Bucharest Minor a StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor Season 1, kde po druhém místě vyhráli každý 70 000 $.

Nejlepší a nejoblíbenější hráči Gambit Esports

Usměvavý rytíř

Oficiálně známý jako Aleksey Sviridov, 20letý hráč z Běloruska je pracovitý, klidný a rozumný. Hraje roli Carryho v Dota 2, což vyžaduje, aby se hráči rozhodli správně, a v tomto ohledu je zatím úspěšný.

Mellojul

21letý ukrajinský hráč je oficiálně známý jako Maksym Pnov. Mellojul je týmový hráč, který se nebojí převzít zodpovědnost. Díky své hluboké zásobě hrdinů a schopnosti cítit se pohodlně v různých týmových strategiích Dota 2 vyniká mezi svými protějšky. Na svých sociálních sítích a Twitchi shromažďuje tisíce sledujících.

Posmrtný život

25letý Vasilij Shishkin je tichý a nemluvný IRL. Afterlife je jedním z nejzkušenějších offlanerů v SNS. Hrál na svém prvním majoru Dota 2 v roce 2016, rok předtím, než byl založen první tým Gambit Dota 2.

Redgar

Talentovaný člověk, který je odborníkem na všechno. Igor dosáhl úrovně Grandmaster v League of Legends na EUW a top 100 v Hearthstone a vyhrál mistrovství univerzitní ligy v Moskvě v Counter-Strike: Global Offensive. Čtyřiadvacetiletý Rus je oficiálně známý jako Igor Vlasov.

Kde a jak sázet na Gambit Esports?

Je to vzrušující okamžik zahrát si na týmy Gambit Esports, které soutěží s těmi nejlepšími v oboru. 1xSázka, Betway, Betwinner, Pixel.bet a Betfair jsou nejlepšími sázkovými weby eSports, kde najdete kurzy Gambit Esports.

Když hráči vsadí na výhru kteréhokoli z týmů Gambit eSports, mají šanci vydělat peníze. Některé týmy jsou však lepší než jiné a mohou být bezpečnější možností. Gambit má silný tým Dota 2. V březnu 2021 obsadil Gambit Apex první místo i v evropském žebříčku.

Gambit Valorant, aby nebyl pozadu, byl prvním týmem z CIS eSports League, který vyhrál VCT Masters. Ilya "Toose" Chernyshov, hráč Gambit Fortnite, byl také součástí vítězného dua na DreamHack Open Soutěž Fortnite Duo.

Jaká je nejlepší strategie vsadit na Gambit Esports?

Hráči mají na výběr různé možnosti sázení, přičemž všechny si mohou zdarma vyzkoušet. Uživatelé však musí být připraveni věnovat čas prozkoumání a rozvoji svých znalostí konkrétních technik sázení. Strategie bude nepochybně z dlouhodobého hlediska přínosem pro hráčské sázení na eSports.

Předzápasové sázení je jedním z nejlepších způsobů, jak sázet na každý tým Gambit Esports. Sázející budou moci vsadit na konkrétní sázky před začátkem zápasu eSports. Kromě standardních trhů s vítězi zápasů některé sázkové kanceláře umožňují hráčům vsadit i na jiné události specifické pro hru.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda