Vše o CS:GO Betting Odds

CSGO sázení je v dnešní době poměrně populární. Jedním z hlavních důvodů, proč je sázení csgo tak populární, je to, že samotná hra je velmi populární. CSGO má také masivní esportovou scénu se šíleným humbukem a prize pooly pravidelně přesahující půl milionu dolarů. Soutěže CS: GO jsou jedny z nejzajímavějších sportovních událostí a lidé na ně rádi sázejí.

Pokud s sázením začínáte, jednou z nejdůležitějších věcí, o kterých byste se měli dozvědět více, jsou kurzy sázek CS: GO. Abychom vám s tím pomohli, zde je vše, co potřebujete vědět o sázkových kurzech csgo.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Vše, co potřebujete vědět o sázkových kurzech na CS:GO

Samotné sázení je poměrně jednoduché. Řekněme, že mezitím právě začal esportový zápas pro CS: GO Tým Liquid a Fnatic. Myslíte si, že určitý tým má větší šanci vyhrát tento zápas. Chcete-li na to vsadit, vsadíte na tento konkrétní výsledek. Pokud sázku vyhrajete, dostanete na oplátku nějaké peníze. Pokud jej však ztratíte, nedostanete nic.

Toto je jen jednoduché vysvětlení toho, jak funguje sázení csgo. Jakou částku získáte na oplátku, pokud vyhrajete sázku, a jaké jsou přesné šance týmu na vítězství v zápase nebo jiném výsledku, nejsou jednoduché otázky. Oba závisí na sázkovém termínu zvaném odds, což je v tomto případě CSGO odds.

Zatímco je jich mnohem víc podmínky sázení na esporty že musíte pochopit o bet csgo, než se do toho pustíte, sázkové kurzy jsou pravděpodobně nejdůležitější. Pokud máte solidní přehled o sázkových kurzech CS: GO, můžete bezpečně začít sázet na události CSGO s relativně vyšší úspěšností.

CS:GO sázkové kurzy vysvětleny

Jak jste již možná uhodli, sázkové kurzy CS: GO popisují dvě hlavní věci ohledně výsledku pro pro-CSGO esportovní událost. Zahrnuje šance na výsledek a výši výnosu, který získáte, pokud sázku vyhrajete.

Řekněme, že mezitím probíhá CSGO esports zápas Klan Faze a Cloud9. Jedním z možných výsledků je, že Faze Clan vyhraje. Další možný výsledek je ten Cloud9 dostane první zabití. Šance na oba tyto výsledky budou představovat pravděpodobnost, že k nim skutečně dojde.

Je velmi důležité, abyste věděli, jak číst kurzy, protože kurzy cs go vám hodně napoví při výběru výsledku, na který byste měli vsadit. Když víte, jaké výsledky nastanou pravděpodobněji než ostatní, můžete se snadno rozhodnout, která sázka je pro vás nejbezpečnější.

Další věc, kterou vám sázky říkají, je částka peněz, kterou dostanete na oplátku, pokud vyhrajete sázku, což má nepřímý vztah k pravděpodobnosti události. Čím větší je šance na výsledek, tím menší návratnost získáte.

Na druhou stranu, pokud vsadíte na výsledek, který pravděpodobně nenastane, získáte větší výnos, protože podstupujete vyšší riziko.

Typy sázkových kurzů CS:GO

Existují tři typy sázkové kurzy pro csgo. Zahrnuje desetinné kurzy, zlomkové kurzy a americké kurzy. Rozdíl je pouze ve formátu. To znamená, že jakýkoli ze tří lichých formátů lze použít k vyjádření šancí na jeden výsledek.

Zlomkové kurzy používají zlomek jako 3/2, přičemž kurz 3/2 se vyslovuje tři ku dvěma. 3/2 zlomkový kurz znamená, že za sázení 2 $ dostanete 3 $, kde 1 $ je výherní částka. Protože se jedná o méně než dvojnásobný výnos, je pravděpodobnost výsledku s kurzem 3/2 velmi vysoká.

Desetinné kurzy si můžete představit jako převedené z dílčích kurzů, přesně tak, jak se zlomky převádějí na desetinná místa. Takže 3/2 se stane 1,5 a 2/1 se stane 2. Desetinný kurz představuje přesný násobek, který vyhrajete. Kurz 1,5 vám zajistí 1,5násobný výnos z částky, kterou vsadíte.

Americké kurzy nejsou tak běžné CS: GO sázení. Americký kurz -150 představuje částku, kterou budete muset vsadit, abyste vyhráli 100 $, a americký kurz +120 představuje návratnost, kterou získáte, pokud vsadíte 100 $. S tímto formátem však nemusíte zacházet do hloubky, protože to v csgo sázkách příliš neuvidíte.

Kde najít nejlepší kurzy CS: GO

Online sázkové kanceláře na esporty se obecně shodnou na tom, jaký výsledek je pravděpodobnější. Každá sázková kancelář však bude mít mírně odlišné kurzy. Například uvidíte, že G2 na vítězství v zápase bude mít u některých sázkových kanceláří kurz 2,5 a u jiných 2,55.

Když použijete tyto sázkové kanceláře k uzavření některých sázek pomocí vašich těžce vydělaných peněz, chcete z nich vytěžit maximum. Pokud například sázíte na riskantní výsledek, budete chtít značnou návratnost, pokud k takovému výsledku dojde.

Také, pokud sázíte na výsledek, který pravděpodobně nastane, nestojí to za to, pokud za sázku 100 $ dostanete pouze 1 $. Z tohoto důvodu byste měli vždy hledat nejlepší CSGO kurzy.

Najít online sázkovou kancelář s nejlepšími kurzy je časově náročný proces. Budete muset porovnat kurzy na několika platformách a zjistit, které platformy nabízejí kurzy s nejvyššími výnosy. Existuje však jednodušší způsob, jak toho dosáhnout.

Můžete se jednoduše odhlásit EsportRanker, což je skvělá stránka, která hodnotí některé z nejlepších sázkařských stránek CSGO na základě několika standardů. Tyto standardy zahrnují také sázkové kurzy.

Nejlepší live CS: GO sázkové kurzy

Zápasy CSGO se mohou během několika sekund změnit z vítězství jednoho týmu na vítězství druhého týmu. To je také to, co dělá cs go sázení super vzrušujícím. To však znamená, že s postupem zápasu se mění i kurzy na určité výsledky. Tyto měnící se kurzy se nazývají live sázky kurzy.

Jak už asi tušíte, pro live sázení se používají sázkové kurzy live. Live sázení je jednoduše sázení na zápas CS: GO nebo zápas pro jakýkoli jiný esport, zatímco se konají, zatímco konvenční sázení zahrnuje sázky uzavřené dlouho předtím, než zápas vůbec začal.

S kurzy live sázení existuje spousta výhod, kterých mohou sázející využít. Za prvé, protože živé sázení umožňuje jak sázkařům, tak sázkovým kancelářím analyzovat průběh zápasu, live kurzy CSGO jsou mnohem přesnější, což znamená, že lépe předpovídají pravděpodobnost výsledku.

Pokud například vidíte, že tým dostává výprask, zdá se pravděpodobné, že vyhraje druhý tým.

Druhou výhodou live sázkových kurzů je, že někdy můžete získat sázkové kurzy s šílenými výnosy. Tyto sázkové příležitosti můžete využít pouze pomocí live sázení.

Vsaďte si na CS:GO se skutečnými penězi

Jednou ze skvělých věcí na CSGO sázení je, že to můžete dělat se skutečnými penězi. Chcete-li začít sázet na události csgo, první věc, kterou musíte udělat, je vybrat si online sázkovou kancelář, která nabízí sázkové trhy cs: go.

Poté budete muset provést nějaké hotovostní vklady pomocí možností vkladu dostupných na platformě a poté tyto vklady použít k sázkám na výsledky CSGO událostí, které se vám líbí. Můžete například uzavírat sázky na finále ESL Pro League nebo první zápas pro nějakou další turnajovou sérii.

Rozhodnutí, zda je pro vás sázení cs:go to pravé, závisí na několika faktorech. Hlavním faktorem je, zda toho o hře a její esports scéně hodně víte. Pokud jste dobrý hráč CSGO a sledujete csgo esportovou scénu již dlouhou dobu, pravděpodobně umíte dobře předpovídat výsledky. Pokud je tomu tak, pak byste měli rozhodně zvážit sázení CS: GO.

Na druhou stranu, pokud hrajete CSGO jako příležitostný hráč a nikdy jste nesledovali jediný esports pro csgo, sázení na CSGO se vám nemusí vyplatit. To však neznamená, že to můžete zkusit a začít se zlepšovat.

Nejčastější dotazy

Jaké jsou kurzy formátů sázení CSGO?

Formáty sázkových kurzů CSGO jsou způsoby, jak můžete reprezentovat sázkové kurzy pro CSGO. Mezi nejběžnější typy formátů sázkových kurzů patří desetinné kurzy, zlomkové kurzy a americké kurzy, přičemž každý z nich má trochu jiný způsob jejich čtení.

Co vám říkají kurzy CS: GO?

Sázkové kurzy CSGO vám říkají dvě hlavní věci o výsledcích zápasu CSGO esports. Nejprve vám sdělí pravděpodobnost, že k výsledku dojde. Další věc, o které vám sázkové kurzy CSGO říkají, je výše výnosu, který získáte, pokud vsadíte určitou částku.

Jaké jsou nejlepší sázkové kurzy csgo?

Nejlepší sázkové kurzy CSGO vám přinesou nejvyšší návratnost. Protože však téměř všechny sázkové stránky mají mírně odlišné kurzy, budete muset porovnat kurzy pro několik stránek, abyste zjistili, která stránka nabízí nejlepší sázkové kurzy.

Jsou live kurzy CS:GO lepší?

Stručně řečeno, ano, existují tuny výhod s live kurzy CSGO sázek. Kurzy live sázek se v průběhu zápasu mění, takže jsou relativně přesnější, což má za následek vyšší šance, že sázku vyhrajete.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda